Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Ginap900
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 3
Cze 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Morgan Craven
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Morgan jest wywyższającym się dzieckiem. Jest także zarozumiały. Nie znosi mugoli 
ale nie ma nic do czarodziejów pół-krwi. Według Morgana najważniejsze to dojść do celu
nie ważne w jaki sposób. Jego poglądy na innych magów są lekceważące, sądzi że nikt nie może być lepszy od 
niego. Morgan lubi mieć za przyjaciół osoby które są na wysokim stanowisku. Jest także bardzo ciekawskim dzieckiem.

Wygląd postaci: Morgan ma głębokie niebieskie oczy i nosi soczewki. Jest średnio zbudowanym chłopcem o wielkich nogach które trenuje biegając 5 razy w tygodniu. Włosy blond,  krótkie, zazwyczaj stojące . Morgan ma także wysokie czoło i lekko wydłużoną twarz. Cera jest blada jak u wampirów. Usta wąskie zawsze pokazujące obojętność . Nos ma rzymski na którym posiada bliznę.

Historia postaci: [b]Pewnego listopadowego wieczoru w roku 2048 urodził się chłopiec o imieniu Morgan.
Od samego urodzenia wiedział o magii ponieważ pochodził z rodu czarodziejów czystej krwi . Był oczkiem w głowie matki . Jego zdolności zaczęły się ujawniać gdy , podczas ujeżdżania konia spadł z niego ,a po chwili zaczął płakać ,a bele słomy zaczęły unosić się wokół niego. P[b][b]odczas urodzin Morgana do jego domu wleciała przez komin (Bo wszystkie okna były pozamykane) sowa ,brudna od sadzy która przeleciała nad stołem obiadowym i upuściła list z hogwartu na talerz Morgana.[/b] Mama zabrała go na ulicę pokątną żeby zakupić książki i przyrządy potrzebne do nauki magii w Hogwarcie. Ostatnia na liście była różdżka więc poszli do Pana Ollivandera i różdżka która wybrała Morgana była wykonana z Akacji miała 13,6 cala długości i rdzeń był ze smoczego serca. I to jest ten dzień w którym stoi podekscytowany na peronie 9 3/4. Pożegnał się z rodzicami i wszedł do "Expresu Hogwart".[/b][/b]

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Patrzy na niego ze zdziwieniem, wyciąga rękę i chłodno mówi:* Jestem Morgan Craven.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie wiem. Nie mieszkam w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze talerz i mówi:* Mam nadzieję że nie dolałeś mi eliksiru pieprzowego.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Od kolegi ZaXiuu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście , kilka razy

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#2
Wstrzymane.
11-letnie dziecko żądne władzy i interesujące się czarną magią?
Kolor włosów do zmiany.
Rok urodzenia do zmiany obecnie na serwerze mamy 2059 rok.
Zakupy na ulicy Pokątnej robi się raczej po dostaniu listu z Hogwartu.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Zaakceptowane!


Po rangę na serwerze zgłoś się na /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 4 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.