Witaj!

Skarga TheWookie
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#1
Nick oskarżającego: PWWP
Nick oskarżonego: TheWookie
Powód: Nie słuszny ban
Dowody (Wymagane Screenshoty): niestety nie mam ale mozna sprawdzic logi
Proponowana kara:brak kary tylko UB dla mnie

Wiec tak, zaczęła sie akcja miedzy mna a Adrienn i nie można było jej roztrzygnąć więc przyszedł TheWookie,który zaczął roztrzygać akcję i po pewnym czasie przestał odpisywać na dłuższy czas a,że rodzice kazali mi wyłączyć laptop to napisalem mu zeby dal mi trawbana na ile chce i jutro sobie zaczne kosić trawę.Ale TheWookie jak wyszedłem serwera nie chciało mu sie sprawdzic co pisalem do niego i dal mi bana za ucieczke z akcji ale skoro on nie odpisywal przez dlugi czas to napisalem mu zeby dal tego trawbana. Nie moja wina ze mam takich rodziców którzy karzą mi wyłączać o 20 a nie pozwalają grac do 24.Proszę o wyrozumienie.Postąpił nie sprawiedliwie.Myślałem ze administracji rozumie taką sytuacje i ze kazdy ma innych rodziców ale wiedze ze sie myliłem i TheWookie mysli ze moge grac do 24

I tak pewnie jak zwykle skarga zostanie odrzucona bo to TheWookie Moderator

I chciałbym dodać,że administracja powinna być wyrozumiała w stosunku do gracza bo nie którym rodzice pozwalają grać do kiedy chcą a nie którzy, w moim przypadku są zasady że o godzinie 20 koniec grania.
Szczególnie chodzi tutaj o TheWookie który naprawdę nie rozumie tego
Ja nigdy żadnej akcji nie opuściłem nawet kiedy nie miałem racji to przyznawałem ja 2 osobie a to ze mam takie zasady ze do 20 gram na komputerze to nie moja wina
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#2
Sam odpieprzałeś manianę straszną, nie wiem. Nie potrafisz czytać? Skończ płakać bo nie zdzierżę. W grze nawet nie wspomniałeś o tym, że rodzice każą ci wyłączyć komputer, nie ważne. Sam się w tym momencie pogrążasz, unikałeś akcji na każdy możliwy sposób, jeszcze do tego terminatorzyłeś. 

PS. Szacuneczek dla rodziców, takich osób się do komputera w ogóle nie powinno dopuszczać.
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#3
Adminstracja sprawdzi sobie logi
xXxKasztanowiecPL1337xXx
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 1
Lip 2017
13
#4
Prosta dedukcja; musi bo rodzice mu każą. Zanim zaczniesz się go pytać (rozumiem, że w celu obrażenia go, bo jaki mógłby być inny cel tejże mądrej wiadomości?) czy umie czytać, to sam się zastanów, czy wystarczająco dobrze to potrafisz.
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#5
Myślę, że gracz składający skargę na TheWookie nie zwrócił uwagi na fakt, że ban został nałożony na jeden dzień. Co dalej? W takim razie moderator i tak poszedł Ci na rękę. Nie rozumiem po co ta cała skarga, jest ona napisana nijak, inaczej tego opisać nie można. Musiałeś kończycz dobrze, było widać, że jest to ewidentne TT. Więc dlaczego nie ustąpiłeś i nie chciałeś się dogadać z graczami tylko dalej próbowałeś się wywinąć?

+Samo pisanie o kończeniu wygląda mi na wymówkę.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#6
Kara słuszna i uzasadniona.
Skargę odrzucam, Moderator postępował według wytycznych i podjął słuszną decyzję.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.