Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KarpiuKubax
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2015
0
#1


[IC]Imię i nazwisko postaci :Baron Albus von Osten


Miejsce urodzenia: Drezno

Czystość krwi : 50%

Historia postaci  Cała rodzina wyczekiwała tego momentu gdy mały baron urodzi się. Wszyscy tego dnia byli podekscytowani i służba pałacu biegała we wszystkich kierunkach aby przynosić ręczniki i gorącą wodę do pokoju baronowej Sabbiny. Po jednej godzinie  na świat przyszedł nowy członek rodziny Osten’ów. Radości nie było końca gdy dowiedziano się że dziecko to chłopiec, ponieważ miał on przedłużyć ród baronów.


Chłopcowi nadano imię Albus tak samo jak wielkiemu dyrektorowi Hogwartu - Albusowi Dumbledorowi, ponieważ wiedzieli już że dokona on rzeczy wielkich.

 

Chłopiec  często trenował różne sporty pod okiem surowego trenera. Gdy Albus miał 6 lat, podczas jednego z treningów siatkówki trener nie dawał chłopcu wytchnienia i gdy poprosił trenera o przerwę , a gdy ten się nie zgodził po raz pierwszy u chłopca ujawniły się magiczne moce. Uniósł on swojego trenera nad ziemią i wrzucił do basenu obok boiska do siatkówki. Trener przerażony uciekł, a ojciec chłopca Baron Fryderyk von Osten był dumny z syna że wykazuje on magiczne zdolności w tak młodym wieku.

 

 Albus pochodzi z Niemiec, lecz jak jego cała rodzina dostał list z Hogwartu. Pewnego słonecznego dnia chłopiec siedział w swoim pokoju, nagle służąca wbiegła do gabinetu ojca Albusa i podała mu list z pieczęcią Hogwartu.

Baron Fryderyk mało nie spadł z krzesła z radości, że jego syn będzie uczyć się w Hogwarcie. Pobiegł szybko do dziadka chłopca i z tą radosną nowiną:

-Albus dostał się do HOGWARTU- wykrzyknął Fryderyk z wielką radością

-Jestem z niego dumny synu.... - odpowiedział dziadek z powagą.

Mały chłopiec nie wiedząc co się dzieje, dlaczego jego tata biega z listem po pałacu razem z jego dziadkiem. Gdy spytał się o co chodzi służącej powiedziała że nie wie. I wtedy baron Fryderyk razem z  baronem Wolfgangiem podzeszli do chłopca z powagą i wręczyli mu list z wielkim ciemno-zielonym lakiem pieczęci Hogwartu. Następnego letniego dnia, do hrabstwa Osten’ów przybył syn Mykew'a Gregorowitch'a  oznajmując, że różdżkę dla małego barona wykonał jego ojciec przed swoją śmiercią. I wręczył chłopcu długą, 15 calową różdżkę wykonaną z drzewa bzu z rdzeniem z pióra feniksa.

Podróż na ulicę Pokątną była dla baronów łatwa, ponieważ skorzystali oni z połączenia sieci Fiuu między Niemcami a Holandią a następnie z Holenderskiego Ministerstwa Magii dostali się do Londynu.

Z chłopcem był jego ojciec. Na początku poszli do Bank Gringotta wymienić niemieckie monety czarodziejów na brytyjskie galeony. Po tej transakcji mieli cały kociołek galeonów. Kupili oni wszystkie potrzebne rzeczy:

-kociołek( cynowy rozmiar 2)

-1 zestaw kryształowych fiolek

-1 teleskop

-1 miedziana waga z odważnikami

-komplet szat

-rękawice ochronne ze smoczej skóry

-płaszcz zimowy

-wszystkie potrzebne podręczniki

Po zakupach udali się na dworzec King's Cross, mugolskim środkiem transportu- metrem . Po przyjeździe na stację, Albus z Fryderykiem odnaleźli peron 9 i 10 i wjechali na stojącą barierkę  wózkiem  i znaleźli się na peronie numer . Chłopiec był bardzo podekscytowany, lecz jeszcze bardziej był jego ojciec. Przed odjazdem powiedział do syna:

-Mama, dziadek, babcia i ja jesteśmy z ciebie dumni synu.....

Uściskał się z ojcem i wszedł do pociągu. Podróż minęła spokojnie Albus był w przedziale z kruczoczarnymi włosami dziewczyną i jednym krótko włosym blondynem. Podczas przejazdu podziwiał on piękne widoki Szkocji.

 

 

 

 

Wygląd postaci 

Albus jest wysokim blondynem o niebieskich oczach. Jest wysportowany i przystojny. Ma wystające kości policzkowe oraz parę piegów na małym nosie. Albus najczęściej chodzi w eleganckich ubraniach, lecz lubi również chodzić w: spodniach-rurkach i podkoszulku. Na lewym policzku ma  pięciocentymetrową bliznę-pamiątkę po polowaniu na wilki z dziadkiem i ojcem. Gdy był mały dostał sygnet od swojego ojca którego ani razu nie zdjął, sygnet jest rodową pieczęcią baronów Osten’ów.

 

Cechy charakteru Albus jest energicznym, ciekawskim i odważnym dzieckiem. Od dziecka miał wpajane, że ma być : szczery, szlachecki i zdolny do poświęceń za słuszną sprawę. Ludzi traktuje na równi ze sobą, uważa ,że chociaż urodził się w pałacu to nie oznacza , że jest gorszy od kogokolwiek nawet od niemagicznych istot. Jest przyjacielski i łatwo nawiązuje kontakty. Lubi rozrabiać ale robi to z umiarem. Bardzo kocha wszystkich członków swojej rodziny ale najbliżej jest z ojcem.

Zainteresowania Chłopiec lubi eksperymentować z eliksirami. Zawsze podziwiał swojego ojca, który jest aurorem za umiejętności władania zaklęciami. Albus często grywał w mugolskie sporty oraz w późniejszych latach lubił quidditcha. Nie za bardzo lubił czytać, czytał jedynie stare kroniki jego pra -pradziadka- ministra magii, ponieważ interesowało go jak w tym czasie wyglądał świat. 

Rodzina postaci 

matka-Baronowa Sabbina von Osten (żyje )

ojciec- Baron Fryderyk  von Osten (żyje)

dziadek- Baron Wolfgang von Osten (żyje)

babcia- Baronowa Eliza von Osten (żyje)

 

dziadek- Baron Ludwig von Unruh (żyje)

babcia-Baronowa Viktoria von Unruh (nie żyje )

 

[OOC]

Nick w grze: KarpiuKubax


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Będę walczył o swoje, pomagał innym i starał się niwelować złe zachowania u innych. Gdy będę miał jakiś problem będę rozmawiał z innymi o tym i będę próbował znaleźć rozwiązanie

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC to wszystko co robi i co się dzieje w około naszej postaci, zapisujemy to po ** np


-Dzień dobry *powiedział z uśmiechem*

-Hej * w tym momencie zerwał się wiatr*Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: 

OOC to, to co mówiły jako gracz w realnym świecie i chcemy przekazać innej osobie to na czacie, zapisujemy to w nawiasach np.

-Hej Paweł (ej wychodzimy na dwór za 15 minut )

-Hej (ok ale musze najpierw zjeść obiad )

 


Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? 


Tak grałem już na takiego typu serwerze np. The Battle for Conwy , że jedna drużyna to np. Krasnoludy a druga to Gobliny i odgrywamy wojnę.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?


Z Internetu.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji. 


Albus- Hej *powiedział z zakłopotaniem*

A- Czego chcesz młody  ? *odwołał go gestem ręki*

Albus- Ej..... chciałem się spytać gdzie tutaj jest sala do transmutacji *powiedział z uśmiechem*

A-W szkole, młodziku......*odpowiedział z pogardą*

Albus- Stary.... Wiem.... A konkretniej ? * odparł bez zamyślenia*

A- W murach.... zamku.....

Albus- Naprawdę ?! WoW *powiedział żartobliwie*

A-Mhmm.... *wydusił *

Albus- Gryfon, Gryfonowi powinien pomagać.... A tak w ogóle... jestem Albus

A- Alex *powiedział z obojętnością*

Albus- Powoli się do mnie przekonujesz.... widzę to.... *z uśmiechem dodał i położył swój plecak na ziemi*

A- Nie sądzę młody.... * z lekkim grymasem na twarzy spojrzał na Albusa*

Albus-Ale ja tak sądzę Alex.... *dorzucił patrząc mu prosto w oczy*

A- Nie gap się tak na mnie ! *wykrzyknął ze złością*

Albus- Przepraszam.... Ej,to co z tą salą Alex powiesz mi gdzie ona jest, bo ten zamek jest jak WIELKI LABIRYNT !

A- Też się gubiłem jak byłem taki mały.... Ale teraz jestem już duży i dobrze mi z tym.... * wykrzyknął zadowolony z siebie*

Albus- Bardzo się z tego cieszę że jesteś duży.... *powiedział ponowie żartem i kopnął swój plecak*

A-Dobra sala od transmutacji jest tutaj* wyjął notatnik i pokazał na mapę znajdującą się w nim*

Albus- Dziękuję, muszę już lecieć *powiedział z wielkim uśmiechem i podniósł plecak po czym pobiegł za siebie do sali transmutacji*

A- Dobrze..... młody *powiedział po czym udał się na własne zajęcia*

Czy przeczytałeś regulamin?

Tak


[b][font='Times New Roman', serif]Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania. !!!
[/font]
[/b]
Matrix
Czarodziej
Posty: 6
Tematy: 1
Mar 2015
0
#2
Aby mieć skina HP muszisz mieć taki sam nick jak na forum. Smile
Schrodinger
Czarodziej
Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#3
Czystość krwi:
-Nie zgadzam się na 100% czystości krwi, gdyż podanie jest na to za słabe.
Historia:
-Historia jakby ucięta w połowie.
-Opisz zakupy na ulicy Pokątnej, peron 9 i 3/4.
-Opisz trochę późniejszego życia chłopca.
-Opisz przylot sowy z listem, z Hogwartu.
-Opisz też przylot do Londynu oczywiście.
-Przy okazji, pisze się Dumbledore.
Akcja IC:
-Unikaj skrótów typu "wgl".
Wstrzymane, 3 dni na poprawę, 3 szanse.
KarpiuKubax
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2015
0
#4
Poprawione Smile
Schrodinger
Czarodziej
Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#5
Akcja IC:
-Nadal nie poprawione to o co prosiłem.
Imię i nazwisko:
-Tak przy okazji, wnioskuje, że słowo "Baron" w tym przypadku oznacza tytuł, więc jest to zbędne, czyli usuń to.
Wstrzymane! 3 dni na poprawę, 2 szanse.
KarpiuKubax
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2015
0
#6
Poprawione nr. 2........
Schrodinger
Czarodziej
Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#7
Zaakceptowane! Gryffindor.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.