Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
TheJatka
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Lucy McGraden
Miejsce urodzenia: Norwich
Status krwi: 75%
Cechy charakteru:  Lucy to bardzo energiczna dziewczyna, która raczej ze względu na swój wiek chłonie nowe doświadczenia jak gąbka. Chyba, że są nudne wtedy podchodzi do tego inaczej. Lubi być w pokojowych stosunkach do innych, jednak nie boi się wtrącić swojego zdania. Bezustannie szuka czegoś nowego i lubi przekonywać się jakie poznane przez nią nowości powinny zostać dodane do jej kręgu zainteresowań. Niestety co to byłaby za zabawa, gdyby nie mogła się podzielić nowymi doświadczeniami ze znajomymi? Dlatego dzielenie się swoim czasem z innymi też należy do jej wianuszka hobby. Nie ocenia nigdy po wyglądzie, nie bawi się w domysły i plotki. Najlepiej podejść - poznać osobę, która zaciekawiła.
Wygląd postaci: Jest to bardzo koścista dziewczyna o bladej cerze. Oczy ma niebieskie, chociaż pod innym kątem oka można dostrzec zieleń. Ma delikatnie zadarty nosek, a pod jej podbródkiem jest pieprzyk o którym nawet ona nie wie. Jej włosy są kręcone w kolorze ciemnego blondu, do tego jej grzywka często zasłania jej pole widzenia. Lucy ubiera się prosto i elegancko. Ten ubiór składa się głównie z koszul do łokci - głównie w kratę z kombinacją koloru czerni i ciemnego niebieskiego. Nie szaleje ze spodniami są to zwykłe czarne jeansy z paskiem. Co do butów są one lekkie, trampki w odcieni ciemnego szarego.
Historia postaci: Pewnego dnia do rodziny McGraden dołączyła zdrowa dziewczynka. Zawsze żyła w pokoju ze wszystkimi i jak ledwo zaczęła chodzić od razu poczuła chęć do odkrywania tych mniej i bardziej ciekawych rzeczy. Jednak to dziadek wczepił w nią tą iskierkę. Mimo tego, że był mugolem rodzice Lucy nie zabraniali kontaktu przez więź, która powstała po tylko jednym spotkaniu. Chociaż interesowała się bardziej magicznym światem, ojciec jej matki pokazał piękno jakie daje zdjęcie aparatu. Życie mijało jej normalnie, uczyła się wykorzystując bibliotekę ojca, mama uczyła samodzielności oraz jak walczyć o swoje. Natomiast w każdą niedzielę odwiedzała ukochanego dziadka. Jednak Lucy z pewnością nie zapomni dwóch zdarzeń swojego życia. W swoje ósme urodziny poszła z dziadkiem do muzeum fotograficznego, zafascynował ją jednak jeden model. Wystarczy, że się na niego zagapiła, świat się jakby dla niej zatrzymał i nagle zabytek zrobił zdjęcie. To właśnie dzień kiedy Lucy odkryła w sobie magię. Nie mogła się tym długo cieszyć, ponieważ ukochany przez nią człowiek, zachorował na ciężką chorobę. Nie mogła przez to odwiedzać już tak często dziadka, przez co kontakt z nim jej się urwał. Czas Lucy minął tak szybko, że zanim się obejrzała ojciec wręczył jej rano list do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Lucy McGraden, cieszę się że zacząłeś ze mną rozmowę. A ty, jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wybacz, nie wiem. Sama dopiero co się tutaj wprowadziłam, dlatego nie znam zbytnio tej okolicy. Jak się dowiem to dam ci znać.)


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odebrała zupę, chwytając brzegów by się przypadkiem nie poparzyć. Do odważnych świat należy, dlatego po postawieniu zupy przed sobą od razu spróbowała podarunku od kolegi. Od razu tego pożałowała, co widać po jej skwaszonym wyrazie twarzy.*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: [b]Dowiedziałam się o nim dzięki kilku osobom, jednak głównie był to HoopDead i Famir[/b]

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak przeczytałam regulamin.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forumDonator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#2
Akceptuje

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Po rangę zgłoś się do moderacji na /helpopSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.