Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
ExPuLsOo1
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2017

#1
Imię i nazwisko: Mike Rachor
Data i miejsce urodzenia:Londyn 2039r 8 maja
Status krwi: 50%
Historia postaci: Mike miał Trochę szczęśliwe życie i trochę smutne życie bo Jego rodzina żyła do jego 12 urodzin poczym zmarła w wypadku samochodowym.Mike został zaadoptowany przez rodzinę Gryflor a byli to Matka Angela Ojciec Chris i ich syn Max.Mika traktowano tam dosyć miło ale po roku zaczeli go trochę olewać.Gdy Mike miał 14 lat rodzina która adoptowała Mika zgineła. Mike jak się o tym dowiedział to posmutniał i smutno mu była ponad 2 tygodnie po dwóch tygodniach trochę Przestał rozpaczać.Mike ponownie zaadoptowała rodzina ale byli to Matka Emily Reennic i Ojciec Josh Reenic.Gdy Mike miał 19 lat to się wyprowadził od nich i miał plany zamieszkać w Hogsmeade i tak zrobił.Gdy minął rok Mike Postanowił się nie przeprowadzać i zostaćw Hogsmeade.
Wygląd postaci: Mike ma piękne błękitne oczy które przypominają wielki ocean pełny czystej wody.Mike nie chciał mieć błękitnych oczów więc założył czarne soczewki.Mike ma brązowe włosy ale lubi zaszaleć i często sobie zmienia kolor włosów.Mike zazwyczaj chodzi w białej bluzie która ma trójkąt na środku bluzy jak i styłu ale nie zaczęsto ją nosi,Spodnie ma koloru jasno szarego, Buty ma czarne a sznurowadła ma białe jak i przód buta.
Cechy charakteru: Mike jest chłopcem.Mike nie jest za bardzo lubiany bo za czasów jak Mike chodził do szkoły to sprawiał wielkie kłopoty.Mike często uciekał z lekcji albo o nich zapominał bo nie chciało mu się chodzić a jego jedyny ulubiony przedmiot to Latanie.Mike ma uczulenie na Jagody i ma Klałstrofobie. Mike jest często złośliwy ale potrafi czasem być miły i pomagać inym. Jak Mikowi udało się zdobyć jakiegoś kolegę to po kolejnym dniu już go nie lubiał bo zrobił mu coś na złość albo go wrobił.

Wyniki z OWuTeM-ów:

Astronomia –Z
Eliksiry –O
Historia Magii –N
Mugoloznawstwo -Z
Latanie –W
Numerologia –Z
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –PO
Obrona Przed Czarną Magią –Z
Starożytne Runy –Z
Transmutacja –O
Wróżbiastwo –N
Zaklęcia i Uroki –Z
Zielarstwo –N

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od Drollercaster

Co to jest IC i jak je zapisujemy? Ic-Chat przeznaczony dla postaci którą odgrywasz.Na chacie IC nie zapisujemy Minek np. O_O : ) :Sad  -Dodgy i tp. Na chacie IC nie można spamić tą samą wiadomością.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC-Chat przeznaczony dla Graczy gdzie oni mogą pisać znaki np. XD :Confused :Big Grin Itp.Żeby napisać coś na  chacie OOC trzeba dodać ( i ktedy pisać wiadomość jaką chcemy napisać.

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
Mike pewnego dnia poszedł wyczyścić strych.Kiedy Sprzątnął większość zostało mu jedno wielkie pudło jak je otworzył to nie mógł sam uwierzyć był tam jego mundurek z 1 klasy i jego pierwsza miotła a w mundurku parę zdjęć jak zobaczył że w mundurku są jakieś zdjęcia to je wyjął i zobaczył.Jak zobaczył te zdjęcie to się uśmiechł bo na zdjęciu byli wszyscy uczniowie klasy 1 wraz z nim.Mike pomyślał że może będzie w tym pudle,Jak przeszukał pudło to znalazł swoją różdżke a obok niej Pierwszy jego eliksir.Mike był zdziwiony że do tego czasu się nie rozbił ale nie narzekał i poszedł sprzątać dalej,kiedy czyścił szafę to zobaczył w niej swojego pierwszego nimbusa 2000.Kiedy zaczął obracać nimbusa czy nie jest złamany.Okazało się że trochę jest porysowany więc go odstawił gdzie wszystkie rzeczy które znalazł i Zaczął szukać więcej rzeczy z jego czasów szkoły ale niestety nic nie znalazł więc zaczoł dalej sprzątać strych.

Czy przeczytałeś regulamin? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Odrzucam.
Pograj najpierw na uczniaku i ogarnij grę.  Nie zastosowałeś się do wzoru. To jeszcze nie ten moment.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.