Witaj!

[Propozycja] Muzyka.
humecio
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 9
Paż 2015
30
Hufflepuff
#1
Cześć.

Jako, że jest super Działające radio na serwerze jestem za propozycją dania takich radyjek w miejscach gdzie są instrumenty typu, Fortepian , Harfa itp. Ludzie którzy potrafią na takowych instrumentach grać mogliby załączyć jakiś kawałek z Fortepianem lub innym instrumentem i dźwięk muzyki fajnie by roznosił się po Hogwarcie. Oczywiście jeżeli dało by się takowe radia ustawić dla niektórych żeby nie włączali muzyki jakiejkolwiek, tylko dla umiejętności gry na fortepianie byłaby permisja na niektóre utwory w bazie. 

Chciałbym wiedzieć co administracja  tym sądzi i czy dałoby takową opcję dla graczy zrobić, i czy graczy interesowałoby coś takiego. Smile
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
ZA! tyle, że na radio jest permisia hapel.radio (nie pamiętam czy dobrze) i to daje dostęp do samego obsługiwania radia. Radio działa jeżeli dasz link, nie odtwarza on muzyki, która jest ustawiona w 'bazie' jako np klasyczna. [chodzi o to, że po prostu odtwarza wszystko]
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#3
Aby wrzucać muzykę do radia potrzeba odpowiedniej permisji na którą trzeba sobie zasłużyć. Spowodowane jest to tym że mod często buguję się kiedy ktoś co chwilę zmienia muzykę. A były także przypadki w których trollowali i puszczali jakieś dziwne dźwięki czy muzyki.
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#4
xD juz widze za 2 miesiace
[propozycja] usuncie te radyja bo mnie boli
humecio
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 9
Paż 2015
30
Hufflepuff
#5
Te radia nie byłyby wszędzie, tylko tam gdzie takowe instrumenty są. Właśnie tak myślałem, że jakby każdy miał dostęp do radia to młyn by był. zastanawiałem się jeszcze nad płytami jeżeli nie są używane to ten który miałby powiedzmy umiejętności gry mógłby włożyć płytę i by leciała muzyczka. albo dać jakiś plugin do płyt, typu kliknąć na płytę możesz w określonego miejsca, klikasz i odgrywasz, że grasz na instrumencie i leci muzyka.
Deleted
Mugol


 
#6
Z pewnością, przy okazji wydarzeń IC, na wyraźną prośbę gracza, skierowaną do administracji, jak najbardziej będzie dostępna taka funkcja.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.