Witaj!

[Podanie na KM] Krucyfiks // Grubszy
Krucyfiks
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sty 2015

#1
Nick na serwerze: 
Krucyfiks // Grubszy

Imię:  
Marcin

Wiek: 
Rocznikowo 20

Znajomość komend: 
Groupmanager // WE // Voxel wraz z haplowymi komendami opanowane nie na perfekto ale potrafię z nich korzystać w ramach obowiązków KM'a. Nad itemizer'em jeszcze muszę popracować.

Posiadasz działający mikrofon?: 
Tak

Jesteś po mutacji?: 
Tak

Kontakt: 
Cała ekipa ma do mnie kontakt

Czy byłbyś/byłabyś wstanie wspomóc finansowo serwer?: 
Już to robiłem niejednokrotnie

Jak długo grasz na serwerze: 
Za około miesiąc będzie 2 rok za mną

Miałeś/masz rangę na innym serwerze? Jeżeli tak to na jakim i jak długo?:  Parę razy przejściowo dawali mi moderatora na DSRR RP jednak nie trwało to zbyt długo.

Czy byłeś/byłaś karany? Jeżeli tak to na ile i za co?:  
Już chyba nawet ponad rok temu grief dormitorium za co dostałem odpowiednią nagrodę ale ban został mi zdjęty bo ładnie przeprosiłem i obiecałem że to się nie powtórzy. Tak poza tym zdażało się kilka razy dostać warna za wypowiadanie się tam nie trzeba i przezywaniem merlina.

Dlaczego chcesz zostać Kid moderatorem?: 
 Na haplu czuję się jak ryba w wodzie i chciałbym aby inni też czuli się tutaj tak swobodnie jak ja. Zasady panujące na serwerze znam na wylot w końcu gram już na nim dość długo. Przez okres około połowy roku pełniłem funkcje weryfikatora podań z czego zrezgynowałem na rzecz matury po poprzednich wakacjach. Nie odszedłem jednak od tak, zostawiłem po sobie wzór podania na ucznia który funkcjonuje po dziś dzień.

Miałem nawet okazję posmakować moderatorowania kiedy razem z merlinem i khalidą budowaliśmy arenę na 3 zadanie. Dostawałem wtedy opa żeby spokojnie móc machać voxelem i WE bez bawienia się w permisje. Jak wiadomo budowanie po paru godzinach się nudziło więc wtedy za zgodą Emila pomagałem tym co prosili o coś na helpop. Brałem także udział w projekcie 3.0 jako budowniczy nawet z hubcikiem kręciliśmy krótki film ukazujący jak nowa mapa będzie wyglądać.

Obecnie redaktoruję dość aktywnie w porównianiu do reszty na serwerowej stronie na facebook'u. Co prawda rezygnowałem ze wszystkiego na rzecz matury która mnie czeka dość niedługo to i tak jak każdy widzi zawsze znajdzie się czas aby wbić i pograć albo chociażby na forum aby popisać na sb o głupotach.

Z większością ekipy znam się nie od dzisiaj i chyba zdążyłem sobie zasłużyć na ich zaufanie skoro kiedy zwykle poproszę o gm'a na kilka minut to nawet nikt mnie nie pilnuje. Wydaje mi się że jestem osobą komunikatywną i na tyle ugodową że nadaję się na to miejsce. Osoby będące ze mną na przeróżnych konferencjach skype widzą że lubię luźno popisać ale także jak o coś poproszą to jeśli jestem w stanie to pomogę.

Jako Kidmoderator chciałbym pomagać ludziom proszącym o pomoc na ale także angażować się w tworzenie małych akcji upiększających grę, zresztą mały przedsmak tego co ostatnio stworzyłem mieli gracze okazję zobaczyć w niedziele wieczorem. (nie mowa o korzeniu na boisku). Mógłbym również pomagać przy prowadzeniu szkółki rp w końcu nie gram na serwerze od dziś i potrafiłbym łopatologicznie wytłumaczyć świerzakom jak co do czego.

Nie startuje dlatego że mój największy przeciwnik zniknął z ekipy! Nie startuje bo mam kontakty! Startuje dlatego że chce wnieść do serwera coś od siebie. Nie tylko masę Smile

Czy zapoznałeś/zapoznałaś się z regulaminem serwera?: 
Owszem !!!

Obowiązkowe 5 reklam serwera:
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#2
Najlepszy gracz na serwerze, jak najbardziej za. Pozytywna morda, idealny kandydat.
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#3
Idealny kandydat, ustawił bym go na czele wraz z Erykiem.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#4
MZawaa
Czarodziej




Posty: 52
Tematy: 9
Gru 2014
38
#5
O tak! Szczere za
Jeszcze będziesz dumna, mamo.
KacpiPL
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 6
Gru 2014
6
Gryffindor
#6
Za...
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#7
Jeden z lepszych kandydatów, ja byłbym za.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
NeXoRPL
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 5
Sty 2015
13
Ravenclaw
#8
Jak najbardziej za Smile
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#9
Z Erykiem uważam go za najodpowiedniejszego kandydata.
Lulu
Czarodziej




Posty: 102
Tematy: 4
Gru 2014
157
#10
Wstrzymuję się.



Jeżeli ktokolwiek chce znać rozwinięcie mojej wypowiedzi zapraszam na PW.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.