Witaj!

[Ucz3] Alisa Zimmermann-Molotov
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#1
Rainbow 
[Obrazek: pVdt40j.png]
[Obrazek: original.gif]

[Obrazek: Sg7Pl7v.png]

Gdyby ktoś postanowił skroplić całe zawstydzenie wraz z brakiem pewności siebie i wlał je do ciałka mierzącego zaledwie sto czterdzieści dziewięć centymetrów, z pewnością byłaby to Alisa. Jej włosy są długie, sięgają bowiem połowy uda, mocno falowane i platynowe. W połączeniu z niesamowicie jasną, zdrowo wyglądającą cerą i czerwonymi policzkami wygląda wprost jak zarumieniony płatek śniegu. Wielokrotnie porównywana do wili dziewczynka ma duże, błękitne oczy, które często będąc zawstydzoną zakrywa za swoimi drobnymi, jasnymi dłońmi, z krótko przyciętymi, zdrowymi paznokciami. Ma lekko zadarty nosek pokryty piegami. Alisa jest bardzo szczupłą osobą, przez co często i dość mocno odczuwa zimno, dlatego też przez większość czasu nosi za duże, grube swetry. 



[Obrazek: edP36Vi.gif]    [Obrazek: zi8iCcA.gif]


[Obrazek: tb78mBu.png]
Cicha, spokojna, wstydliwa - te trzy cechy w głównej mierze charakteryzują młodą dziewczynkę.  Bardzo łatwo ją zranić, przejmuje się dosłownie wszystkim, brak jej bowiem pewności siebie. Często się jąka, nie wie co powiedzieć, ciężko skleja jej się nawet te najprostsze zdania. Jest raczej przyjacielska i otwarta na nowe znajomości, choć przychodzi to Alisie bardzo ciężko. Po kłótni nigdy nie chowa urazy zbyt długo. Nie szuka sobie wrogów, a wszelakich konfliktów unika jak ognia. 




[Obrazek: ZB5BfvZ.png]

[Obrazek: 9c0szwi.gif]

[Obrazek: PRDEBMx.png]


[Obrazek: ZPEg9IP.png]

[Obrazek: UrW07nt.gif]

[Obrazek: yzQ53sv.png]

  • Boi się płazów
  • Nigdy nie pije kakao bez pianek w kształcie gwiazdek
  • Często na strach reaguje śmiechem
  • Mimo tego, że na co dzień zmuszona jest posługiwać się angielskim, myśli po rosyjsku
  • Uwielbia słodycze, a w szczególności lukrecję i mleczną czekoladę
  • Kiedy jest smutna, jej mocno falowane włosy są idealnie proste, być może ma to jakieś podłoże magiczne
  • Kiedy jest sama stara się ćwiczyć wymowę i mimikę twarzy przed lustrem, żeby przestać być taką wstydliwą




[Obrazek: QGTuaZU.png]

  • Anshuman Khan - "Anshuman? Ah, Anshu to chyba moja najbliższa koleżanka... Jest dość roztrzepana, taka... niepoukładana, ale ma w sobie coś, co po prostu w niej lubię. Jest taka... Prawdziwa, nie udaje kogoś, kim nie jest. Jest szczera."
  • Jacca Lestrange - "Jacca to naprawdę wspaniała osoba! Mogłabym się z nim zaprzyjaźnić. Wiem, że mogę na niego liczyć. Jest dość bystry, opanowany. Twierdzi, że nie potrafi pocieszać ludzi, ale ja doskonale wiem, że podniosi mnie na duchu sama jego obecność. Może być pewien, że jesli tylko będę umiała, to od razu mu pomogę!"
  • Ashley Lestrange - "Prześliczna koleżanka. Bardzo ją lubię mimo, że boję się często odezwać, żeby nie powiedzieć przy niej czegoś nie tak..."
  • Avery Dragovich  - "Avery wydaje się być taki skomplikowany... Jest dość chłodny, raczej nieuprzejmy, ale jest bystry, tego jestem pewna jak niczego innego w świecie - może po prostu sama nie jestem w stanie go zrozumieć?"
  • Larkin Dragovich - "..."
  • Ida Nietzsche - "Dlaczego jest taka niemiła? Koleguje się z każdym z moich bliskich znajomych, ale nie ze mną, trochę to przykre jak opowiadają mi o przygodach z nią, w których nie mogłam brać udziału. Ale trudno, przecież nie wszyscy muszą mnie lubić..."
  • Fortuno Savior - "Niegdyś najlepszy przyjaciel, prawie braciszek. Szkoda, że olał mnie dla kogoś innego."
  • Bella Dregtiv - "Specyficzna osoba."
  • Li Huang - "Li... Zawsze muszę gonić ją po nocach. Nie jestem do końca pewna czy wierzę jej w to, że lunatykuje."
  • Archibald Yrell - "Nie znam go za bardzo, choć bardzo bym chciała. Wydaje się bystrym chłopakiem. I kocha zwierzątka, więc musi być dobrym człowiekiem!"
  • Selena Maxim - "Uwzięła się na mnie, widocznie zazdrosna o moją posadę prefekta. Cóż, przykro mi bardzo, ale sama sobie na to zapracowałam i zasłużyłam, byle komu nie dam tego odebrać."
  • Kargath Lavenhart - "Kargacik! Baardzo go lubię, szkoda, że gdzieś nagle zniknął, i tak długo z nim nie rozmawiałam. Jest strasznie uroczy. Martwi mnie zawsze, kiedy kłóci się z Kają..."
  • Kaja Gingerblade - "Kaja to wspaaaniała osóbka! Mogę z nią szczerze porozmawiać, i zawsze mnie zrozumie. Wydaje się taka odpowiedzialna... Imponuje mi! Mam nadzieję, że z Kargathem im się układa! Zdecydowanie na to zasługuje."
  • Anduin Habooth - "Kiedyś bardzo mi się podobał, ale ciężej było mi walczyć z moją nieśmiałością. A szkoda, może teraz byłoby super?"
  • Walter Montrose - "Walter, to kolejna na mojej liście specyficzna osoba. Jest zawsze taki spokojny i opanowany, choć czasem dokonuje abstrakcyjnych i dziwnych wyborów. Szkoda, że odszedł już z zamku. Muszę koniecznie wpaść do niego na herbatkę!"
  • Angelina Shay - "To wszystko jej wina."
  • Selene Granth - "Selenka to miła osoba. Równiez startowała na prefekta. Szkoda, że w tym samym czasie kiedy ja, też wydaje się w porządku, choć chyba bardziej roztrzepana..."


[Obrazek: 3949337d83780ff6f7bce05ee82fd33e.png]
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#2
@Edit
Dodałam ciekawostki

ps wie ktoś moze czemu ciągle są wyśrodkowane mimo że to zmieniam?
animalka
Azkaban




Posty: 68
Tematy: 16
Cze 2016
Hufflepuff

#3
To często się psuje, zrób tak:
Skopiuj tekst ciekawostek ( albo trochę więcej)>Wklej czysty tekst bez justowania>Wyjustuj i sprawdź na podglądzie.
Zwykle to pomaga.
valcora
Czarodziej




Posty: 65
Tematy: 3
Kwi 2017
86
Hufflepuff
#4
Mimo, że napisy się zepsuły to i tak super karta, leci repka!
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#5
Już poprawiłam napisy!!
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#6
kociaq napraw tą grafikę!!!!!!
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#7
Naprawilam!! Już nie powinno nic się psuć
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#8
To jeszcze usuń z nich białe tło Heart
Ale karta ładna.
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#9
U mnie wszystko wygląda ok, może kiedy indziej nad tym posiedzę, na razie niezbyt mam ochotę

Dobra poprawione credits to @milosc mojego zycia
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#10
@Apdejcik zdjęcia co by bardziej teraźniejsze było



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.