Witaj!

The Wizard no.5
TheWizard
Czarodziej
Posty: 8
Tematy: 8
Lip 2017
17
#1
[Obrazek: J6HdZfF.png]

UMARŁ MINISTER...


W dniu dzisiejszym świat magiczny w Wielkiej Brytanii pogrążył się w smutku - jednak ku czci byłego Ministra Magii Herpona Margela postanowiono nie ogłaszać żałoby - był on osobą wesołą i na co dzień starał się dokonywać rzeczy przełomowych - tym samym w naszej opinii żałoba byłaby totalną zniewagą jego osoby!

Jego Ekscelencja brał dzisiaj udział w debacie pomiędzy kandydatami na urząd Ministra Magii, wtedy Morgan Yrell w złości postanowił opuścić  ze względu na dość niewygodną sytuację - niedługo po tym kandydat wrócił i z niewiadomych, a może i wiadomych przyczyn dokonał brutalnego ataku na profesora Margela - tym samym pozbawiając go życia.

Po ponad dwudziestoletniej kadencji żegnamy człowieka znakomitego, wzorowego obywatela i męża stanu. Ogromne kondolencje składamy także na ręce rodziny rodu Margel.


...NIECH ŻYJE MINISTER!


W dniu 30. lipca roku bieżącego, po nieudolnych rządach gabinetu Ministra Bygrave'a oraz pozytywnych reformach Ministra Gellerta Kaedena społeczność magiczna może odczuć kolejną, bardzo lewicową/radykalną zmianę! W boju o urząd Ministra Magii wygrał Shelton Craig z wynikiem 43% głosów.

Niedaleko za piastującym już urząd Ministrem usadowił się faworyt obecnego głosowania - Crevan Lavenhart. "Społeczność magiczna ma prawo do nowych reform; Craig jest osobą świeżą z ryz Ministerstwa o których nikt nigdy nie mówi" - ocenia zażarty krytyk Ministerstwa Magii.


Obejmując z woli Społeczności Magicznej Wielkiej Brytanii urząd Ministra Magii Brytyjskiego Ministra Magii, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom prawa, będę strzegł niezłomnie godności, suwerenności i bezpieczeństwa Państwa, a dobro oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem. Tak mi dopomóż Bóg.

Tymi słowami podzielone społeczeństwo witał i wiwatowało lub 'wybuczało' nowego Ministra Magii - Sheltona Craiga. Redakcja gazety TheWizard w najbliższym czasie opublikuje wywiad z obecnym Ministrem!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.