Witaj!

Skarga na gracza Przems898
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#1
Temat skargi:Skarga na Przems898- DM-co chwilowe bezpodstawne reporty

Nick oskarżającego:dragonjunter
Nick oskarżonego: Przems898
Powód:Gracz w klasie 1 ooc biegał sobie na skali 100 , później zaczął afczyć . Napisałem do niego żeby zmienił sobie skale ale on nie zareagował . Udeżyłem go łapką żeby się obudził . Nagle zostałem zgłoszony za dm i wtedy został zaatakowany DM gdzie straciłem prawie całe życie. Potem chciałem coś odegrać ale on uciekł . Po chwili dostałem jeszcze kilka reportów . 
Dowody (Wymagane Screenshoty):http://imgur.com/a/m56BJ
Proponowana kara: Brak , chce tylko żeby dostał upomnienie i nie psół rozgrywki , często widzę że odwala i powoli nie tylko mnie zaczyna to denerwować .
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Czekamy na wypowiedź Przems898.

@dragonjunter 
On ma się wypowiedzieć w wątku, nie na serwerze.
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#3
Leinad napisał(a): (15.04.2017 10:17)Czekamy na wypowiedź Przems898.

Wejdź na serwer jak możesz , on jest .
Przems898
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Kwi 2017
2
Hufflepuff
#4
Sam mnie biłeś a szególnie w IC jestem taki wysoki i nie odawalam bo byłem 3 dni offline więc co wymyślasz że odawalam
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#5
Przems898 napisał(a): (15.04.2017 10:40)Sam mnie biłeś a szególnie w IC jestem taki wysoki i nie odawalam bo byłem 3 dni offline więc co wymyślasz że odawalam

1. Przeczytaj wiadomość uderzyłem cie raz żebyś zszedł z afk
2. Pół olbrzym może być tak wysoki ale ty jesteś 12 latkiem a masz skale jak dorosły . Skala dla 1ooc jest pomiędzy 70 -80 jeśli sie nie myle .
3.Często odwalałeś , nawet jak zgadałeś się na skype z kolegami i zaczeliście reportować Woolf bez powodu , albo biłeś się spellami ooc .
Tycjanor
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 2
Lut 2017
12
#6
Pomyślałem, że się wypowiem... Przems898 w moim wypadku też dopuścił się DM'u. Opowiem po krótce o całej sytuacji. Miałem crasha i w tamtym momencie gracz mi uciekł gdy celowałem w niego różdżką IC a on sam był przyklejony do pnia drzewa. Po zalogowaniu znalazłem go i z góry dostałem reporty na non-rp, pewnie za to, że  on przede mną uciekał, a ja zatrzymałem go drętwotą. Zatrzymywanie spellem OOC w takim wypadku nie jest chyba karalne, Dragon zrobił coś podobnego, gdy pierwszego dnia mojej gry na serwerze, blokował mi drogę a ja tego nie zauważyłem i napisałem akcje ucieczki. Wracając do incydentu, zostałem około 8-krotnie zgłoszony za non-rp przez niego i Kelowera, którego cała sprawa nie dotyczyła. Gdy zgłosiłem go a fałszywe reporty i ucieczkę z akcji. Dostałem kolejne 6/10 reportów za fałszywe zgłoszenie. Potem na stadionie, przez przypadek uderzyłem Przems898 (uroki posiadania touchpada) i wtedy zbił mi ponad połowę Hp, pewnie by zbił więc, ale już go odrzuciłem i zgłosiłem za DM, wtedy posypał się kolejny spam reportów za DM i fala wyzwisk. Po całym incydencie ja zostałem ukarany trawbanem na 1000 trawy, a przems898 wspominał o swoim trawbanie, na 50 000.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#7
Dołączam się do skargi, w moim przypadku było prawie identycznie.
Przems zmieniał swoją postać na f10 w nietoperza i inne zwierzęta, po zapytaniu dostał raz z łapki i od razu zreportował mnie za DM i fałszywe zgłoszenia (???).
Później tego dnia (albo w kolejny dzień, już nie pamiętam) napisał do mnie Kelower i mówił, że ja tu ich obrażam i nie wiadomo jak się z tym odnoszę, na 'potwierdzenie' swojej tezy wysłał mi zdjęcie rozmowy skype, która była jak dla mnie nie do odczytania.
Logi i ssy :
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Przems898
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Kwi 2017
2
Hufflepuff
#8
dragonjunter napisał(a): (15.04.2017 10:46)
Przems898 napisał(a): (15.04.2017 10:40)Sam mnie biłeś a szególnie w IC jestem taki wysoki i nie odawalam bo byłem 3 dni offline więc co wymyślasz że odawalam

1. Przeczytaj wiadomość uderzyłem cie raz żebyś zszedł z afk
2. Pół olbrzym może być tak wysoki ale ty jesteś 12 latkiem a masz skale jak dorosły . Skala dla 1ooc jest pomiędzy 70 -80 jeśli sie nie myle .
3.Często odwalałeś , nawet jak zgadałeś się na skype z kolegami i zaczeliście reportować Woolf bez powodu , albo biłeś się spellami ooc .

Widać że kłamiesz bo mam jednego spela i to jeszcze co nic nie robi więc jak masz problem ze mną to nie moja winna a

Woolf napisał(a): (15.04.2017 11:24)Dołączam się do skargi, w moim przypadku było prawie identycznie.
Przems zmieniał swoją postać na f10 w nietoperza i inne zwierzęta, po zapytaniu dostał raz z łapki i od razu zreportował mnie za DM i fałszywe zgłoszenia (???).
Później tego dnia (albo w kolejny dzień, już nie pamiętam) napisał do mnie Kelower i mówił, że ja tu ich obrażam i nie wiadomo jak się z tym odnoszę, na 'potwierdzenie' swojej tezy wysłał mi zdjęcie rozmowy skype, która była jak dla mnie nie do odczytania.
Logi i ssy :

biłeś mnie a szególnie zbugowało mi się f10 i byłem człowiekiem więc nie moja winna

Tycjanor napisał(a): (15.04.2017 11:07)Pomyślałem, że się wypowiem... Przems898 w moim wypadku też dopuścił się DM'u. Opowiem po krótce o całej sytuacji. Miałem crasha i w tamtym momencie gracz mi uciekł gdy celowałem w niego różdżką IC a on sam był przyklejony do pnia drzewa. Po zalogowaniu znalazłem go i z góry dostałem reporty na non-rp, pewnie za to, że  on przede mną uciekał, a ja zatrzymałem go drętwotą. Zatrzymywanie spellem OOC w takim wypadku nie jest chyba karalne, Dragon zrobił coś podobnego, gdy pierwszego dnia mojej gry na serwerze, blokował mi drogę a ja tego nie zauważyłem i napisałem akcje ucieczki. Wracając do incydentu, zostałem około 8-krotnie zgłoszony za non-rp przez niego i Kelowera, którego cała sprawa nie dotyczyła. Gdy zgłosiłem go a fałszywe reporty i ucieczkę z akcji. Dostałem kolejne 6/10 reportów za fałszywe zgłoszenie. Potem na stadionie, przez przypadek uderzyłem Przems898 (uroki posiadania touchpada) i wtedy zbił mi ponad połowę Hp, pewnie by zbił więc, ale już go odrzuciłem i zgłosiłem za DM, wtedy posypał się kolejny spam reportów za DM i fala wyzwisk. Po całym incydencie ja zostałem ukarany trawbanem na 1000 trawy, a przems898 wspominał o swoim trawbanie, na 50 000.
 Pierwszy zaczołeś jak masz problem że latasz za mną i bijesz mnie spelami to nie moja winna
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#9
A więc czy takie zeznanie wystarczy dla administracji ? I przepraszam jednak jeśli on uważa że nie ma tu jego winy to moja propozycja na kare jest bardzo fajna  . Skoro było tak dużo przewinień to może ban trawa na naprzykład 50k ?
Przems898
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Kwi 2017
2
Hufflepuff
#10
dragonjunter napisał(a): (15.04.2017 11:43)A więc czy takie zeznanie wystarczy dla administracji ? I przepraszam jednak jeśli on uważa że nie ma tu jego winy to moja propozycja na kare jest bardzo fajna  . Skoro było tak dużo przewinień to może ban trawa na naprzykład 50k ?


No chyba tobie ja nic nie robiłem sam mnie biłeś i nie moja winna



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.