Witaj!

REKLAMA za zniesienie bana !
THEPawcio
Azkaban




Posty: 18
Tematy: 5
Lip 2017

#1
Witam, chcialbym rozpocząć dyskusje na temat propozycji która kiedyś któs napisał w jakims poście. Mianowicie chodzi o to by osoba rekalamujaca  nasz server na forach, fanpage i yt mogła mięć skróconego bana lub pozbyć się go w cale w zależności od dlugosci bana.

Co wy o tym sądzicię ? Zachęcam do wypowiadania się na ten temat i prosiłbym na poczatku o wypowiedzenie sie gracza by nie bylo sytuacji ze ARP lub HQ sie wypowie  i zamknie wątek.

Pozdrawiam
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#2
Jestem na nie.
Jest to niesprawiedliwe, że ktoś kto reklamuje serwer ma mieć zdjętego bana bez nawet apelacji.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#3
Jestem przeciwko
Jeżeli ktoś chce pozbyć się bana (i twierdzi, że jest on niesłuszny)  to może napisać apelację lub po prostu poczekać. Ban to jest kara, którą trzeba odbyć jeżeli się na nią zasłużyło.
THEPawcio
Azkaban




Posty: 18
Tematy: 5
Lip 2017

#4
Mi chodzi o cos takiego ze ktos dostanie bana na 2 miesiace to za reklamowanie np dostanie na 1 miesisac.
Zreszta reklamowanie to tez jest kare, trzeba znalesc miejsce na reklame, napisać, zrobic ss, wyslac.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#5
Przeciw.

Wiesz jakie to będzie niekorzystne?
Jak taki nowy dostanie bana- typowy nieogar- i będzie wszędzie spamił reklamą, to kto chciałby grać na takim serwerze, gdzie ktoś co chwile spami swoim "nieogarnięciem"...
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#6
@THEPawcio
Cały czas gracze piszą apelację i mają skróconego bana.Spojrz na to tak: Ja mam bana na 2 miechy wraz z innym typem.Ja reklamę zrobilem, a ktoś inny nie zrobił to w takim razie on też by chciał miesiąc krótszego bana.Podsumujac nie potrzebne to jest.
Zaha
Azkaban




Posty: 63
Tematy: 9
Sie 2016
Gryffindor

#7
Już widzę te kopiowanie reklam i stawianie na każdym forum, nawet jeśli nie jest związane z tematyką forum

PRZECIW.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#8
Przedstawię tutaj przykład Zenka i Mietka.
Zenek to super znany youtuber, ma całe 100 SUBÓW. Według mnie powinien już dostać tą nagrodę o yt, co nie? Mietek zaś jest zwykłym, szarym człowiekiem, który podobnie jak Zenek otrzymał bana na miesiąc. Obaj chcą się cieszyć grą, a raczej typowym odwalaniem - MG, BH, mylenie OOC z IC. Rozwiązanie na to rozwiązuje nikt inny, jak Zenek.
Zenuś wykminił, że wykorzysta lokowanie produktu! Jako, że miał bana, to nie mógł nagrywać swoich super filmików na serwerze, toteż założył koszulkę, napisał na niej ''HAPEL.PL NAJLEPSZY SERWER'' na całe 3 minuty flmiku z serio 'JAK ZOSTAĆ CZARODZIEJEM'. Rzecz jasna, otrzymał unbana, tym samym odpalił sobie kapelusz na swoim super komputerze i kontynuował odwalanie.
Zaś Mietek, który otrzymał bana tak samo jak Zenek musi czekać kolejny miesiąc.  Prócz tego, że jest to niesprawiedliwe, to Mietek widocznie zmądrzał. Podczas banicji, kiedy serwer był dla niego niedostępny w końcu przeczytał regulamin. Zapoznał się także z podstawowymi pojęciami gry RP, która skłoniła go do poprawy, kiedy po miesiącu czekania otrzymał unbana.
Dziekuję za uwagę, jestem na nie.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#9
Spoko pomysł, podoba mi się. Tylko wtedy prosiłbym administrację o dłuższe bany dla tych terminatorów co stawiają bariery w sekundę Heart
Silexan
Mugol


 
#10
^postawienie protego to ogromny problem dla dorosłego, szczególnie jak stoisz naprzeciw XD widze dupka szczypie za ic xD dla tych ignorujących akcje przeciw sobie i udających afk (czyt. pecie) powinny być bany że hoho



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.