Witaj!

[Dor] Frans Nygard
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#1
Imię i nazwisko: Frans Nygard
Data i miejsce urodzenia: Norwegia. 23 Luty **30 lat temu**

Czystość krwi: 75%

Przynależność rasowa lub etniczna: Norweg

Aktualne miejsce zamieszkania: Pub pod trzemia miotłami

Wykształcenie: Jest po ukończeniu Durmnstrangu

Posada którą zajmuje: Nigdzie nie pracuje.

Zdjęcie/Rysunek postaci:




Opis wyglądu postaci
Kruczoczarne włosy Fransa sięgające mu do połowy szyi, lecz często luźno związane w kucyka u dołu i pozostawiając parę niesfornych kosmyków włosów opadających mu na czoło. Butelkowo zielone oczy, a nad nimi ciemne gęste brwii. Na jego policzku zauważyć można bliznę, jednakże Frans nie bardzo zwraca na to uwagę. Mężczyzna ma dość drobny nos oraz blado-malinowe, wąskie usta. Gdy się uśmiechnie widać rząd równych i białych ząbków oraz widoczne dołeczki. Ma on bardzo bladą cerę, a jego twarzyczkę często odwiedza kilkudniowy zarost. Frans jest człowiekiem o dobrze zbudowanej posturze co widać gdy czasem zakłada koszulę. Posiada szerokie oraz mocne barki.  Ma metr osiemdziesiąt dziewięć, czyli jest człowiekiem wysokim oraz zadbanym.


Ubiera się często w czarne, skórzane płaszcze lub koszulę oraz czarne spodnie jak i buty do tego. Prawie zawsze można dostrzec, że nosi on przy sobie również czarną torbę na ramie ze skóry. Frans jest człowiekiem, który nie ubiera się wybitnie elegancko, ponieważ uważa, że nie jest mu to potrzebne.
Cechy charakteru postaci: (Należy uwzględnić wszystkie cechy charakteru twojej postaci. Pamiętaj że nie można podawać sobie przeciwnych cech charakteru ktoś nie może być samotnikiem a przy okazji uwielbiać spotkania z przyjaciółmi.)

Historia
Dnia 23 Lutego 2027 roku o godzinie 21 w domu Nygård'ów słychać było krzyki, a zaraz później płacz noworodka. Wtedy też narodził się on. Frans Nygård syn Margrethe i Ivana Nygård'ów. Chłopiec ten od dawien dawna interesował się magią oraz magicznymi stworzeniami, a jego zainteresowania wzmagał ojciec. Nie mogli się doczekać kiedy to przyjmą go do Instytutu Magii Durmstrang. W wieku lat 6 ujawniła się jego moc. Wkurzony a zarazem smutny Frans z powodu, iż jego matka odeszła od ojca chłopiec sprawił patrząc się na regał wypełniony różnymi książkami i księgami - wszystkie po kolei zaczęły upadać na ziemię za Margrethe. Speszona matka i... Dumny ojciec spojrzeli na niego, zaś ten nadal się wpatrywał w regał tym razem zaskoczony. Ivan podszedł do syna i wytłumaczył mu wszystko, lecz jego matka nie bardzo się tym przejęła i złapała za swoje walizki po czym... Wyszła jak gdyby nigdy nic. Pięć lat później Frans dostał list z Durmstrangu, najpierw go przeczytał, a dopiero później poszedł wyszczerzony jak głupi do ojca. Poszli do sklepów i kupili przydatne mu rzeczy do szkoły. Pierwszego września, zaś chłopiec wraz z tatą byli na miejscu odjazdu do Instytutu. Gdy miał już wyjeżdżać pomachał ojcu i zagapił się w szybę i odjechał.Podczas roku szkolnego Frans znalazł wielu kolegów i jednego przyjaciela. W szkole jednak stał się dość zamknięty w sobie, choć za swojego przyjaciela mógł skoczyć w ogień. Wraz z nadejściem ostatniego roku szkolnego przyszedł też czas na egzaminy, a więc zaszył się gdzieś w spokojne miejsce i uczył się sam. Poszły mu nie tak jak sobie wyobrażał, ale cóż nie można mieć wszystkiego prawda?

Po ukończeniu szkoły wrócił do rodzinnego domu i ojca. Znalazł pracę w norweskim ministerstwie magii i tam pracował bardzo długo. Frans mając dość już pracy za biórkiem postanowił studiować. Wybrał Wielką Brytanie. Były wakacje a do Fransa przyjechała rodzina właśnie z Anglii, lecz zawiódł się gdy zobaczył swoją matkę z jakimś młodym chłopcem. Po paru dniach gdy wyjeżdżali postanowił, że wyjedzie z nimi. Swojemu szefu powiedział, że zapragnął studiować za granicą i wyjechał razem z nimi.

Rodzina
Matka: Margrethe Nygård [Postać rp]
Ivan Nygåard [Postać rp]

Relacje

Wystarczy się go spytać, czy to takie trudne?

Ciekawostki





Oceny

 
[b](Niestety SUM'ów nie posiadam bo postać została zrobiona jako dorek)

Astronomia - Troll

Eliksiry - Troll

Historia Magii - Okropny

Jezykoznawstwo - Troll

Latanie - Troll

Numerologia - Troll

Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami - Powyżej Oczekiwań

Obrona Przed Czarną Magią - Powyżej Oczekiwań

Smokologia - Zadawalający

Starożytne Runy - Troll

Transmutacja - Okropny

Wróżbiarstwo - Troll

Zaklęcia i Uroki - Zadawalający
Zielarstwo - Troll
[/b]
Arcadius
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 7
Kwi 2017

#2
Cytat:Aktualne miejsce zamieszkania: Pub pod trzemia miotłami


XDDDDDDDDDDD
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#3
Ciężkie życie
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#4
Nyggard, nieźle. Repka
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#5
Arcadius napisał(a): (06.06.2017 20:02)
Cytat:Aktualne miejsce zamieszkania: Pub pod trzemia miotłami


XDDDDDDDDDDD
Co w tym śmiesznego? Nic. Sam mieszkałem w trzech miotłach na jednej z postaci, więc nic tu śmiesznego mi się nie wydaje. Karta Ok.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#6
A cech charakteru się nie doda, no i rudego dziecia do relacji też, ehhh.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#7
Coralina napisał(a): (07.06.2017 07:51)A cech charakteru się nie doda, no i rudego dziecia do relacji też, ehhh.


O lol XD Nie widziałem że charakteru nie dodałem XDDDDD
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#8
Anonek napisał(a): (07.06.2017 17:25)
Coralina napisał(a): (07.06.2017 07:51)A cech charakteru się nie doda, no i rudego dziecia do relacji też, ehhh.


O lol XD Nie widziałem że charakteru nie dodałem XDDDDD

Nom. No i rudzielca dodaj!
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#9
Jakiego rudzielca?

.
Coralina napisał(a): (07.06.2017 17:27)
Anonek napisał(a): (07.06.2017 17:25)
Coralina napisał(a): (07.06.2017 07:51)A cech charakteru się nie doda, no i rudego dziecia do relacji też, ehhh.


O lol XD Nie widziałem że charakteru nie dodałem XDDDDD

Nom. No i rudzielca dodaj!

Anonek napisał(a): (07.06.2017 17:27)Jakiego rudzielca?
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#10
Anonek napisał(a): (07.06.2017 17:27)Jakiego rudzielca?

.
Coralina napisał(a): (07.06.2017 17:27)
Anonek napisał(a): (07.06.2017 17:25)
Coralina napisał(a): (07.06.2017 07:51)A cech charakteru się nie doda, no i rudego dziecia do relacji też, ehhh.


O lol XD Nie widziałem że charakteru nie dodałem XDDDDD

Nom. No i rudzielca dodaj!

Anonek napisał(a): (07.06.2017 17:27)Jakiego rudzielca?

Lejciel z sinsilą xD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.