Witaj!

[Problem] Wywalanie do SKlaunchera
bonisiaa
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Wrz 2015
0
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Windows 8.1 | Intel® Core™ i7-3630QM CPU @ 2.40GHz | 8,00 GB (dostępne 6,90 GB )
Wersja systemu: x64
Opis problemu: Poprzedni problem jakoś udało mi się rozwiązać i udało mi się wejść do gry, jednak pojawił się następny. Gdy już udaje mi się zalogować, to gra się ścina i wywala mnie do SKlaunchera. Próbowałam zmienienia JVM Arguments, ale nie podziałało.
Screeny: Chyba nie są potrzebne (?)
Treść błędu: Cały czas pojawiają się tego typu błędy: (dodaję tylko końcówkę, bo całość przekroczyła limit znaków)

Cytat:# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:
#
#  EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x00007ffdf02ad5d3, pid=1208, tid=9844
#
# JRE version: Java™ SE Runtime Environment (8.0_60-b27) (build 1.8.0_60-b27)
# Java VM: Java HotSpot™ 64-Bit Server VM (25.60-b23 mixed mode windows-amd64 compressed oops)
# Problematic frame:
# C  [ig7icd64.dll+0x6d5d3]
#
# Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows
#
# An error report file with more information is saved as:
# C:\Users\Paulina\AppData\Roaming\.minecraft\modpacks\hapel\hs_err_pid1208.log
#
# If you would like to submit a bug report, please visit:
#   http://bugreport.java.com/bugreport/crash.jsp
# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.
# See problematic frame for where to report the bug.
#
AL lib: (EE) alc_cleanup: 1 device not closed


Czy jest jakaś możliwość rozwiązania tego problemu?


Przed założeniem tematu, przeczytałam FAQ launchera, i nie znalazłam rozwiązania swojego problemu.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#2
[Obrazek: Qn8Drjl.png]
JVM Arguments:
Kod:
-Xmx3G -Xms2G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -XX:+UseParNewGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseFastAccessorMethods -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Xmn512M
Spróbuj tak, może coś się stanie.
bonisiaa
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Wrz 2015
0
#3
Pecie napisał(a): (01.08.2017 18:54)
[Obrazek: Qn8Drjl.png]
JVM Arguments:
Kod:
-Xmx3G -Xms2G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -XX:+UseParNewGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseFastAccessorMethods -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Xmn512M
Spróbuj tak, może coś się stanie.

Mogłam iść trochę dłużej, udało mi się nawet włączyć ekwipunek hah, ale po chwili znowu wyskoczył błąd:


Cytat:# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:
#
#  EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x00007ffdf02ad5d3, pid=5096, tid=4816
#
# JRE version: Java™ SE Runtime Environment (8.0_60-b27) (build 1.8.0_60-b27)
# Java VM: Java HotSpot™ 64-Bit Server VM (25.60-b23 mixed mode windows-amd64 compressed oops)
# Problematic frame:
# C  [ig7icd64.dll+0x6d5d3]
#
# Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows
#
# An error report file with more information is saved as:
# C:\Users\Paulina\AppData\Roaming\.minecraft\modpacks\hapel\hs_err_pid5096.log
#
# If you would like to submit a bug report, please visit:
#   http://bugreport.java.com/bugreport/crash.jsp
# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.
# See problematic frame for where to report the bug.
#
AL lib: (EE) alc_cleanup: 1 device not closed
Java HotSpot™ 64-Bit Server VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release
bonisiaa
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Wrz 2015
0
#4
No i poza tym pojawia się taki problem z Javą i nie mam już zielonego pojęcia jak to naprawić: http://imgur.com/a/qIcNm
Jakby ktoś znał na to sposób to byłoby miło gdyby się ze mną podzielił rozwiązaniem ;p



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.