Witaj!

[Ucz.2] Michael Cooper
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#1
Nutka dla chętnych




urodzony Dwudziestego Dziewiątego Sierpnia 2046 roku. Syn Adele Cooper i Aloise Cooper.  Urodzony w budynku Szpitalu Św. Munga. Czarodziej półkrwi. Bratem chłopaka jest Adrien Cooper, którego uważa za dość nienormalnego, jednak musi go wytrzymywać. Michael, należy do domu Roweny Ravenclaw, zaś jego brat należy do domu Godryka Gryffindora. Obecnie bracia, wraz z rodzicami mieszkają w Londynie. 




Zdjęcie/Rysunek postaci:

Aktualnie
[Obrazek: tumblr_max2g3JTeW1rxreey.gif]




Opis wyglądu postaci: 
Twarz chłopaka jest blada, jednak on się zbytnio tym nie przejmuje. Na jego głowie znajdują się blond czarne włosy, które są postawione do góry, albo same mu się tak ułożą postawione do tyłu.. Oczy chłopaka są bardzo błękitne, a on sam uważa to za jedyną pozytywną cechę, w swoim wyglądzie. Od lewego do prawego polika rozciągają się piegi. Blond włosy, które długo zapuszczał i są do okolic Jego szyje. Jego oczy są koloru krwistego i niebieskiego. Nie ma już piegów, zniknęły z procesem dojrzewania od tak. Pod swoim prawym okiem posiada bliznę, która przypomina coś pod Okiem Horusa. Uwielbia on zakładać koszulę, kamizelki, garnitury, oraz zwyczajne mugolskie stroje. A na Jego mugolskich koszulkach, musi koniecznie się znaleźć jakieś zwierzę, z magicznego świata. Nie jest, on w żadnym stopniu podobny do brata. 
[Obrazek: tumblr_mkq0fp9HQX1s5wjyro1_500.gif]







Cechy charakteru postaci: 
 Michael, jest bardzo ciekawy świata jakie go otacza, a dokładniej zwierzęta. Tak na prawdę, one wskazują mu drogę, i nie rozstaje się z nimi ani na krok. Kilka cech pojawiło się u niego, dzięki magicznym stworzeniom. Od dziecka uwielbiał się nimi interesować, jak i opiekować się nimi, co przyczyniło się do Tego, iż w Hogwarcie posiada kilka zwierząt, a jego kolekcja stale się powiększa. Oswaja on zwierzęta, i powiększa swoją kolekcję- tylko dzięki rodzicom, bo to oni lecą z nim, aby owe zwierze mógł zobaczyć, dotknąć czy właśnie oswoić. Jest bardzo przyjacielski, jak i pomocny- lecz nie lubi z kimś nowym się związywać. Jak na razie, ma tylko jedną wspaniałą przyjaciółkę, i Tylko z nią chce spędzać jak najwięcej czasu. Jednak ma on swoje złe strony- jak każdy. Potrafi on obrazić osobę, która mu nigdy nic złego nie zrobiła- ale Tylko wtedy gdy ktoś mu grozi. Chłopak uważa, że prawie największym złem na świecie są ludzie. . Trzyma się on przysłowia "Ludzie, ludziom zgotowali ten los". 








Historia:

[Obrazek: pretty-book-bench-nature-water-outdoors-...ed-gif.gif]

**Kiedy indziej**



Rodzina: 
Jedyny z kim utrzymuje konakt z rodziny jest to Jego brat Adrien Cooper. Całkowicie postanowił odciąć się od rodziny, aby żyć tak jak chcę. Nie był to żaden bunt, ale decyzja którą podjął. Prawdopodobnie rodzice nie żyją- i dlatego Michael postanowił odciąć się, aby ich strata była łagodniejsza do przyjęcia. 


Relacje: 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: tumblr_lgif501U8D1qa4qypo1_500.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będe"


Amelia Angel- "Uwielbiam ją za to, kim jest. Uwielbiam z nią spędzać swój wolny czas, jak i słuchać ją godzinami. Myślę, że los chciał abyśmy się poznali. Nigdy, bym nie zamienił Cie na nikogo innego. Wiem, że zawsze mnie wysłuchasz. Chcę, aby było tak zawsze! Jest u mnie na pierwszym miejscu, i nikomu jej nie oddam! Mógłbym poświęcić dla niej wszystko! I... moje marzenie się spełniło, kocham ją i niech tak pozostanie. Wszystko wyszło samo z siebie, i się ciesze. Nigdy nie chciałbym zmienić naszych relacji. Kocham Cie i pamiętaj zawsze o mnie!| Troche nawywijałem... ale spróbuje to odkręcić. W sumie wyjechałaś bez słowa, i tak mi strasznie smutno było bez Ciebie. Nie dam Ciebie nigdy skrzywdzić, ale to przenigdy. Jestem gotów oddać wszystko, abyś była szczęśliwa. Jestem w stanie obronić Cie za wszelką cenę. Obyśmy nigdy się nie stracili, proszę o to."
[Obrazek: giphy.gif]





Rafael Granth- "No cóż. Jesteś bardzo mądry, jak i przyjacielski. Trzymaj tak dalej kumplu, i się nie zmieniaj."


Pearl Cannon- "Poznałem ją niedawno, a już ją polubiłem. Według mnie jest bardzo fajna, najlepsza dusza towarzystwa. Podobnież zwyciężyła w pojedynku z moim bratem- nie żadne zaskoczenie. Według mnie, zawsze wygrywa. I ostatnio nawet zaczęła mnie straszyć- w sumie, chyba mi się to podoba. Kiedy ją tak poznawałem, ta przyjaźń przeistoczyła się w zauroczenie, a później krótką miłość. Nie doszło, do niczego większego- i to chyba na szczęście. Postaram się jej znaleźć kogoś... lepszego- niż ja. Jednak, mogę dalej być jej prywatnym masażystom- chyba"


Adrien Cooper-"Brat, jak brat. Zawsze wysłucha, zawsze doradzi, jednak i tak wolę się do niego nie przyznawać. Jest trochę dziwny, no cóż- bez nich świat nie byłby taki ciekawy. Wierzę, że w końcu los przyniesie mu szczęście. Kocham go, lecz nie okazuje Tego- gdyż emocje mnie zdradzają. Każdego zdradzają emocje. Szanuje go, i jak wyżej wspomniałem kocham. Oddałbym za niego życie, obiecuje to- jeżeli będzie w sytuacji zagrożenia. Nie rozumiemy się często, szkoda. Najbardziej szkoda mi naszych kontaktów... słabną z każdym dniem. Wybacz Adrien, jeżeli zrobię coś głupiego dla Ciebie"

Emiel von Everec- "Zawsze zastanawia mnie co to znaczy to "von". Że Von z mojego podwórka tak? W sumie, nie wiem i chyba pozostanę w niewiedzy. Wracając do samej osoby, na początku było źle, a teraz jest znacznie lepiej. Pamiętam kiedy mnie uderzył i chodziłem ze złamanym noskiem, aż tydzień. Teraz lubię go nazywać swoim "tatusiem", oraz trenuje z nim zaklęcia! Bardzo fajny człowiek!. Podobnież jesteśmy podobni... i też tak sądzę. Podobnież się o mnie bał, a teraz- zachowuje się jak pępek świata, do którego nic nie dociera! Zawsze wydaje mu się, że jest najlepszy! I że ma niby ten swój "rozsądek"- guzik prawda, nie jest tak inteligentny jak ja..."

Księżniczka Luna- Podobnież... jestem jej Księciem. Nie wiem na ile Procent to prawda, ale wydaje się być to ciekawa "sytuacja", jakkolwiek można to nazwać. Wracając do niej- też sympatyczne dziecko. Skore do zabawy, jednak coś mi tak nie gra w tym wszystkim. Co? Tego jeszcze nie odkryłem. Ale w sumie, i tak ją lubie. 




Clementine Loverving- "Jest z niej ciekawa osóbka, i ma fajny kolor włosków. Śmieszna wydaje się ta sytuacja z farbą, jednak daje jej to jakiegoś uroku. Mogę z nią porozmawiać, o wszystkim. Moja... mamusia! Tak! Tylko tak mogę ją nazwać! Jest... w sumie najlepsza na świecie, co z Tego że mnie wygania. W głębi serduszka Ja wobec niej chce postąpić, inaczej ale ona odkryje moją słabość. Clem- potrafi mi pomóc, chociaż sama twierdzi że nie potrafi. Kocham ją jak Mamusie! Nie wiem dlaczego ostatnio chodzi taka smutna, pewnie związanego coś z Walterem. Szkoda mi jej, naprawdę. Chciałbym jej z całego serca pomóc, ale nie wiem jak. Cały czas jest smutna, i przygnębiona- chociaż Tego nie pokazuje. A może to Tylko ja popadłem w paranoje? W każdym razie, jeżeli tak jest to i tak jej pomogę, nawet gdyby odtrącała moją pomoc. W końcu takiej osobie, która zawsze była blisko przy Tobie, trzeba pomóc."|

"Przyjaciel to taki człowiek, który jest z Tobą gdy jest czarno- biało i gdy jest kolorowo"


Davidem- "Na brodę Merlina, jakże ten koleś jest świetny. Nie wiem jak on to robi, ale kiedyś musze sie od niego Tego nauczyć. I przybija świetne żółwiki. Jakoś tak gdy jest dorosłym, kontakty sie traci"

Acacia Snowleaf- "Chyba dobrze zapamiętałem je nazwisko,o ile mnie młoda pamięć nie myli. Jest bardzo miłą Panią Prefekt, która jak każdy człowiek ma swoje tajemnice, których nie zdradzę! Kiedy ją poznałem, wiedziałem że jest to bardzo miła osóbka. W sumie, chyba lubię wszystkich Puchonów, bo... bo tak! Wow! Nie wiedziałem, że może być jeszcze fajniejsza. Ciekawie się z nią rozmawia."


Dorośli:

Luiza .... - "Kocha Emiela, czy nie kocha Emiela, kurczę nie wiem. Ale wiem jedno, że bardzo, ale to bardzo lubię. Podobnież ma swoją córkę, a ja bardzo chcę ją poznać! Wracając do jej osoby, baardzo milusia kobieta, do której lubię się przytulać!"


Dzieciaczki!
Nora Dragovich- Jakie to dziecko jest... urocze. Mam cel... aby je chronić, to jest jedyny cel w moim życiu jaki chce osiągnąć. Niezależnie od Tego jak potoczy się, mam obowiązek ją chronić- nawet za cenę własnego życia. Dużo od niej zrozumiałem- chociaż to dziecko. Potrafi swoim uśmiechem, i słodkością podnieść mnie na duchu- co jest w sumie dziwne, i nie umiem Tego wytłumaczyć. Jest naprawdę najlepszym dzieckiem jakie poznałem. Chciałbym dla niej jak najlepiej, ale życie piszę dla nas różne historię."



[Obrazek: giphy.gif]

Ciekawostki: 
-Ostatnio zaczął fantazjować się Ninja



-Ma pokaźną kolekcje fantastycznych stworzeń

-Poza pasją do Magiizoologi, ma również pasję do Grania, oraz śpiewania Rock'a, jakże Pop'u

-Jego ulubionym piosenkarzem, jak i tancerzem jest Michael Jackson.

-U dziadka, zagrywa się w Gry Komputerowe

-Jego ulubionym gatunkiem gier, są strzelanki

-Tworzy swój dziennik stworzeń, które oswoił

-Uwielbia pracować ze zwierzętami

- W przyszłości, chciałby zostać sławnym magiizoologiem.

Patronus: Jeżeli zdoła wyczarować prawdopodobnie patronusem będzie Koala.  Zimorodek

Bogin: Martwie ciała na stosie osób takich jak: Clementine, Amelii, Adriena, Luizy, David'a, Nory, Acacii, Laury i w sumie to tyle.  

Zwierciadło Ain Eingarp:  Wywoływanie uśmiechu jednocześnie na wszystkich Jego bliskich

Różdzka: Standardowo wyrzeźbiona różdzka, zrobiona z jodły. Ma rdzeń szponu Hipogryfa. Jej długość to 8 cali, i jest giętka.


David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#2
To już wiem czyje to mk.

daje już repkę.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#3
No i słodziak brat.
Shiro
alias grace




Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#4
Repka za Lena ok. 
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#5
Mała, krótka. Ale zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na dalszy rozwój karty!
IceMonica
Czarodziej




Posty: 38
Tematy: 5
Sty 2017
29
Ravenclaw
#6
Repka  Rolleyes
Tylko dodajże Perełkę do relacji.
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#7
-Dodano relacje
-Zmieniono trochę wygląd karty
- Dodano zdjęcie 3 OOC
- Dodano głos postaci po mutacji
-Parę ciekawostek
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#8
zrobić ci przeźroczyste tło na tych ozdobnikach skarbie?
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#9
Jasne, bardzo bym prosił misiu
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#10
@Tylko troszkę zmieniono wygląd karty



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.