Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Joanne
Czarodziej
Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#1
nick: Mustang

Imię i nazwisko: Nathan Granth
Data i miejsce urodzenia: 18.09.*32 lata wstecz*
Status krwi: 50%
Historia postaci: 
Historia zaczyna się w roku*32 lata wstecz*, gdy na świat przychodzi potomek rodziny Granth'ów. Czarodzieje, ale tylko w połowie. Każdy czarodziej w rodzinie pochodził z Ravenclawu i była to ich duma. Narodziny dziecka, bardzo pożądane. Chłopiec został nazwany imieniem Nathan. Dorastał bardzo szybko, co było udręką dla rodziców. W wieku pięciu lat podpalił wzrokiem kominek, co było już pierwszym znakiem, że jest czarodziejem. Duma rodziców była niezwykła. Kochali go, bardzo. Za każdym razem to okazywali, obdarowując go prezentami i… miłością. W wieku jedenastu lat otrzymał list z Hogwartu i był to najlepszy podarek, który otrzymał. Niedługo po wydarzeniu pojechał z rodzicami na Ul. Pokątną, gdzie kupił przede wszystkim różdżkę. Pożegnał się z rodzicami pierwszego września na King’s Cross i… wyjechał w nieznane.

Jak można było się spodziewać, Tiara wykrzyknęła hasło "Ravenclaw"! Zasiadł wraz z krukonami w Wielkiej Sali i delektował się specjałami kuchni Hogwartu, uroczyście świętując pierwszy dzień szkoły. Przez wszystkie siedem lat wykazał się niemałą wiedzą w zakresie magii. Jeśli chodzi o prywatne życie - bardzo często zdarzało mu się zmieniać partnerki, przez to też słabo poszły mu końcowe egzaminy, bo był zapatrzony w kolejną przybłędę.

Wyszedł z Hogwartu dumny z siebie, mimo, że jego oceny nie były przepiękne. W końcu mógł zacząć swoje życie! Z dnia na dzień było z nim coraz gorzej przez problemy z alkoholem. Rzadko widywano go trzeźwego. Został wyrzucony z pracy i powrócił do Hogsmeade. Tam pomogła mu jego rodzina, która mieszkała niedaleko. Najpierw pomogli opłacać mu wynajem kawalerki, jednak później zaproponowali przeprowadzkę do rodzinnego domu. Zgodził się.


Przed czytaniem tej partii polecam włączyć sobie  kliknij

Wygląd postaci: Posiada wyrafinowane i beznamiętne spojrzenie, którym obdarza każdego bez wyjątków; nawet mimo tych bajecznych, brązowych oczu, w których możnaby było utonąć z własnej woli i bezpowrotnie znaleźć sobie miejsce na ich dnie, to patrząc przez pryzmat jego poszkodowanej duszy, tracą całą swoją magię i pozostają, jak mniemam, tylko i wyłącznie istotnymi narządami. Nigdy jednak nie należał do najpiękniejszych istot we wszechświecie - a nawet składał się z wielu wad, jednakże sensualność, w której obraca się Nathan to afrodyzjak, do którego ciągnie wszystkich i wszystko co ma prawo bytu. Gdy wzrok przestaje zauważać niedoskonałość mężczyzny, a inne zmysły zaczynają działać, ten staje się idealny bez względu na wszystko. Nikt nigdy nie potrafił wyjaśnić, dlaczego osoba o asymetrycznej budowie twarzy, wystającym podbródku i nieprostym nosie potrafiłaby tak zawrócić w głowie. Niedbale ułożone ciemnobrązowe włosy, rozwiewające na ciepłym wietrze znad zachodniego wybrzeża i dwudniowy zarost, który kłuje jego kolejne partnerki w trakcie namiętnych pocałunków. Czy to wszystko ma jakikolwiek sens? Wybrakowany. Zaniedbany. Król perfekcji w swojej niedoskonałości. Jego ciało wygląda na zadbane, dość wysportowane, jednak nie przesadzone. Jeśli chodzi o jego preferowany styl ubioru, zazwyczaj jest to skórzana, czarna kurtka i jeansy. Nie przywiązuje do tego większej uwagi.

Cechy charakteru: Obdarzony miliardami niechcianych manier, które ukazują się, gdy znajduje się on w towarzystwie swojej rodziny lub bliskich. Czuje się przez nich, jakby był ciężarem i zawsze ucieka od rodzinnych kolacji bądź też innych tego typu uroczystości. Spędzać czas woli zdecydowanie samotnie, znajdując coraz to nowe ścieżki i miejsca, w których mógłby się zaszyć. Mówią na niego zazwyczaj cham, ewentualnie mądrala. Oba określenia się zgadzają. Nie potrafi przyjąć do swojej głowy czyjejś idei i zdania, zawsze kieruje się tylko i wyłącznie swoim widzimisię, a jak można się domyślić, nie zawsze wychodzi mu to na dobre. Zwykle chciałby móc cofać czas, ponieważ niemalże każda decyzja podjęta przez niego ma mniejsze lub większe konsekwencje. Boi się zobowiązań, dlatego mimo wieku wciąż nie znalazł stałej partnerki. Uważaj Nathan, nie zostało wiele czasu. W końcu jednak będzie starał zmienić swoje nastawienie, przez fakt, że został potraktowany przez swoją rodzinę bardzo ludzko. W każdym razie z pewnością byłoby to trudne, zważając na jego zawziętość i upartość. Sam jednak liczy na kolejny krok w stronie dobrego, nowego początku.

Wyniki z OWuTeM-ów:
Astronomia – 5
Eliksiry –1
Historia Magii –3
Mugoloznawstwo -1 
Latanie – Zaliczone
Numerologia – 1 
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – 1
Obrona Przed Czarną Magią – 3
Starożytne Runy – 1
Transmutacja – 3
Wróżbiastwo – 5
Zaklęcia i Uroki – 5
Zielarstwo – 1
Skąd dowiedziałeś się o serwerze? NIE WIEM 

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC to ten czat związany z postacią *wziął kubek w rękę* /me /do blabla
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC używa się, gdy chcesz coś powiedzieć jako ty we własnej osobie, czyli nie postać, no nie? (siema) /b

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
[Nathan] : *otwiera stare, drewniane drzwi, prowadzące do strychu, uważając, by nie pobrudzić klamką swojej dłoni*
**drzwi bardzo skrzypią, potrzebują oliwy**
[Nathan] : *zignorował skrzypienie drzwi i wszedł mimo tego do środka*
**w środku jest brudno od kurzu, znajduje się bardzo wiele podpisanych pudeł, ale również regały i szafki, na których porozwalane są randomowe rzeczy**
[Nathan] : *rozgląda się po strychu i łapie się za głowę* No i teraz szukaj, marny człowieku. Gdzie są moje wszystkie książki?
[Nathan] : *podchodzi bliżej regału i szpera w poszukiwaniu ów książek*.
**na regale jak i wszystkich rzeczach postawionych na nim jest bardzo dużo kurzu**
[Nathan] : *przejeżdża palcem po regale i sprawdza stan brudu* Sprząta tu ktoś w ogóle?
[Nathan] : *schyla się do szafki i znajduje w końcu poszukiwane książki* Tu jesteście, dzieci moje.
[Nathan] : *zabiera książki ze sobą i kieruje się w stronę wyjścia, pozostawiając całą resztę w takim stanie, jakim była*

Czy przeczytałeś regulamin? Tak
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Ss'a zgody na postać poproszę na pw.
 Mogłbyś rozwinąć charakter / wygląd. W tym pierwszym można wspomnieć o tym, jak się zmienił, w drugim zaś o sylwetce, bądź preferowanym ubraniu (aczkolwiek celowałabym bardziej w charakter).
 W lataniu nie dajesz punktów - wpisujesz zaliczone/nie zaliczone. Co do reszty... mam wątpliwość do oceny z transmutacji.
3 szanse, 3 dni.
Joanne
Czarodziej
Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#3
Poprawione, żadnej zgody Ci nie wyślę, bo z tego co pamiętam to na MK już nie trzeba zgody. Jak wspomniałem u samej góry podania, nick na tej postaci to Mustang.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Akcept.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.