Witaj!

Chloe Woolridge-Hellboth
Suicide
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
7
#1
**tutaj powinien być wklejony z cooltexta napis 'Chloe Woolridge-Hellboth' - uzupełnie jak będę miała dostęp do laptopa**

CHLOE WOOLRIDGE-HELLBOTH

Urodzona w małej wiosce graniczącej z Paryżem przez czystokrwistą Miley Woolridge, która związała się ze szlamą - Victorem Woolridge - prawdziwych rodziców nigdy nie miała okazji poznać. Z domu dziecka zaadoptowali ją zaraz po narodzinach Olivia i Noah Hellboth, którzy rozpieszczali ją w każdym najmniejszym stopniu. Obecnie zamieszkuje niewielki domek w River Heights wraz ze swoimi przybranymi rodzicami. Z nastawieniem najlepszej wyjechała do Hogwartu, w którym uczy się już trzeci rok. Została przydzielona do domu Salazara Slytherina
[Obrazek: latest-23.png]

ZDJĘCIE
[Obrazek: beautiful-blonde-daenerys-targaryen-game...016584.gif]
[siwe włoski]


WYGLĄD
Pierwsze co rzuca się w oczy, jeśli zawiesi się swój wzrok na Chloe - to jej długie, blond siwe włosy, przykrywające podłużną twarz. Tuż pod zaczesaną do góry grzywką znajdują się duże, błękitne paczadła, przykryte gęstymi, czarnymi rzęsami, które z kolei są wzbogacone w tusz do rzęs. Tuż pod oczami widoczny jest wąski i delikatnie zadarty nosek ozdobiony w jasne, prawie niewidoczne piegi. Pełne, jednakże nie o nienaturalnej wielkości usta maluje pomadką - z tego właśnie powodu błyszczą się one pod promieniami słonecznymi. Niedługa szyja, którą również zdobią piegi znajduje się tuż nad szczupłą, niewysoką sylwetką. Mimo młodego wieku, dziewczynka może pochwalić się widocznymi już kobiecymi kształtami - małe wcięcie w talii oraz bioderka. Reszta jej sylwetki jest dosyć zgrabna - nieco umięśnione uda, jednak bez przesady, brak odstającego tłuszczu w łydkach oraz niewielkie stópki mające rozmiar 36. Jeśli chodzi o jej outfit - Chloe preferuje zwykłe jeansy - najczęściej rurki, które podwija nieco przy nogawkach oraz przyduże koszulki, ewentualnie w ciemnych kolorach bluzy z kapturem.

CHARAKTER
Co do charakteru - najtrafniejszym słowem, którym można opisać w pięćdziesięciu procentach charakter Chloe jest złośliwość. Cieszy się z nieszczęścia innych, i jeśli ktoś jej dopiecze, potrafi jeszcze bardziej "dobić" tę osobę słowami. W dzieciństwie uczono ją, że trzeba zawsze dążyć do celu, mimo konsekwencji, z którymi później trzeba się liczyć. Dziewczynka zawsze manipulowała osobami, które były na 'nie', jeśli chodzi o jej zachowanie. Jest w stanie okłamać bliską osobę, co przychodzi jej z łatwością. Wszystko jednak zależy od pierwszego, wyrobionego zdania. Jeśli ktoś jej zaimponuje, nie ma problemu z tym aby bronić tę osobę w każdej możliwej sytuacji - nie tylko czarami, ale też po mugolsku - nie zawaha się uderzyć. Jest bardzo dziecinna, posiada pełne paki pluszaków w kształtach różnych postaci z bajek, rzuconych zwykle na łóżko.


HISTORIA



RODZINA
Przed adopcją:
Miley Woolridge
Victor Woolridge
Carolina Woolridge
Scott Woolridge
Theo Woolridge
Malia Woolridge
Po adopcji:
Olivia Hellboth
Noah Hellboth
Nadia Hellboth
Lana Hellboth
Liam Hellboth
Victoria Hellboth
Edward Hellboth


RELACJE
Phoebe Hemmings - mogę powiedzieć o niej, że jest całkiem uroczą dziewczynką... Podsłuchałam, jak rozmawiała z Acacią o zmianie koloru włosów, więc pomogłam jej w tym, bo moim skromnym zdaniem nie jestem początkująca w tych sprawach. Mam nadzieję, że nic jej nie odwali i dalej będziemy się przyjaźnić! Posiadam wrażenie iż kiedyś będziemy postrachem Hogwartu, a jeśli nie będzie chciała... cóż, namówię ją! Jestem w tym mistrzem. Rzadko ją widuję.
Noah Lunngrevink - dziecko szatana, mówię Wam! Jest głupiutki i ciągle mnie wyzywa, jak tylko się zobaczymy. Nawet wisiałam z nim na dybach przez kilka dni, musiałam znosić jego smród w jednym pomieszczeniu... Cóż, nienawidzę go. Ostatnimi czasy coś go nie widuję, ale może to dobrze? Cóż, ciekawe czy się pojawi na rozpoczęciu... Ups, nie było go. Hm, pewnie wyjechał do innej szkoły... To w sumie dobrze - jeden problem mniej.
Acacia Snowleaf - jak tamten to było dziecko szatana, Acacia jest córką anioła, poważnie! Milutka i grzeczna i uznajmy, że ją lubię... Chociaż jak dla mnie, to trochu za poważna, ale może poznam ją lepiej i zmienię o niej zdanie! Na pewno nie chcę z nią stracić kontaktu, bo wydaje się zbyt fajną osóbką.
Paulina Jakaśtam [Cherry] - kolejne dziecko szatana, z tego co słyszałam sprawiła iż Fibi miała wstrząs mózgu! Głupia pinda, jeszcze się na niej zemszczę, niech tylko pojawi się w zasięgu mojego wzroku. Straci wszystkie zęby! Ostatnio szmatę widziałam, to mi uciekła... Ale co tam! Mam jej kompromitujące zdjęcia, porozwieszam w Hogwarcie i tyle! Robię to z moją ekipą już za niedługo! Ajj, pożałuje, że się urodziła.
Lawliet Gingerblade - jedyne co o nim wiem, to to, że wsadził Paulinę do kozy i za to jestem mu wdzięczna.
Arvid Solberg - głupi, stary karzeł, który powiesił nas na dybach. Mam ochotę podrzucić mu łajnobombę pod nos, albo nawet i rzucić w niego bombardą! Nie cierpię go z całego serca. Mam nadzieję, że wkrótce zdechnie, albo że ktoś powiesi go na tych dybach, jak on powiesił mnie i Noaha.
Ernest Westwood - towarzyszył karłowi jak ten nas powiesił. Jego też nie cierpię, bo zaproponował te dyby pierwszy, mówiąc coś o pannie Florence, że jej sposoby szlabanu się jeszcze zachowały. No cóż, nienawidzę go mniej niż Solberga, ale i tak... 
Laura Oldfield - słodka dziewczynka, która nienawidzi tej pindy Pauline normalnie jak ja! Przyjaźnimy się, tak myślę. Chociaż rzadko rozmawiamy, ale i tak kiedyś się zgadamyy i porozwieszamy zdjęcia tej głupiej idiotki po Hogwarcie. Ufam i lubię Cię!
[będą uzupełniane w czasie]


CIEKAWOSTKI
Jej patronusem będzie wilk.
Boi się igieł.
Ma wielkie zamiłowanie do pluszaków.
Jej boginem jest Lorcan Procter.
Marzy o posiadaniu kolczyka w wardze.
Chciałaby mieć w przyszłości całą wytatuowaną rękę.
Jeszcze nigdy nikogo nie przeprosiła.
RÓŻDŻKA
czerwona sosna
15 i pół cala
rdzeń z kła widłowęża
dosyć sprężysta


Wizerunek: Daenerys Targeryen.
Karta w trybie BETA, będzie uzupełniana z czasem.
Nimfa
Azkaban




Posty: 29
Tematy: 3
Lip 2017

#2
mm Heart
Shiro
alias grace




Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#3
aaa, kocham za tą relacje Heart xoxo
ogólnie karta mi się podoba więc repkaa~
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#4
Czy to ta słynna Chloe z rodu Hellbooth, Pierwsza tego Imienia, Niespalona, Królowa Meereen, Królowa Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielka z Okowów i Matka Smoków?
AbsolutneZero
goracy chlopak




Posty: 103
Tematy: 6
Gru 2016
Gryffindor

#5
11 letnia?
Suicide
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
7
#6
Cytat:11 letnia?

13.

Cytat:Czy to ta słynna Chloe z rodu Hellbooth, Pierwsza tego Imienia, Niespalona, Królowa Meereen, Królowa Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielka z Okowów i Matka Smoków?

Dokladnie tak.
Suicide
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
7
#7
@Rifresz end updejt
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#8
And COOL TEXT PROBLEM
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#9
Pfff, to wygląd mojej postaci!! Confused
Suicide
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
7
#10
REFFF



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.