Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kev
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Mar 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Kevin Bones
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Odważny i nieustraszony . Nidy się nie poddaję a przeszkody zawsze go motywują.
Z błędów wynosi lekcje .
Jeśli coś robi to musi robić to najlepiej albo wcale .
Uważany za perfekcjonistę . Jednak jeśli już przegra godzi się z tym i próbuje ponownie .
Łatwo mu znaleźć nowych przyjaciół . Odnajduje się w każdym środowisku .
Nie szuka sobie wrogów a konfliktów nie rozwiązuje siłowo tylko słowami .

Wygląd postaci: Ciemny blondyn o jasno niebieskich włosach ma 160 wzrostu dosyć wąską buzie i małe dołeczki które większe są przy uśmiechu który u niego często występuje .
jest chudy ale nie za chudy . Ma rozczochrane włosy które jak mówi czesze na swój sposób .
historia postaci : Ma 9 letniego brata . Całe życie spędził w Londynie który tak kocha . Ma jedno magiczne zwierzę a jest nim pufek . Objaw mocy uznaje za wiek 7 lat . A było to tak pewnego dnia bardzo pokłócił się z mamą o magiczne zwierze które tak chciał mieć . Tego samego dnia zmarło jego nie magiczne zwierze kot którego bardzo kochał i żył z nim od dziecka . Cały dzień chłopak przepłakał a taty nie było wtedy w domu jedynie ojciec mógł zachować zimną krew a akurat w tak smutny dzień go nie było . Kevin staną przed lustrem w strasznych nerwach zacisną zęby patrząc na swoje odbicie . Nagle lustro pękło . Kevin w wieku 4 lat w zoo został ugryziony przez osiołka w rękę dlatego ma małą bliznę . Bardzo lubił baśnie Barda Beedlea . a szczególnie ,,Fontannę szczęśliwego losu " . chłopak w wieku ośmiu lat pojechał do cioci ponieważ w ich domu zadomowiły się Korniczaki i to całe stado .
zapach był tak straszny że w domu nie było go ponad dwa miesiące .
Marzył o Hogwardzię od dziecka z opowieści wie że to wspaniałe miejsce .
Kiedy miał dziesięć lat urwał gałązkę z drzewa i krzyczał znane mu od opowieści rodziców zaklęcia.
W wielu 11 lat do lego okna zawitała sowa
.gdy dostał list z Hogwartu nie mógł się powstrzymać od łez szczęścia .

Wraz z rodzicami zakupił potrzebne mu rzeczy do szkoły typy : książki szaty i różdżkę . Na peronie nie obyło się od łez a w szczególności jego łez . Wszedł do pociągu i wybrał przedział w którym siedziała jedna dziewczyna .
Jego nazwisko zawsze bardzo mu się podobało i wiąże się z nim ciekawa historia .
Jego pra pra pra pra dziadek James czyli pierwszy posiadacz nazwiska dostał je kiedy to w lesie znaleziono kości czarownicy . A że była to prosta wieś kości postanowiono po prostu zakopać i nikt nie chciał ich zbadać .
Jednak James nie zostawił tego tak i po analizie stwierdził że są to kości kobiety która rodziła kilka razy i była w podeszłym wieku oraz że została zabita przez niezwykle trudne zaklęcie .
Był tylko jeden człowiek w wiosce który tak silnie potrafił władać magią . Jego żona zniknęła 8 lat temu .
 Tal James zdobył nazwisko Bones oraz podziw .Do końca życia przewodził wioską. następnie jego syn wnuk prawnuk wnuk i tak ciągnęło się to po dziś dzień . kiedy to wujek Kevina jest burmistrzem miasta Bones .
Więc Kevin jest dumny ze swojego nazwiska . Dzieciństwo spędzał grając w piłkę i oglądając tv .Lubił też chodzić do zoo .  Ojciec jako brat burmistrza w swoim mieście miał przywileje . Jedna kiedy poznał jego mamę rzucił prace i wyjechał do Londynu . Gdzie wziął ślub i żyje do dzisiaj żyje . Kevin kocha swoich rodziców ale nie jest tradycjonalistą jak ojciec . Jego matka była czarodziejką jedynie 25 % .Ojciec zaś 75%
Jego ojciec był Gryfonem wiec jak zawsze Kevin chce iść w jego ślady .
Mama była krukonem i pracuje w ministerstwie .
chłopak w wieku ośmiu lat pojechał do cioci ponieważ w ich domu zadomowiły się Korniczaki i to całe stado .
zapach był tak straszny że w domu nie było go ponad dwa miesiące .
Marzył o Hogwardzię od dziecka z opowieści wie że to wspaniałe miejsce .
Kiedy miał dziesięć lat urwał gałązkę z drzewa i krzyczał znane mu od opowieści rodziców zaklęcia. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej . Jestem Kevin Bones a ty jak się nazywasz  ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Kojarzę jednak jest to Polska w której nigdy niestety nie byłem )
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odwracam się zdziwiony* Nie dziękuje nie jestem głodny


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi z klasy

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Wstrzymane
Rozpisz historie
Kev
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Mar 2017
0
#3
ola566 napisał(a): (30.03.2017 14:29)Wstrzymane
Rozpisz historie

Już rozpisałem historię Smile
Kev
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Mar 2017
0
#4
ola566 napisał(a): (30.03.2017 14:29)Wstrzymane
Rozpisz historie
Dobra znowu   poprawiłem czy teraz jest dobrze ?
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#5
Nadal nie poprawiles tak jak należy. W historii postaci rozpisz moment objawienia mocy. Czy bajki rozpoczyna się od końca? Mniej wiecej uszereguj te wydarzenia z historii, by to miało jakis sens.
Kev
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Mar 2017
0
#6
ola566 napisał(a): (30.03.2017 20:54)Nadal nie poprawiles tak jak należy. W historii postaci rozpisz moment objawienia mocy. Czy bajki rozpoczyna się od końca? Mniej wiecej uszereguj te wydarzenia z historii, by to miało jakis sens.

Dodałem objawienie mocy i chronologicznie poukładałem do tego napisałem gdzie dalszy ciąg historii i jak teraz ?
Kev
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Mar 2017
0
#7
ola566 napisał(a): (30.03.2017 20:54)Nadal nie poprawiles tak jak należy. W historii postaci rozpisz moment objawienia mocy. Czy bajki rozpoczyna się od końca? Mniej wiecej uszereguj te wydarzenia z historii, by to miało jakis sens.

Mam nadzieje Ze teraz mi wyszło ?
Kev
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Mar 2017
0
#8
ola566 napisał(a): (30.03.2017 20:54)Nadal nie poprawiles tak jak należy. W historii postaci rozpisz moment objawienia mocy. Czy bajki rozpoczyna się od końca? Mniej wiecej uszereguj te wydarzenia z historii, by to miało jakis sens.
i już Zrobione (;
Kev
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Mar 2017
0
#9
ola566 napisał(a): (30.03.2017 14:29)Wstrzymane
Rozpisz historie

dobra juz
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#10
Akceptuje
[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się do moderacji na /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.