Witaj!

Skarga na dragonjunter - Wieczny odwalacz.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#1
Nick oskarżającego: Mike12/bogo36
Nick oskarżonego: dragonjunter
Powód:
Ciągłe nonrp, ucieczki z akcji, odwalanie, terminatorzenie, rzeczy tak z nikąd, składanie 50 Wieczystych przysięg. Nie dawno gracz tak po prostu bez żadnej akcji przeszedł przeze mnie i uciekł nie dając napisać akcji. Aktualnie posiadam też logi ze Skype innych graczy gdzie widać jego zachowanie. W razie potrzeby wiele osób może potwierdzić moją sprawe przeciwko niemu.
Dowody (Wymagane Screenshoty):
Screeny będą na bieżąco.
Proponowana kara:
Moją propozycją jest banicja a po upływie jej przymusowa szkółka RP.
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#2
Dobrze , po pierwsze tutaj nie ma dowodów na żadne :ucieczki z akcji, odwalanie, terminatorzenie, rzeczy tak z nikąd, składanie 50 Wieczystych przysięg. Nic takiego się nie odbyło . Jeśli chodzi o Non RP to rozumiem że chodzi o akcję z zeszytem . Jednak nie cała akcja została napisana . Później przeprosiłem i wycofałem się z tym naprawieniem ponieważ to że zeszyt się rozpadł a to że został wysadzony drętwotą mojim zdaniem jest dużą różnicą . Każdy ma prawo się przecież pomylić . Żadnej wieczystej przysięgi nie złożyłem ale nawet gdyby to nigdzie nie jest to zabronione . Odwalanie ? No jakiś przykład? Po za tym swoją kare za to już odbyłem w postaci dużego trawbana i od jakiegoś czasu nic takiego się nie działo . Jeśli chodzi o dzisiejszą ,,ucieczkę z akcji''  to po pierwsze kilka razy pisałem że mam straszne problemy z internetem a po drugie akcje napisałem a mianowicie gdy gracz otworzył drzwi napisałem ,, Gdy tylko drzwi się otworzyły szybko wyskczył przez nie '' po czym poprostu wyrzuciło mnie z serwera .Kolejną sprawą jest to że nie wiem co skype ma do rozgrywki ? Było mówione na zebraniu że akcje pisane poza serwerem nie wchodzą w skład rozgrywki . Jeśli chodzi o zachowanie to prosze pamiętać że moge robić tam co chce nie łamiąc prawa .Kolejną sprawą jest to że gracz który złożył na mnie skargę również dopuścił się przewinień .
Po pierwsze również nie raz przechodził przez graczy mimo że stali *centralnie* w wejściu a nie obok jak to się zdarzyło dzisiaj wieczorem . Jeśli oczywiście dopuściłem się jakiś przewinień to przepraszam i przyjmę kare . Jednak proszę o dokładniejsze udokumentowanie .

http://imgur.com/a/Fsctx - to co dostałem od niego na skype .
Anonek natomiast jak pisałem napisał mi że zeszyt się rozpadł a nie że został wysadzony . Po za tym to nie liczy się do rozgrywki bo z mojej strony akcje nie napisane były na serwerze tylko na skype i dokładnie z telefonu . 

Oczywiście zgadzam się z góry z karą jaką zasugeruje mi administracja .
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#3
Dobrze jak mógł wyskoczyć jak postać moja stała w przejściu? Plus żadnej akcji nie widziałem. Czekam na wypowiedź innych graczy a ich nawet sporo wyłapałem pytając o dowody na Ciebie. Więc jeśli któryś z graczy ma do wypowiedzenia się w tej sprawie niech śmiało pisze, i prosze o nie warnowanie ich za to.
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#4
Dobrze po pierwsze nie stałeś w przejsciu . Po drugie nie dałeś żadnych SS ani Logów . Po trzecie to nie moja wina że nie widziałeś akcji . Po czwarte nie wiem w jakim celu gracze mają się wypowiadać jeśli chodzi o stanie w przejściu . A fałszywe zgłoszenie nie jest karalne ?Ja prosze o dowody na 50 wieczystych , CM , Ucieczki z akcji , odwalanie i terminatorzenie . I prosze o wyjaśnienie skype bo pamiętaj ja nic na serwerze nie odegrałem na serwerze a jedynie pisałem na skype . Więc nie jest to wliczane do rozgrywki .

Polecam ci przeczytać Regulamin Punkt IV podpunkt 13 
,,Wszystkie akcje odgrywane muszą być na serwerze. Odgrywanie ich na prywatnych komunikatorach nie będzie respektowane w przypadku zajścia jakiegokolwiek sporu.''
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#5
A tak chodzi o twój całokształt rano będę miał screeny tych dowodów, a sam ten co mi daje woli pozostać anonimowy a więc:
Posiadałeś wiele mulitkont dodatkowo nielegalnych, pod pretekstem nie istniejącego brata który utworzył sobie konto na serwerze. Powodem było tylko to że nie zdałeś roku szkolnego i nie chciało się tobie grać na koncie po to tworzyłeś inne.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#6
Gracz między innymi dokonał pod pewnym sposobem NON-RP. Raz został napadnięty i uprowadzony w jakieś miejsce przez Yuki na Ally, i nie wiem kto tam szczerze mówiąc jeszcze był. Ale ogółem zgłosił się do mnie raz (no bo ja prefekt, to trzeba do mnie) o ten napad/uprowadzenie. Bo w skarpetce miał karteczkę, ktorą prawdopodobnie jak on twierdził napisał, w niej były takie informacje zawarte takie jak; kto go napadł, i gdzie był zgarnięty. Tyle wiem, że podał mi informacje które były ponoć nabyte w sposób nienaturalny i ogółem po przez MG. Więcej się odnośnie owej akcji więcej nie wypowiem, ale Yuki na pewno będzie mogła się wypowiedzieć co do tego. No i ogólnie sam oskarżony.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#7
Pewnego razu zaczepiłam takowego kolegę na korytarzu przed ws. Powiedziałam do niego IC, by ubrał szatę swojego domu, ponieważ no wtedy był dekret dotyczący tego. Pan dragonjunter po prostu zaprzeczył IC,
gdzie po tym wyszedł z gry, wrócił po 2 minutach i miał już skina z szatą. Jeżeli będziesz nawet do tego potrzebował logów no to ci je dam, ale po czasie. ;-;

/Chciałam jeszcze dodać, że zalicza się to do ucieczki z akcji.
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#8
Dobrze , jeśli chodzi o wypowiedź gracza Bogo : ,,A tak chodzi o twój całokształt'' niestety ale nie ty jesteś od oceniania mojego całokształtu tylko opiekun prawny . Daje : ,,Posiadałeś wiele mulitkont dodatkowo nielegalnych, pod pretekstem nie istniejącego brata który utworzył sobie konto na serwerze.'' Po pierwsze w całej grze posiadałem 3 konta . Przed moją przerwą istniało już konto dragonjunter i jeśli się nie myle to GROTEX . Później to konto Grotex została zbanowane a potem znów odbanowane po weryfikacji mojego  ,,Nieistniejące brata'' który wtedy ze mną mieszkał . Dalej :,, Powodem było tylko to że nie zdałeś roku szkolnego i nie chciało się tobie grać na koncie po to tworzyłeś inne.'' A więc ja na koncie dragon zdałem do drugiej ooc po czym po prostu przestałem grać . Wróciłem i założyłem trzecie konto bo myślałem że tamto jest nieaktywne . ( Dragon bo konto  grotex było brata a on ze mną nie mieszka ) . Później komuś powiedziałem to odrazu mnie zreportował . Okazało się że tamto konto jest aktywne więc się na nie przeniosłem a to nowe dostało banicje . Czy to jest zabronione ? Prosze abyś przestał wyszukiwać fałszywych oskarżeń .
Jeśli chodzi o Sirlexa to całkowicie się zgadzam , była to tylko moja wina .  Zdziwiło mnie to że Ally nagle w potrzebie miała elisir zapomnienia .Tutaj się przyznaje chociaż wszystkie te akcje były jeszcze przed trwabanem na 1 milion który dostałem za odwalanie . 

Ola pamiętam tą akcje dobrze , faktycznie zaprzeczyłem coś że taki strój jest dopuszczalny czy coś takiego. Później żeby nie tworzyć problemu poprostu się wylogowałem , wziełem innego skina i po dwóch minutach poprostu się zalogowałem . Można to było uznać poprostu za zmiane ubioru . Oczywiście logów nie dawaj ja wszystko zgadzam i próbuje wyjaśnić . Poprostu skin się nie wgrał , u mnie był widoczny a uciebie widać nie . Później poprostu jak pisałem , wgrałem go raz jeszcze .

Jedyne co mnie denerwuje to są strasznie skupione i zakłamane wypowiedzi Bogo36 w kierunku domnie a skutkuje to nienawiścią do mojej osoby .
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#9
Cytat:Czekam na wypowiedź innych graczy a ich nawet sporo wyłapałem pytając o dowody na Ciebie. 

Na zajęciach klubu Transmutacji jeden z uczniów stwierdził, iż dragonjunter będący uczniem 3 OOC, użył zaklęcia Piertotum Locomotor na kamienie, atakując nimi innego ucznia. Chyba nic więcej dodawać nie muszę.
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#10
Mapi napisał(a): (23.04.2017 11:36)
Cytat:Czekam na wypowiedź innych graczy a ich nawet sporo wyłapałem pytając o dowody na Ciebie. 

Na zajęciach klubu Transmutacji jeden z uczniów stwierdził, iż dragonjunter będący uczniem 3 OOC, użył zaklęcia Piertotum Locomotor na kamienie, atakując nimi innego ucznia. Chyba nic więcej dodawać nie muszę.

Locomotor 

Zaklęcie zawsze jest używane z nazwą obiektu, w który celujemy różdżką (np. Locomotor Lampka). Zaklęcie sprawia, że obiekt unosi się w powietrzu i porusza wedle woli rzucającego.

I to zaklęcie zostało użyty , chyba jest różnica ?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.