Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
MierrableLady
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2017
0
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Adeline Bella Shwartz
Miejsce urodzenia: hrabstwo Devon, Wielka Brytania
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: (UWAGA!] Adeline jest bardzo ambitna. Tak jak jej ojciec stawia sobie trudne cele i uparcie dąży do ich realizacji. Marzy o podjęciu bardzo dobrej kariery, jako ktoś sławny. Bez przerwy trzyma się bardzo blisko swojej rodziny i znajomych, rzadko odbiega od grupy swoich rówieśników, którzy jak ona są czystej krwi. Potrafi wykorzystać każdą sytuację dla swojej korzyści. Nie daje się nikomu oszukać ani wykorzystać. Nielubi za bardzo się uczyć. Umie chytrze, podstępem uniknąć nieprzyjemnych dla niej zdarzeń, przemyślając każdy krok. Choć rodzice czarownicy pochodzą ze starych rodów, bez przerwy się kłócili odnośnie do metod jej wychowywania, mieli różne podglądy co do czystości krwi. Tata Adeline darzy do mugoli ogromną niechęć, którą po latach wpoił córce do głowy. Natomiast mama miała co do nich obojętny stosunek, lecz nie chciała, aby aby jej dziecko wyrosło na tyrana jak jej ojciec.

Wygląd postaci: Adeline jest średniego wzrostu. Jej długie lśniące jasnobrązowe włosy sięgają do pasa, a platynowo — niebieskie oczy są zasłonięte przez wiecznie opadającą na nie grzywkę. Dziewczyna jak cała rodzina ma bardzo jasną, gładka cerę. Charakteryzuje ją mały nosek i szerokie, pełne usta. Zwykle chodzi elegancko ubrana jak ludzie będący w jej otoczeniu, choć woli inny styl. Gdy jest sama w domu, pomimo sprzeciwu rodziców dokopuje się do dna szafy, uparcie odnajdując swoje ulubione, modne ubrania i chodzi w nich aż do ich powrotu.

Historia postaci: Adeline urodziła się dnia 30 lipca 2045 roku. Swoje imiona otrzymała po dwóch niezwykłych czarownicach, jej prababkach — Adeline Clearwater i Belli Shwartz.
W wieku 9 lat, gdy konflikt pomiędzy jej rodzicami coraz bardziej się rozrastał, wzięli rozwód. Długi, męczący proces wyszedł na korzyść jej rodzicielce i młoda czarownica z nią zamieszkała. Matka, widząc u córki wstręt i wielką niechęć do mugoli, starała się ją zmienić na wszystkie sposoby, ale jej wysiłki szły na marne. Nawet wysłała ją do mugolskiej szkoły, aby się przyzwyczaiła i polubiła ich zwyczaje, ale tam było tylko gorzej... Dziewczyna niczego tam się nie nauczyła, nie słuchała się nauczycielek, była dla wszystkich chamska, wywyższała się i lubiła wykorzystywać na swoją korzyść inne dzieci.
Od czasu, gdy wściekła na swoją wychowawczynię Adelaine, za zaprowadzenie jej do kąta, sprawiła, że na głowę staruszki zaczął sypać się z sufitu tynk, który po chwili zaczął rozpadać się dużymi płatami, matka przestała już jej zmuszać do chodzenia do szkoły.
W dniu jej jedenastych urodzin otrzymała list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Tego samego dnia poszli na ulicę pokątną i choć był jeszcze czas, by zakupić najpotrzebniejsze rzeczy, przygotowujące do wejścia w świat magii, dziewczyna biegła w wielkim pośpiechu po sklepach, wolna od męczącej jej mugolskiej szkoły. Miesiąc później nadszedł ten dzień, w którym miała zacząć naukę w HogwarcieAdelaine wraz z mamą dojechała na stację King's Cross, a gdy nastał moment pożegnania, przytuliła swoją rodzicielkę i wsiadła do pociągu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Adeline Bella Shwartz, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(A skąd mam to wiedzieć?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Ohyda! Zabieraj to!

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od pewnego czasu zaczęłam oglądać Drollercastera i tam też się o tym dowiedziałam.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Wyeliminuj powtórzenia i zmień % czystości krwi na te 75%, gdyż spoza serwerowych rodów podań dzieci czystokrwistych raczej nie akceptujemy.
Rozwiń wygląd o 1-2 zdania. Możesz dodać coś chociażby o preferowanych ubraniach.
Gdybyś mogła.. Zmniejsz czcionkę.
 Podanie bardzo ładne.
3 szanse, 3 dni na poprawę.
MierrableLady
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2017
0
Slytherin
#3
AlexiTheWolfie napisał(a): (13.07.2017 09:13)Wstrzymane.
Wyeliminuj powtórzenia i zmień % czystości krwi na te 75%, gdyż spoza serwerowych rodów podań dzieci czystokrwistych raczej nie akceptujemy.
Rozwiń wygląd o 1-2 zdania. Możesz dodać coś chociażby o preferowanych ubraniach.
Gdybyś mogła.. Zmniejsz czcionkę.
 Podanie bardzo ładne.
3 szanse, 3 dni na poprawę.

Już poprawione Smile
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Akceptuję!
[Obrazek: oMViPq5.png]
[ po rangę zgłoś się na /helpop ]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.