Witaj!

[Propozycja] Hapel wiki
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#1
Ostatnio wszedłem sobie na haplową wiki 
Ma ona dość spore zaleglości względem wydarzeń, jakie się wydarzyły na serwerze, na przykład wciąż figuruje wyrażenie "Żyje" w rubryczce Stelli White. Dlatego chciałbym się wypowiedzieć w tej sprawie.
Ów strona mogłaby się okazać bardzo przydatną dla nowych graczy. Byliby oni bowiem w stanie dowiedzieć się, kim jest ten słynny Emil Gingerblade, dowiedzieć się więcej o lokacjach serwera.
Podsumowując wnoszę dwie propozycje i proszę o ich rozpatrzenie ze strony graczy, jak i administracji.

1. Dodanie haplowej wiki w zakładce "więcej" na pasku, na górze forum.
2. Dodawanie nowych informacji i aktualizowanie poprzednich, słowem mówiąc moderacja strony i jej powołanie przez ekipę.

Przy okazji można również zmienić nazwę tejże strony, gdyż od dawna nie nazywamy się już Hapel, tylko hapel.
Z góry dziękuję wszystkim za rozpatrzenie.
Proszę również, aby nie wypowiadać się za, czy przeciw w komentarzu, bo to tylko zaśmieca nasze forum. Jeśli decydujesz się odpowiedzieć, to zaskocz nas wyczerpującą odpowiedzią, a jeśli po prostu popierasz polub mój post.
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#2
Jak chcesz zeby bylo aktualne to masz rece sam se zrob xD
nikomu sie nie chce sledzic forum i wszystkiego spisywac
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#3
Ech... I teraz każdy będzie wiedział kto kim jest Sad
Samemu można tam edytować, więc izi. W zasadzie z tego co mi się wydaje starzy gracze tam czasami coś piszą i wnoszą.

PS: link ci nie dziala
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#4
Niekoniecznie trzeba wpisywać tam wszystkie postacie.
Ale np. Emil Gingerblade, to postać bardzo znana wśród społeczeństwa czarodziei, a co drugi gracz w ogóle o nim nie słyszał. Dlatego warto upowszechnić tę wiki.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Ta wiki nigdy nie była wspierana przez administrację, jest to twór naszego wiernego gracza czarkaPL. Sam pomysł był kiedyś już odrzucony przez Japvena gdyż byłby źródłem MG, nie wiem jak podejdzie do tego Emil.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#6
Ja z Czarkiem zajmowałem się tą wiki, ale tam jest tyle artykułów o postaciach i pierdołach, że nie sposób utrzymywać tego w stanie bieżącej aktualności.
Szczególnie, że nam się nie chce bo i po co.
Wiki jest nieoficjalne tworzone oddolnie przez graczy, administracja go nie wspiera bo hur dur metagaming, więc nie sądzę, by coś się w tej kwestii zmieniło.
Ale jeśli komuś chce się siedzieć i je update'ować, to błogosławię xD
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#7
w zasadzie to wtedy KP tez jest MG ;/
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#8
Cytat:2. Dodawanie nowych informacji i aktualizowanie poprzednich, słowem mówiąc moderacja strony i jej powołanie przez ekipę.
Co przez to rozumiesz?
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#9
Ja, wraz z HBN planowaliśmy ogarnięcie wiki, czasami coś aktualizuje, jednak mało kto z wiki korzysta.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#10
nazwa wiki została właśnie zmieniona z myhpsp l-universe na hapel



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.