Witaj!

Oczekiwanie nowych graczy na zaakceptowanie podania
Frank
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2017
0
#1
Z tego co wiem, to nowi gracze posiadają rangę "mugol" (przynajmniej tak było napisane gdy sam oczekiwałem na rangę). No i moją propozycją jest to, aby nowi gracze mieli dostęp do eksploracji Londynu (oczywiście, Dziurawy Kocioł i King's Cross możnaby jakoś zablokować tak jak wyjście z muzeum). Przy okazji, ci nowi gracze mogliby poćwiczyć RP.
Co o tym sądzicie?
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#2
Frank napisał(a): (17.08.2017 17:59)
Z tego co wiem, to nowi gracze posiadają rangę "mugol" (przynajmniej tak było napisane gdy sam oczekiwałem na rangę). No i moją propozycją jest to, aby nowi gracze mieli dostęp do eksploracji Londynu (oczywiście, Dziurawy Kocioł i King's Cross możnaby jakoś zablokować tak jak wyjście z muzeum). Przy okazji, ci nowi gracze mogliby poćwiczyć RP.
Co o tym sądzicie?

Wgl nie wiem czy ktoś by chciał ale mogły by być gracze którzy grają mugola.
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#3
Po primo:
Ranga mugol pewnie jest stworzona po prostu w celu domyślnego przypisania nowego użytkownikowi na serwerze do danej frakcji, chyba raczej nikt nigdy nie odgrywał mugola, przynajmniej nie słyszałem.
Po secundo:
Wątpię,że nowi (naprawdę nowi) gracze byliby w stanie powstrzymać się od możliwości eksploracji np ulicy pokątnej mając "rangę" mugol. Stworzyłoby to tylko mało ambitne, niewiarygodne akcje w które ludzie brnęliby co z kolei skutkowało by znijaszeniem uniwersum.

Ogólnie jestem na NIE

Po to powstało muzeum,żeby nowy użytkownik mógł sobie je eksplorować w czasie oczekiwania na rangę. Ewentualnie można je rozbudować. O i to jest dobra propozycja :]
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#4
Mugole nawet przy zablokowanym spawnie odnajdują przeróżne sposoby wydostania się do Londynu, a później pieszo docierają do Hogwartu.
Wypuszczenie ich ze spawna sprawi, że wejście do Londynu będzie przypominało dżunglę, w której trzeba walczyć o przetrwanie z rzucającymi się na Ciebie nowymi graczami, którzy jeszcze nie rozumieją zasad panujących na serwerach Role Play.
Już nie wspomnę o tych falach napływających do Hogwartu niczym imigranci do Europy.

Odizolowanie na spawnie przez czas weryfikacji podania jest przeznaczony na zapoznanie się z poradnikami, regulaminami oraz samym serwerem poprzez interakcję z ustawionymi tam NPC.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.