Witaj!

[Mumia1230] ten ktury puka
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#1
[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=3HH9IiHMD2M]






Mam na imię Piotr, mam osiemnaście lat i mieszkam w Koszalinie, z którego również pochodzę.
Zgodnie z decyzją ekipy zostałem jednym z Administratorów Roleplay.
Na serwerach typu Roleplay gram już od około sześciu-siedmiu lat(początek trudno byłoby nazwać RP, ale zawsze były to jakieś zalążki).
Na serwerze Hapel gram teoretycznie od samego początku... W praktyce wyglądało to tak, że wcześniej serwer stał na hamachi i dostęp w sumie mięli na niego jedynie administracja, ich znajomi i znajomi znajomych(bo na podania na mpcforum coś nie raczyli odpowiadać xd).
Całej ekipie Hapla pomagałem od samego początku. Oficjalnie do ekipy zawitałem wcześniej dwukrotnie - raz jako moderator, drugi raz jako moderator i mistrz gry.
Ludzie znają mnie jako tego, który zna wszystkie teksty internetu/filmowe i potrafi użyć ich w każdej sytuacji... Znają mnie również jako marudę, zrzędę, "osobę, która zawsze musi mieć racje" et cetera et cetera.
Węższe grono ludzi bez problemu(po obu stronach) potrafi się ze mną porozumieć.

Jeżeli sądzisz, że potraktowałem ciebie niesprawiedliwie, albo przeoczyłem jakiś ważny aspekt sprawy, to:
Każdą osobę z jakąś prośbą, zapytaniem lub inną sprawą proszę o kontakt na skype: piotrminko. PW forum jest niczego sobie, ale w stałym kontakcie lepiej sprawdza się stary, dobry skype Tongue.



Jeżeli zaś masz problemy z prawem, problemy z zarządem serwera i ich pomyślunkiem... Jeżeli piłeś przed/podczas dm'u wykonanego przez ciebie, albo co gorsza kot/brat/wujek wbił ci na konto i masz przez to problemy... Jeśli administracja ciebie nie rozumie, a jesteś drugim wujkiem, trzeciego brata Varmpsa, to...



No cóż, pytajcie w tym wątku o co chcecie - postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na wasze pytania.


ZA DŁUGIE I TAK NIKT TEGO NIE CZYTA WIEC ZADAWAJCIE PYTANIA XOXO
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Lubisz masło?
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#3
Selvyn napisał(a): (04.03.2015 00:48)Lubisz masło?

Uwielbiam.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#4
Czy jesteś psycho fanem serialu Breaking Bad?
Gdzie jest lepsze RP? Na hallu czy na sampie?
Będziesz surowym czy przyjaznym adminem dla gracza?
Czym się intereszujesz najbardziej? (Oprócz kobiet XD)
Jako kto chciałbyś pracować w dorosłym życiu?
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Jak żyć?
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#6
Hikaru napisał(a): (04.03.2015 00:50)Czy jesteś psycho fanem serialu Breaking Bad?
Gdzie jest lepsze RP? Na hallu czy na sampie?
Będziesz surowym czy przyjaznym adminem dla gracza?
Czym się interesujesz najbardziej? (Oprócz kobiet XD)
Jako kto chciałbyś pracować w dorosłym życiu?

Nie jestem psycho fanem, ale BB według mnie należy do wąskiej grupy seriali/filmów noszących miano "sztuki" xd.

Nie ma co porównywać tych dwóch platform - poza tym, SAMP to tysiące serwerów RP, są serwery i gorsze i lepsze od HAPLA. Ale w 'ostatnich czasach' na polskiej scenie SAMP nie ma serwerów dobrych pod względem RP, czy klimatu.

Nie można popaść w stagnacje i być tylko surowym, czy tylko przyjaznym. Poza tym - obie te cechy nie eliminują siebie nawzajem.
Ten, z kim kiedykolwiek rozmawiałem na jakiś temat(starając mu się pomóc) wie, że rozmowa ze mną to całkiem luźna sprawa.

Trudno byłoby mi powiedzieć czym tak naprawdę, gdyż mam wiele zainteresowań, ale nie nazwałbym to pasją.
By zaczął się flamewar powiem, że interesuję się polityką.

Zacznijmy od tego, że jako osoba dorosła absolutnie nie chciałbym pracować(nie żebym był uprzedzony do wykonywania jakiejś pracy. W jakiś dorywczych pracach zacząłem 'robić', gdy miałem z 14 lat)
Na dłuższą metę nie widziałbym siebie jako osobę będącą częścią jakiejś struktury.
Wolałbym założyć własny interes, biznes.
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#7
Czy widzisz taką przyszłość, w której gracze nie będą mieszali IC z OOC?
Gracz z którym najlepiej ci się grało?
Masz jakieś hobby?
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#8
Jak byliscie mali to spaliście ze Żmiją w jednym łóżku?

Skąd pomysł na to przebrzydłe nazwisko Margel?
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#9
Jakie masz poglądy polityczne?
Czy pamiętasz twój pokój z diamentów zafundowany przez Pro?
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#10
Michael napisał(a): (04.03.2015 00:59)Czy widzisz taką przyszłość, w której gracze nie będą mieszali IC z OOC?
Gracz z którym najlepiej ci się grało?
Masz jakieś hobby?

Całkowicie usunąć wybryków pozaregulaminowych się nie da(a przynajmniej w normalnym, nieutopijnym świecie). Tak samo jak ludzie zawsze będą kraść(znacznie mniej lub znacznie więcej), tak i zawsze będą jakieś występki.
Chodzi jedynie o to, aby możliwie jak najbardziej zmniejszyć ilość owych 'przestępstw'.
Bardzo ważne w tym kierunku jest przede wszystkim zwiększona 'czujność' moderacji na wybryki graczy.
Drugi dominujący aspekt to uświadomienie ludzi, że jest to złe i głupie. Gdyby większość 'społeczności haplowej' doszła do wniosku, że to nie ma sensu, to resztę 'niedobitków' usunąłby darwinizm społeczny(tak, jak to jest np. w Japonii z kradzieżą - mało kto kradnie, bo to wstyd i hańba, automatyczne wykluczenie ze społeczeństwa).

Każdy, kto miał/ma chęć do gry.

Aspekt zainteresowań i hobby poruszyłem wyżej.

God napisał(a): (04.03.2015 01:12)Jak byliscie mali to spaliście ze Żmiją w jednym łóżku?

Skąd pomysł na to przebrzydłe nazwisko Margel?

Oczywiście.

Nazwisko Margel zostało mi nadane ze względu na to, że pierwszego dnia zaadoptował mnie gracz Pro o takim nazwisku(widziałem go tylko tamtego dnia Tongue)

merlin0 napisał(a): (04.03.2015 01:13)Jakie masz poglądy polityczne?
Czy pamiętasz twój pokój z diamentów zafundowany przez Pro?

Jak znaczna większość Polaków jestem osobą, która domaga się w tym chorym kraju diametralnie znacznych zmian. Bardziej wgłębiać się w moje poglądy nie będę, gdyż wolałbym, by ludzie o poglądach anty systemowych zjednoczyli się pod wpływem tego jednego, wspólnego celu i nie walczyli ze sobą, a z 'przeciwnikiem'.
Osoby chcące się bardziej wgłębić w rozmowę ze mną na owe tematy zapraszam na skype.

Pamiętać, pamiętam - nie tyle, by wiedzieć jak on dokładnie wyglądał. Pamiętam po prostu, że był zwykły domek, a pod nim katakumby z diaxów i złota.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.