Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KamciaAngel
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Mar 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Lucy Bell.
Miejsce urodzenia: Londyn.
Status krwi: 50% - Półkrwi.
Cechy charakteru: Dziewczyna jest z reguły osobą cichą i spokojną, za to łatwo przychodzi jej zapoznawanie się z nowymi osobami. Oprócz tego jest bardzo odważna. Potrafi zrobić wszystko dla swoich przyjaciół. Nigdy nikogo nie okłamuje, cechuje ją ogromna szczerość. Stara się być kreatywna, ale za zwykle jej to nie wychodzi.
Wygląd postaci: Średniego wzrostu blondynka z lekko pofalowanymi włosami. Ma zielone oczy i pełne, dosyć jasne usta oraz mały nosek. Nosi okulary z grubymi oprawkami. Na nosie i policzkach ma kilka średnio widocznych piegów.
Historia postaci: Jej mama pracuje jako projektantka mody. Już od dzieciństwa próbowała wszczepić swoje zainteresowania w córkę. Lucy wolała jednak robić całkowicie co innego. Wybrała grę na gitarze i już w wieku sześciu lat, rodzice zapisali ją do szkoły muzycznej. Tato jest czarodziejem, chociaż niezbyt mu się to podobało. Wolał przebywać w towarzystwie mugoli, więc założył swoją małą firmę na obrzeżach Londynu. Lucy dowiedziała się o pochodzeniu swojego taty w wieku 10 lat. Wtedy właśnie zaczęły dziać się wokół niej dziwne rzeczy. Raz, gdy bardzo zdenerwowała się na swojego kota, on nagle zniknął. Okazało się, że pojawił się na podwórku. W końcu rodzice opowiedzieli jej o szkole dla czarodziejów i od tego czasu czekała na swój wymarzony list z Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem Lucy Bell, a Ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak wiem. Mieści się na placu Defilad.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dzięki wielkie *chwyta za talerz i udaje się z nim do najbliższego miejsca przy stoliku*.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Znalazłam go zupełnie przypadkowo.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.