Witaj!

Propozycja super
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#1
Cześć i czołem haplowicze!


Dziś przyszedłem z takim pomysłem, żeby usunąć plugin, który nadaje efekty po śmierci w skrócie BW.

Nic to nie wnosi do rozgrywki IC a jedynie często utrudnia, gdy siedzimy na kimś i zginiemy o sufit czy coś w tym stylu.

Apelacja krótka, ale chyba każdemu wyjdzie na dobre, jeśli tak się stanie!
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#2
Czołem i cześć. Te efekt są tak właściwie chyba tylko po to, by ludzie się nie zabijali by zregenerować sobie głód. By był jakiś sens w kupowaniu jedzenia, czy coś takie. Więc wątpię, czy administracja spojrzy na to pozytywnie.

A tak po za tym, z czasem jak się gra na Haplu, to i też człowiek się nauczy nie ginąć. Właśnie druga kwestia dlaczego są te efekty, to po to by może ograniczyć właśnie parkour, skakanie i tym podobne.. Omijając sam fakt, że można je zapobiegać odpalając sobie fly'a miotłą.

Więc ja to szczerze mówiąc jestem jak najbardziej neutralny, nie że jestem jakoś bardzo za, albo przeciw... I z tym i bez tego można sobie tak właściwie poradzić Tongue Zresztą, musiał być jakiś powód dlaczego to dodali.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#3
Skrypt zostanie później dezaktywowany.
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#4
Ja jakoś rzadko odczuwam ten skrypt, co prawda wkurza to bugowanie się w ścianach ale czas efektów nie jest aż tak długi. Ogranicza to też sytuacje, że jeden zabija drugiego w OOC i ten potem odradza się i zabija tamtego i tak w kółko... Ja sam na początku swojej gry gdy gubiłem się w Hogwarcie, to po prostu się jakoś zabijałem, bo ze skrzydła szpitalnego już znałem drogę do wielkiej sali (nie jestem z tego dumny). Także jak widać jest wiele sytuacji, w których brak skryptu mżna by wykorzystać. RP i imersja ucierpiałyby na tym bardziej, niż by gracz zyskał. Także przeciw.
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#5
Jest to trochę bezsensu.Nieraz jest tak, że jak ktoś cię zabije to musisz pisać na helpop o zdjęcie efektu który uniemożliwia chodzenie(przynajmniej ja tak mam)Yak więc jestem za.
Froese
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 0
Wrz 2017

#6
Gdy wspomnienie starożytności odpływa w mroki niepamięci, pustkę po nim zapełnia świt nowej ery. Nieznanej jeszcze ścieżki, która już tętni własnym życiem. Tempa nadejścia nowego nie wytycza już praca ludzkich rąk. Przyśpiesza ono wraz z rytmem maszyn. Otwierając przed światem wiek odważnych innowacji. W kotłach stali i potu tworzy się wizja dobrobytu. Ujarzmiając potęgę żywiołów i rozświetlając mrok nocy. Nowe urządzenia pozwoliły światu obserwować tworzącą się historię i zapewniły niewyobrażalne dotąd doznania. Zaawansowana broń siała zniszczenie, jakiego do tej pory nigdy nie zaznano. Niektórzy dostrzegli w tym szanse by nałożyć swój dyktat, więc reżimy ciężką ręką zaczęły szerzyć swoje ideologie. Popychając świat na krawędź wojny, jednak niektórzy wybrali inną drogę. Ich wizjonerstwo roztoczyło przed ludzkością wyjątkową perspektywę. Pojedynczy krzewiciele nieskrępowanej myśli niestrudzenie pracowali nad odkryciem tajemnic wszechświata. Które czasem potrafiły zasiać w naszych sercach strach i żałobę.
Wraz z postępem staje się jasne, że nasz świat nie będzie trwał wiecznie, a przetrwanie ludzkości zależy od umiejętności pokojowego współistnienia. Pokój jednak jest kruchy. Ludzkość zawsze będzie patrzeć w przyszłość, pragnąc coraz więcej, wytyczając kolejne granice, tylko po to by je przekroczyć. Świadomość, że wszyscy jesteśmy mieszkańcami jednej Ziemi, pociąga za sobą odpowiedzialność i wiedzę, że nasze dzisiejsze działania mają wpływ na pokolenie jutra.
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#7
A jaki to ma związek z tematem?
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#8
Jestem przeciw.
To wszystko jest po to żeby ludzie się nie zabijali ot tak.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#9
To, że się zabijają można ograniczyć tym żeby każdy miał efekt przez, który nie można zadać obrażeń.
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#10
Zabijanie to tylko jedna sprawa, jest wiele zastosowań ze śmiercią



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.