Witaj!

Leon Martínez [Ucz2]
Delicado
Azkaban




Posty: 29
Tematy: 2
Lip 2017

#1
[Obrazek: G3tB1SR.png]
Data urodzenia: 12 lipca 2046
Czystość krwi: 0%
Przynależność etniczna: brytyjczyk
Dom w Hogwarcie: Hufflepuff
Miejsce urodzenia: Stroud
Aktualne miejsce zamieszkania: Nailsworth
Klasa: Czwarta


[Obrazek: VgdbZcR.png]
Leon to chłopak o ciemnych, średniej długości, lekko falowanych włosach, brązowych oczach i ciemnawej, śniadej cerze. Ma wyraziste, o kolorze tym samym co włosy brwi, o nienaturalnie równym kształcie. Ma szerokie jak na chłopca biodra. Jest niezbyt wysoki, ogółem drobny. Dłonie małe, o paznokcie bardzo dokładnie dba więc zazwyczaj są krótkie, rzadko, chociaż czasem pomalowane. Nie wygląda na zbyt silnego i taki też nie jest. Ma naturalny brytyjski akcent. Jego wypowiedziom towarzyszy niekoniecznie męska gestykulacja. Najczęściej chodzi w szatach szkolnych, jednak w czasie wolnym w dormitorium, czy poza zamkiem ściśle ubrań się stwierdzić nie da, bo ma tego za dużo. Ma ładne, pełne usta. Porusza się powoli oraz spokojnie.

[Obrazek: yCmALbV.png]
Charakter Leona zmienił się nie do poznania. Pokochał samego siebie takiego jakim jest i nie widzi żadnych powodów by w sobie cokolwiek zmieniać. Ma bardzo pozytywne spojrzenie na świat, stara się w każdym dostrzec coś dobrego. Nawet w tych najgorszych. Przewrażliwiony jest jednak na punkcie nietolerancji innych osób wobec niego. Wcześniej się tego czepiał, jednak teraz prowadzi spokojne rozmowy i stara się zmienić nastawienie ludzi. Jest jednak bardzo lojalny dla osób na których mu zależy. Nie boi się już okazywać emocji, więc jeśli jest zdenerwowany wszyscy dookoła bez problemu mogą to zobaczyć i usłyszeć. Często się wydziera na osoby, które go w jakiś sposób skrzywdziły. Zdarza mu się bardzo przeżywać rzeczy, które większość innych osób uznałaby za błahostkę. Za bardzo. Jest wrażliwy. Jeśli komuś dzieje się krzywda, nawet osobie której nie lubi to pomoże w miarę swoich możliwości. Uwielbia gdy uwaga osób dookoła skupia się na nim, bez różnicy czy myślą o nim wtedy jak o idiocie, geniuszu czy kimkolwiek innym.

[Obrazek: zVjslYz.png]

[Obrazek: hb2C4Bz.png]
Matka - Alejandra Martínez
Ojciec - ?
Babcia od strony mamy - Ángelita Martínez-Rodríguez
Dziadek od strony mamy - Benito Martínez
Babcia od strony taty - ?
Dziadek od strony taty - ?

[Obrazek: uS67yPD.png]
Archibald Yrell (Azriel) - Zmienny niczym kobieta. I przez to niezwykle irytujący. Chyba nie chcę z nim rozmawiać.
Tony Break (gryfek) - Martwię się ciągle o niego, w końcu to mój chłopak.
Anna Procter (Famir)  - To jest najlepsza nauczycielka w całej szkole! I też uwielbia róż.
Cindy Jallywall (xDemmi) - Przeszło mi. Lubię ją. W sumie dosyć bardzo. Zdecydowanie koleżanka.

[Obrazek: DB4degx.png]
~ Identyfikuje się jako osoba homoseksualna.
~ Jego życiowym marzeniem to otworzyć w przyszłości swoją własną piekarnię lub przejąć tą po jego mamie.
~ Bardzo lubi przeglądać się w lustrze.
~ Indie pop to jego życie.
~ Jego ulubione kolory to różowy i błękitny.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#2
Tak jakoś mi się skojarzyło ;-;
[Obrazek: vITJlzN.png]

@down :C
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#3
Ale ty nie byłeś fajny.
Delicado
Azkaban




Posty: 29
Tematy: 2
Lip 2017

#4
Już ci kolega wytłumaczył xd
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#5
Cholipka XD Kolejna osoba podobna do Adriena albo Adrien podobny do tej osoby XD
Delicado
Azkaban




Posty: 29
Tematy: 2
Lip 2017

#6
Ja nie wiem kto to Adrien, ale to na pewno jakaś pomyłka, Leon jest jedyny w swoim rodzaju. Niepowtarzalny
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#7
fajny
Delicado
Azkaban




Posty: 29
Tematy: 2
Lip 2017

#8
Aktualizacja:
  • relacje;
  • drobna zmiana w wyglądzie.
Delicado
Azkaban




Posty: 29
Tematy: 2
Lip 2017

#9
Bardzo duża aktualizacja, jeszcze kiedyś dopiszę kawałek historii, główne zmiany w zdjęciu postaci, wyglądzie, charakterze i relacjach.
Azriel
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 7
Sie 2017

#10
Jeju nareszcie  Heart Heart Heart



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.