Witaj!

[Ucz1] Noah Lunngrevink
Nimfa
Azkaban
Posty: 29
Tematy: 3
Lip 2017

#1
Zacznijmy opisywać historię pewnego chłopca, któremu na imię...
[Obrazek: 3veuQ0v.png]
Brytyjczyk urodził się on dnia pierwszego sierpnia w mugolskim szpitalu w Szkocji, a konkretniej w Inverness roku dwa tysiące czterdziestego siódmego. Dumnie mógłby pochwalić się czystością krwi wynoszącą  sto procent, niestety przez swojego ojca półkrwi nie ma takiej możliwości. Jego czystość krwi wynosi równe siedemdziesiąt pięć procent. Od urodzenia wychowuje go Caroline Salvatore, która nigdy nie wzięła ślubu, co oznacza, że Noah jest dzieckiem nieślubnym. Jego ojciec - Ernie Lunngrevink - zostawił jej matkę, gdy chłopiec miał 5 lat i wyjechał z kraju. Utrzymują jedynie kontakt listowny. Reprezentuje dom Godryka Gryffindora. Uczęszcza do klasy trzeciej [OOC1].
CHARAKTER I WYGLĄD
Chłopaka spośród rówieśników wyróżnia jedynie jego bardzo wysoki wzrost. Chłopak mierzy około metra siedemdziesiąt sześć. Można pomylić jego wiek, ponieważ zamiast wyglądać na swoje trzynaście lat wygląda na około piętnaście. Paru centymetrów dodają mu postawione do góry blond włosy. Porównując ich kolor do koloru sprzed lat nieco ściemniały i mają obecnie odcień beżowy. Jego twarz ma już delikatne rysy. Ma oczy jasne, coś pomiędzy szarością, a błękitem. Można powiedzieć, że jego tęczówki mają kolor modry. Ma nie za duże usta, ale nie za małe. Takie w sam raz. Ma też prosty, lekko zadarty w górę nos. Jego brwi są dość grube. Jego postura jest szczupła. Preferuje ubiór sportowy. Na gorętsze dni luźne spodnie do kolan i t-shirt, a w zimniejsze także t-shirt na który zarzuca męską parkę. Zamiast krótszych spodni nosi na sobie rurki, ewentualnie zwykłe jeansy.
I NIE WYGLĄDA JAK DZIEWCZYNA.
Chłopak cechuje się przede wszystkim ogromną odwagą. Nieraz stanąłby w obronie tego, który potrzebuje pomocy. Lubi łamać zasady, jeżeli robi to z kimś to całą winę zwala na siebie bez względu, czy to prawda czy nie. Nienawidzi, gdy ktoś znęca się nad młodszymi. Nie lubi też słuchać się dorosłych. Robi co uważa za odpowiednie, chociaż nie zawsze podejmuje należyte decyzje, bo jak każdy popełnia błędy. Lubi się chwalić swoimi osiągnięciami. Jeśli ma zły dzień, albo kogoś żywnie nie lubi to potrafi być chamski, czasami nawet wręcz żałosny. Jest bardzo uparty. Jak już coś postanowi to musi to zrobić ze względu na wszystko. Zawsze dochowuje obietnic, można mu ufać. Nie idzie mu za bardzo nauka, ale też najgorszy nie jest. Zakuć, zdać, zapomnieć- tego się trzyma.
HISTORIA
CIEKAWOSTKI
♛ Został powieszony na dybach przez dyrektora Hogwartu Arvida Solberga w trzeciej klasie
♛ Nie umie żadnego innego języka oprócz swojego ojczystego
♛ Planuje nauczyć się w przyszłości języka francuskiego
♛ Jest heteroseksualistą
♛ Jego ulubionym owocem jest banan
RELACJE I RODZINA:
Dorośli:
Caroline Salvatore- To ona podarowała mu życie i to ona jest tą najważniejszą osobą dla niego. Gdyby nie ona nie wiedziałby co zrobić. Mimo licznych kłótni jak to bywa bardzo, bardzo ją kocha. Byłby w stanie oddać za nią swoje własne życie.
'Kocham Cię, mamo.'
Ernie Lunngrevink- Szanuje jego decyzje co do wyjechania za granicę. Także bardzo go kocha, cieszy się, gdy dostaje list z odpowiedzią na poprzedni, bo tym samym wie, że jest bezpieczny i wiedzie spokojne życie.
'Kocham Cię, tato.'
Oliver Wright- Pięlęgniarz, który, jak uważa, uwziął się na niego i na Chloe. Bardzo go nie lubi, wręcz nim gardzi. Nie ma do niego szacunku.
'Totalny frajer.'
Arvid Solberg- Jest dyrektorem, dlatego czuje do niego respekt i stara się nie pyskować. Wydawał się Noahowi bardzo miły- do czasu. Powiesił go i Chloe na dybach. Nie cierpi go.
'Nienawidzę pana.'
Inni:
Chloe Hellboth- Nie lubi jej. Uważa, że to przez nią ta cała akcja. Mimo to stanął w jej obronie. Zawarli rozejm, aby uknuć ucieczkę.
'Nie cierpię Cię.'
Reszta kiedyś
GALERIA:
Peony
Czarodziej
Posty: 6
Tematy: 2
Lip 2017
5
Hufflepuff
#2
luke, luke, luke, mój luke Heart
Nimfa
Azkaban
Posty: 29
Tematy: 3
Lip 2017

#3
Peony napisał(a): (20.07.2017 22:26)luke, luke, luke, mój luke Heart
Luke życieeem Shy
Kiyoko
Azkaban
Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#4
Kuuurna! Jaki seksiak Shy

Ps. Brałabym Shy  
Suicide
Czarodziej
Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
7
#5
Mój problem  Heart Ciekawi mnie tylko, od kiedy Chloe należy do dorosłych?¿ 

ps. mój luke; nie jakiejś peony-,-Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.