Witaj!

Abigail Clifton - Granth
Yusuke
Azkaban




Posty: 36
Tematy: 5
Kwi 2017
Gryffindor

#1
[Obrazek: iXvjf1X.png]
Żonata trzydziestoletnia czarodziejka półkrwi 
urodzona 1 kwietnia w przedmieściach Stavanger w Norwegii.
 Obecnie  jest zameldowana w River Heights i zajmuje stanowisko pracownika w 
DKnMS na wydziale likwidacji niebezpiecznych stworzeń.
[Obrazek: zdnhxUN.jpg]
Wygląd:
Abigail jest kobietą, po której ani rusz poznać, że posiada te swoje trzydzieści lat. Zakrywa już widoczne zmarszczki odpowiednimi kosmetykami, tak samo siwe pasemka pod warstwą brązowej [obecnie koloru blond] farby do włosów. Duże, brązowe oczy, które prawie w ogóle nie wypuszczają z siebie łez są bodajże największą zaletą w jej wyglądzie. Posiada niewielki, zadziorny nos i pełne, różowe usta, które maluje krwistoczerwoną szminką. Dosyć długa szyja dodaje kobiecie kilka centymetrów, ale również idealnie komponuje się z podłużną twarzą. Duże piersi, na które zwracają uwagę mężczyźni, ci zamężni, jak i nie, ukazuje poprzez bluzki z dużym dekoltem. Płaski brzuch, poprzez ćwiczenia, które wykonuje codziennie wieczorem, chwalą prawie wszyscy, a mimo tego Abigail ma małe kompleksy, chociaż już o wiele mniejsze niż w dzieciństwie. Jej wadą - jak ona też to nazywa, są uda, które nie są ani grube, ani chude, ale w jej oczach są najbardziej 'tłuste' z całego jej ciała. Ma niewielkie wcięcie w talii, co tylko dodaje jej odwagi w noszeniu koszulek odkrywających brzuch np. podczas wakacji, chociaż nie tylko wtedy. Czas przejść do jej długich, nieco krzywych i niezgrabnych nóg, na które - o dziwo - nie zwraca zbytnio uwagi. Depiluje je, jak i ręce poprzez częste wizyty u kosmetyczek, które tworzą również na jej paznokciach hybrydy, najczęściej w odcieniach szarości. Dosyć małe stopy, które mają trzydziesty ósmy, czasem trzydziesty siódmy rozmiar, zakrywa niemarkowymi butami, najczęściej białymi tenisówkami, raz wysokimi, a raz niskimi. Sama kobieta preferuje rurki, z którymi praktycznie nigdy się nie rozstaje, oraz jakieś opinające brzuch, krótsze topy. Na ramiona narzuca jakieś sweterki w cieplejsze dni, a w zimę, ewentualnie późniejszą jesień, bomberki, albo parki. Na jej szyi w każdą porę roku, oprócz w lato gości komin, raz lżejszy, a raz cieplejszy i grubszy. 
Charakter:
Abigail jest osobą wybredną i marudną. Jej zdanie jest najważniejsze, jak uważa, a jedynym argumentem, którym się posługuje jest 'Sam spójrz na swoje wypowiedzenia, a dopiero później na moje'. Poprawnie składa wypowiedzi, czym zdobywa serca wielu kawalerów. Jej podstawowymi cechami charakteru są złośliwość i zadziorność, chociaż nie charakteryzuje się samym 'Ślizgońskim charakterem'. Gdy potrzeba, oddałaby życie za osoby, które są dla niej bliskie bądź kiedyś były, niezależnie od tego, czy są pokłócone, czy nie. Kiedy spada na nią obowiązek, automatycznie staje się poważna i odpowiedzialna, chociaż nie twierdzę, że nie da się z nią pożartować. Ma ogromne poczucie humoru niezależnie od sytuacji, w której aktualnie się znajduje. Jest imprezowiczką, mimo swojego wieku nie wstydzi się pokazywać swojego ciała, np. ubierając miniówki, albo krótkie topy. Nie posiada wyrzutów sumienia - dla niektórych jest to zaleta, a dla niektórych wada, ponieważ Abigail nigdy nie przeprasza pierwsza, potrafi nie rozmawiać z daną osobą przez długi okres czasu, ale nawet jeśli ktoś jest dla niej ważny, pierwszy musi przeprosić, innego rozwiązania nie ma. Jeśli tak się nie stanie, kobieta odpuszcza sobie znajomość z tak prostacką osobą.
[Obrazek: h1decoration.png]
Historia:
Abigail urodzona została 1 kwietnia w chwili gdy tylko księżyc słabo oświecał pokój spod zasłon, a w całym szpitalu panowała głucha cisza, którą przerwał stłumiony płacz dziecka. Płacz Abi. Właśnie wtedy w norweskim szpitalu na świat przyszła dziewczynka. Kolejnego ranka pulchniutkie niemowlę pomrugało kilkukrotnie spoglądając w stronę uśmiechającej się matki, na której policzkach widniały łzy szczęścia.
***
Dziewczyna dorastała w spokoju. Z biegiem lat stawała się coraz to dojrzalsza. Kiedy ledwo ukończyła Instytut Magii Durmstrang nie mogąc znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy przeprowadziła się w samotności do Londynu. Dorosłość, nowe znajomości, nowe życie. Udomowienie w nowym mieszkaniu nie szło jej szybko. Jako iż nie znała nikogo poszła późnym wieczorem do wioski Hogsmeade, aby napić się kremowego piwa. Nacisnęła dłonią na klamkę, po czym przekroczyła próg karczmy. Nikt nie zwrócił uwagi na jej osobę. Zatrzasnęła drzwi i zaczęła stąpać w stronę lady. Już miała odezwać się do sprzedawczyni, gdy wpadła na chłopaka mniej więcej w swoim wieku. Niechcący wylała na siebie i niego sok. Już miała zacząć zrzędzenie i krzyk, jednak pohamowała się w ostatniej chwili, gdy uniosła na niego wzrok. O mało nie zakrztusiła się powietrzem. Stała nieruchomo. Chłopak dziwnie na nią spojrzał, a ta nie mogła wydać z siebie ani słowa. Po prostu się nim zauroczyła.
-P-p... Prze... Przepraszam.- wybąkała z siebie przy okazji spalając buraka.
-Jasne, nie szkodzi. Jestem William, a ty...?
-A...-otrząsnęła się i 'powróciła do świata ludzkich.'- Jestem Abigail. Abigail Clifton.
-A więc, Abi... Miałabyś ochotę się przejść? Chciałbym Cię lepiej poznać.- posłał jej ciepły uśmiech. Spojrzał to na jej bluzkę, to na swoją. Wyciągnął różdżkę i machnął nią rzucając na nią i na siebie niewerbalne chłoszczyść.
-Mm... Jasne, możemy.- uniosła lekko kąciki ust. William oprowadził ją po wiosce Hogsmeade, przy czym rozmawiali bez przerwy. Codziennie się spotykali w trzech miotłach, aby pójść na spacer, podczas którego rozmawialiby godzinami. Po jakimś czasie zostali najlepszymi przyjaciółmi.
**Dwa lata później**
Pewnego późnego po południa przeszli się na spacer. W Dolinie Godryka pod jednym z drzew William złapał ją za ręce.
-Abi. Mogę ci powiedzieć o wszystkim? Ale to wszystkim, wszystkim?- zacisnął jej dłonie, a jego głos zaczął delikatnie drżeć. Abigail przygryzła nerwowo dolną wargę. Łatwo było przewidzieć co powie William.
-Więc...- zaczął błądzić wzrokiem to po drzewie, to po niebie po chwili jednak wracając wzrokiem do jej twarzy.- Kocham Cię.- wyraz twarzy dziewczyny skamieniał. Nie wiedziała co powiedzieć. Po chwili jednak poważny wyraz twarzy przemienił się w szeroki uśmiech.
-Naprawdę?- wtuliła się w jego tors. Na jego twarzy także pojawił się uśmiech, a sam objął dziewczynę w talii przytulając ją. Byli ze sobą szczęśliwi i mimo licznych kłótni czuli się bardzo dobrze w swoim towarzystwie, a z każdym dniem ich miłość wzrastała.
Rok później chłopak wziął ją na romantyczny spacer nad jezioro o zachodzie słońca. W pewnym momencie chłopak uklęknął i wyciągnął czerwone, lakierowane pudełeczko. Otworzył je, a ku zdziwieniu Abigail ukazał się jej pozłacany pierścionek na którym był malutki diamencik. Zasłoniła usta i nos swoimi dłońmi, a jej oczy napełniły się łzami wzruszenia i szczęścia. Pokiwała głową twierdząco wyciągając do niego swoją dłoń. Ten wsunął jej pierścionek na palec serdeczny. Ujął jej dłoń i przytulił ją do siebie, aby przestała płakać.
Już w wieku 22 lat stanęła na kobiercu ślubnym.
[In work]
[Obrazek: h1decoration.png]
Rodzina:
Elisabeth Clifton- matka [postać rp]
Brian Clifton- ojciec [postać rp]
Alice Clifton- siostra [postać rp]
William Granth- mąż [Adrienn]
Alexandra Granth- siostrzenica [Alexandra]
Arzaylea Rodriguez- Hemmings- daleka kuzynka [postać rp]
July Hemmings- dalsza siostrzenica [Adore]
Relacje:
July Hemmings- Jest córką jej kuzynki. Bardzo ją kocha i jest szczęśliwa, że Arzaylea oddała jej pod ją pod opiekę. Mimo to uważa, że Arzay zachowała się niedojrzale. Nie zmienia to faktu, że uwielbia się opiekować Julienne.
William Granth- Kochany mąż. Uwielbia mu działać na nerwy. Mimo to kocha go niezmiernie i ufa mu bezgranicznie. Co by tu więcej powiedzieć? Jest jedną z najważniejszych dla niej osób.
Eadlyn Borders- Bardzo miła dziewczynka, co prawda mało ją zna, jednak zdążyła zrobić na Abigail dobre wrażenie. Po dowiedzeniu się, że jest sierotą stara się jej pomóc.
Adrien Cooper- Pyskaty, mały gnojek. Nie powinien tak odnosić się do starszych, nie ma on ani grama szacunku. Ciekawe czy się tak samo do rodziców odnosi.
Alexandra Granth- Jest kolejną osobą, na której jej zależy i na której mogę polegać w każdej sprawie. Oczywiście ukochana siostrzenica, bardzo ją lubię. Nie mogę się doczekać, kiedy mi opowie na żywo co tam w Hogwartcie i jak jej się żyje z tym całym Stuartem.
Victoria Volkodav- Całkiem ciekawa z niej osóbka. Nie zna ją zbyt dobrze, ale zamierza poznać. Jest nieco wredna z tego co zdążyła zauważyć, ale to tak jak ona! Heh, wyjątkowe dziecko
[Obrazek: h1decoration.png]
Ciekawostki:
Jej patronusem jest łabędź
Jej boginem jest akromantula
Jest na odwyku
Nie potrafi śpiewać ani tańczyć
Jest praworęczna
Posiada persa wabiącego się Clarisse
Nie przepada za słodyczami
Jedynym łakociem jaki lubi jest czekolada
Ma mocną głowę do alkoholu
Ma uczulenie na orzechy włoskie
Adore
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 2
Mar 2017
30
#2
ładna karta ciociu xx
Shiro
alias grace




Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#3
Śliczna karta, leci repka. Heart
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#4
Moja szona Heart
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#5
"Wpadła w nałóg." moja lekcja ;x
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Yusuke
Azkaban




Posty: 36
Tematy: 5
Kwi 2017
Gryffindor

#6
Woolf napisał(a): (07.04.2017 21:42)"Wpadła w nałóg." moja lekcja ;x

Też cię kocham Miłoszku.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#7
ten film z sygnatury taki średni jest, zmień ją.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Yusuke
Azkaban




Posty: 36
Tematy: 5
Kwi 2017
Gryffindor

#8
Woolf napisał(a): (07.04.2017 21:48)ten film z sygnatury taki średni jest, zmień ją.

To mój ulubiony moment z filmu nie zmienie jej.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#9
Repka Big Grin
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#10
Aww Heart Kc
Repka oczywiście idzie Smile 

(A mnie do rodziny nie doda ;---;  Dzięki Heart)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.