Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia /
Jatina
Czarodziej
Posty: 133
Tematy: 26
Sie 2016
63
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Hannah Glassheart
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: 
 Hannah bardzo ceni sobie wartości. Tak wychowali ją rodzice. Najważniejsze dla niej cechy to: odwaga, szczerość oraz szacunek. Zacznijmy może od tej pierwszej. Jest bardzo odważna, potrafi przełamać strach, i chociaż czasami coś bardzo ją potrafi przerazić, stara się nie okazać tego. Uważa to, może przesadnie, za wielki dyshonor. Tak samo ze szczerością. Prawda, czasem, w ważnej dla niej sprawie potrafi skłamać, a wtedy robi to niesamowicie dobrze, planuje każdy ruch, aby nikt nie dowiedział się o jej kłamstwie. Jednak normalnie, kłamstwo uważa za objaw strachu, a to uważa za dyshonor. Stara się szanować bliźnich, starszych, młodszych, chorych ale także i rówieśników. Nie lubi obrażać, dziwnie wydaje jej się że będzie musiała ponieść odpowiedzialność za swoje słowa. Jednak, jak ktoś zajdzie jej za skórę, to biada temu. Wtedy uaktywnia się w jej dzika strona. Jest bardzo odpowiedzialna i stanowcza. Jak ktoś wyżej położony powiedział że ma być tak, to tak ma być, i będzie się starać jak najbardziej, aby nikt nie złamał tego. Jako że jest odpowiedzialna, jest bardzo skłonna do poświęceń. Jest pewna, że gdyby zaszła potrzeba ochrony kogoś słabszego, potrafiłaby oddać za niego nawet swoje własne zdrowie. Bardzo lubi czuć się pewnie, kiedy jej pewność siebie jest zagrożona, zaczyna się mocno stresować. Musi mieć dużo pieniędzy. Niekoniecznie fortunę, ale jakieś grosze na jakiś wypadek lub nagłą potrzebę musi mieć, inaczej będzie bardzo zdeterminowana, aby je zdobyć. Interesuje się przyrodą oraz chemią. Uważa, że obie te rzeczy są niesamowicie ważne w życiu każdego człowieka. Potrafi całymi godzinami siedzieć nad książką bądź komputerem i czytać o ulubionym jej temacie. Czytanie to jej pasja, najchętniej nie wychodziłaby z biblioteki. Jest też w miarę skromna, czyli nie chwali się swoimi zaletami na prawo i lewo, w prawdzie coś tam powie, ale bez przesady.
Wygląd postaci:
 Hannah jest ładną, brązowowłosą dziewczyną. Posiada niebieskie, duże oczy, a nos jest w miarę zgrabny. Usta są drobniutkie, ale w razie potrzeby potrafią wydać z siebie bardzo głośnie dźwięki. Ma cieniutkie nogi oraz rączki, a ona sama jest bardzo wysoka, w mugolskiej klasie przewyższała wszystkich o głowę. Najbardziej lubi ubierać się w jaskrawo czerwony podkoszulek z krótkim rękawem, oraz czarne spodnie. Jej stopy zaś często zdobią niebieskie trampki.
Historia postaci:
 Hanna urodziła się marcowego, słonecznego popołudnia w szpitalu św. Munga. Jej rodzice są czarodziejami, ale nie ma 100% krwi. Podobno jej babcia od strony ojca była mugolaczką, natomiast rodzina matki to pełnokrwiści czarodzieje. Jej wczesne dzieciństwo mijało szybko, miała dobre warunki życia, lecz nie dogadzano jej na każdym kroku. Rodzice od pierwszych lat życia uczyli ją prawidłowych wartości w życiu czarodzieja. Robili to poprzez zabawy itp. Miała dużo przyjaciół, ale lubiała przewodzić w grupie. Zawsze chciała być liderem. Dorastała w radości, choć nie obiegło się bez awantur. Kiedy miała 9 lat, przypadkiem, biegając beztrosko po domu, zwaliła przypadkiem pamiątę rodzinną - starodawny świecznik jej prababci. Widząc, co zrobiła, krzyknęła z całej siły "nie spadaj!!" i wyciągnęła ręce w stronę naczynia. Świecznik, jak gdyby nigdy nic, zatrzymał się parę centymetrów nad ziemią a potem spadł delikatnie nad ziemię, bez żadnego pęknięcia. Dziewczynka więc w ukryciu odłożyła pamiątkę i poszła dalej. Kilka miesięcy później powiedziała o tym jej rodzicom. Bardzo się ucieszyli. Dokładnie w jej urodziny, w szybę zapukała biała sowa, z listem w dziobie. Był to list z Hogwartu. Zarówno Hanna, jak i jej rodzice bardzo się ucieszyli. Kiedy nadszedł czas, wybrali się razem na ulicę pokątną, gdzie kupili kociołek, szaty oraz różdżkę, a następnie poszli na peron gdzie pożegnała się z rodzicami i wbiegła w ścianę, gotowa na nowe przygody.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej *uśmiechnęła się* Jestem Hannah. A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie wiem, nie byłam nigdy Tongue)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*zabiera talerz* Dzięki, ale uważaj, możesz się poparzyć.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: To moja druga postać na tym koncie

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Ile razy!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Woolf
Gość z kawiarni
Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!

[Obrazek: 58FGqR8.png]
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.