Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
zabujca4444
Czarodziej
Posty: 6
Tematy: 6
Cze 2017
3
#1
Imię i nazwisko: Remus Floro
Miejsce urodzenia: Indonezja
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: (UWAGA!] Remus jest miłym zabawnym i pomocnym chłopcem pomoże każdemu kto jej potrzebuje nigdy nie odmawia a także jest bardzo posłuszny nigdy nie okłamał nikogo to bardzo uczynny chłopiec   i każdy go lubi niema osoby takiej jak on on jest wyjątkowy  bardzo lubi także przeżywać rozmaite przygody ale  Remus kiedy się zdrenerwóje to robi się czerwony jak pomidor.
Wygląd postaci: Remus ma czarne włosy krótkie jest jasno skóry ma zaokrąglony nos niebieskie oczy jest wysoki ma idealnie proste bialutkie zęby ma też piegowatą twarz  jest chudy   Jego włosy są postawione na żel i trochę przypomina gwiazdę roka. ma on także bardzo długie paznokcie.
Historia postaci: Pewnego razu urodził się chłopiec o imieniu Remus urodził się on w szpitalu w Rimbie. kiedy Remus miał już 4 lata były jego urodziny i tego dnia Remus  dostał  figurkę od mamy a jego kuzyn Simon zabrał mu tą figurke a Remus się zdenerwował i stół się podniósł spadając ze schodów robiąc wielki huk   . Jego ojciec Patryk był mugolem a jego matka była czarownicą rodzice wiedzieli że zostanie wielkim czarodziejem  Remus kiedy miał już 6 lat przeprowadził się do Wielkiej Brytani w której jego tata pracował w Banku a matka w restauracji a pewnego dnia Remus miał 11 lat i otrzymał zaproszenie do hogwartu więc rodzice pojechali z Remusem do Londynu  i kupili wszystkie potrzebne rzeczy to znaczy różdżke sowe i wiele podręczników i pojechali na peron pożegnali  się z synkiem i Remus odjechał do Hogwartu 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj mam na imię Remus Floro a ty jak się nazywasz

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem mieszkam w Rimbie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*wykrzywił mine* nie dziękuje nie lubie tej zupy 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z kanału drolercaster

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  tak przeczytałem

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Daniol0012
Azkaban
Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#2
Wstrzymane.
Chciałbym, abyś poprawił błędy ortograficzne (np. "porzegnali", "jusz") oraz używaj kropek i przecinków, ponieważ utrudnia to czytanie podania!
Zmień status krwi na 50%, ponieważ jeden z rodziców twojej postaci jest mugolem, a drugi czarodziejem.
Dopisz po dwa zdania do charakteru oraz wyglądu.
Usuń z wyglądu zdanie "Remus należy do tych idealnych".
Historia napisana jest strasznie chaotycznie, pozmieniaj, aby wszystko trzymało się kupy.
Sposób objawienia się mocy do zmiany, po pierwsze - zmień, aby był starszy podczas objawienia się mocy, po drugie - usuń to, że podniósł umysłem stół, podczas objawienia się mocy, coś się robi samo, bez kogokolwiek kontroli. Pamiętaj też, że musi wydarzyć się jakaś sytuacja, która wywoła silne emocje u twojej postaci.
Zmień to, że przeprowadzili się do Wielkiej Brytanii, a nie do Francji, ponieważ osoby z Francji nie są przyjmowane do Hogwartu.
Daniol0012
Azkaban
Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Wstrzymane.
Dopisz jakieś negatywne cechy do charakteru oraz wyglądu.
"tego dnia Remus nie miał co robić i bawił się a stół sie uniusł", tak nie może być, musi wydarzyć się coś, co wywoła silne emocje u twojej postaci, możesz napisać, że zostało coś zabrane dla Remusa o on się zdenerwował i przez to uniósł się stół oraz po chwili gwałtownie opadł na dół robiąc duży hałas.
List z Hogwartu dostaje się w wieku 11 lat, nie 10.
Daniol0012
Azkaban
Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#4
Wstrzymane.
Z charakteru usuń zdanie "ten chłopiec jest chodzącym ideałem".

Zaakceptowane!


Po rangę na serwerze zgłoś się na /helpop.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.