Witaj!

[Problem] karty czarodziejow
Silexan
Mugol


 
#1
Specyfikacja techniczna komputera: nie wazne
Wersja systemu: nie ważne
Opis problemu: Otóż jakiś czas temu na serwerze pojawiły się karty czarodziejów które można było uzyskać z czekoladowych żab. Nazbierałem ich bardzo dużą kolekcje(miałem prawie wszystkie), wydając na całość około 5/6 tysięcy galeonów. Było to w niedużym czasie po ich wprowadzeniu na serwer. Następnie miałem przerwe w grze i nie interesowałem się za bardzo co z kartami. Wczoraj odkryłem że karty które miałem schowane w dwóch klaserach zniknęły. Poprosiłem więc o ich zwrot, jednak wraz z modno odkryliśmy że nie jest to możliwe ponieważ karty przestały działać - popsuły się. Tak więc prosiłbym o zwrot kosztów kart lub naprawienie ich.
Screeny: Niestety nie posiadam screenów ponieważ w międzyczasie formatowałem komputer, lecz jest wiele osób które mogłoby potwierdzić fakt że posiadałem te karty. Są to osoby które dawały mi na nie pieniądze i osoby którym chwaliłem się moimi kartami. Na pewno karty pokazywałem głównemu administratorowi Emilowi, a z graczy to.. Merlin0, Chichiro, Kolorowo, Sheeran, Assasyn i pewnie jeszcze kilka osób widziało.
Treść błędu: Karty po prostu nie działają, całosć można sprawdzić na serwerze.

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
Potwierdzam sam wydałem na te karty z 3 tysiące i też straciłem. Sił miał prawie wszystkie już jak pokazywał Emil owi
Silexan
Mugol


 
#3
Ref!!!
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#4
Złap mnie jak będę na serwerze.
Omówimy całą sprawę, a jeśli nie da się z tym nic zrobić to zwrócę Ci wydane na karty Galeony.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.