Witaj!

[Apelacja] sabuto
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#1
Osoba nakładająca karę: Eryk
Powód nałożenia kary: CK
Czas trwania kary: Ban permanentny.



Opis sytuacji: Po rozmowie z Erykiem, dowiedziałem się, że moja postać dostała CK za nieaktywność na serwerze, mając na postaci wężoustwo. Czy będę miał tą zdolność, losował mi sam Eryk i wyszło, że jej nie odziedziczyłem na Avardenie. Powiedziano mi, że byłem na liście Trello, bo ktoś mnie tam wpisał, a sam nie wie kto, bo nie pamięta. Podejrzewa jedynie, że Deneris. 


Argumentacja: Zapewne moja postać została pomylona z postacią Karmala - z jego bratem bliźniakiem co posiada tą zdolność. Przez nieład w waszych szeregach, zostałem nieuczciwie oszukany przez Administracje. Pragnę o zwrot mej postaci.



Wszelkie ss'y z rozmowy z Erykiem mogę w razie czego wysłać, a z dowodami na to, że moja postać nie odziedziczyła tej zdolności może być gorzej. Jeżeli będzie to konieczne, to poszukam datę i godzinę logów losowania, albo stare ss'y jak pisałem Karmalowi, że mi się nie udało w losowaniu.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Niestety za pomyłkę możesz obwiniać poprzednich Administratorów RP, którzy do takiej sytuacji dopuścili. Wtedy mnie jak i większości obecnego składu nie było jeszcze w ekipie, a skład uległ sporym zmianie po moim awansie.

Postać zostanie Ci zwrócona, skoro było to następstwem pomyłki.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.