Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Damian_Potter
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2016
Gryffindor

#1
Imię i nazwisko: Damian Osworrd
Miejsce urodzenia: Thetford
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Damian to postać która ma wady i zalety.jego mocną zaletą jest to że idzie do przodu w najtrudniejszych dla niego chwilach nie boi się ryzyka ,jeśli chodzi o naukę Damian nie notuje do zeszytu woli zapamiętywać ,Damian także zawiera szybko kontakty z rówieśnikami ,lecz woli  sam wyruszać na wyprawy by jego znajomym nie stała się krzywda.jego wady to że często się spóźnia i zapomina imiona znajomych.z depresji jaką przeżył po śmierci matki nie może wyczarować patronusa   
Wygląd postaci: moja postać Damian ma krótkie czarne włosy i niebieskie oczy,szczupłą figurę oraz jasną karnecie.Damian ubiera się w spodnie z dziurami oraz ciemną bluzę z kapturem  
Historia postaci: korzenie mojej postaci  pochodzą z Polski jego pra-pradziadek był obywatelem polski pracował on tam w podziemiach i pomagał mugolom ,ponieważ był zielarzem i opiekował się ludźmi zranionymi przez wojnę domową tuż po wojnie spłodził syna który został Polskim wytwórcom różdżek a nazywał się Józef. Józef miał żonę i córkę którym kazał wylecieć do Anglii a on sam został w Polsce , a po 3 latach  został skarany na kare śmierci za spiskowanie przeciw kraju i republice Magicznej, córka Józefa Anna ożeniła się z Edwardem osworrd'em Angielskim nauczycielem matematyki i właśnie wtedy rodzi się Damian.Gdy Damian kończy 7 lat dowiaduje się że będzie miał siostrę. w tym okresie musiał wykonywać obowiązki mamy oczywiście nie wszystkie 1 z nich było sprzątanie w piwnicy ,to właśnie w tedy zaczęła się obawiać moc Damiana poniewierasz przedmioty  na około niego zaczęły spadać. z początku Damian uznał to za pech ,lecz coraz częściej wokół Damiana zaczęły spadać przedmioty . w miesiącu w którym Anna miała rodzić zginęła ponieważ Ewa bo tak miała nazywać się jej córka była poważnie chora,choroba Ewy zabiła Anne i ją samom. Damian po stracie matki dostał depresje i w wieku 9 lat poszedł do piwnicy bo właśnie tam były pamiątki po jego mamie zauważył karto którego wcześniej nie było . na kartonie widniał napis ,,daj to Damianowi przed 11 urodzinami . moja kochana córko'' Damian otworzył pudełko w pudle znajdował się list za adresowany do niego ,a w liście  pisało ,, witaj Damianie, jak to czytasz jestem pewnie martwy ,wiem o tobie z przepowiedni ,chciałbym cie ostrzec żebyś nie popełniał tych samych błędów co ja a znajdziesz odpowiedź na pytanie czym jest magia,wiem że źle postąpiłem i że nie mogłem pożegnać  się  z   twoją matką ,lecz nie osądzaj mnie pochopnie, wiem o tym że dostaniesz list z hogwartu dokładnie w twoje 11 urodziny. dzięki temu co wysłałem ci w tej paczce, zawsze będziesz wiedzieć gdzie szukać odpowiedzi PS.: nie pokazuj tego nikomu i spal ten list. Józef Nowak''tak jak pisał tak się stało Damian otrzymał list do hogwartu w swoje 11 urodziny. tuż po tym jak otrzymał  list  z listą zakupów pokazał to ojcu i spytał gdzie to może kupić, ojciec nie wiedział wiele o magii sam nie dowierzał że jego żona była półkrwi czarodziejką.Damian nie wiedział co ma robić lecz przypomniał sobie list dziadka i wziął  tajemniczy przedmiot do  ręki i natchnęła go chęć wyjścia na świeże powietrze i właśnie w tedy podjechał pod jego dom ''Błędny Rycerz'' Damian był zaskoczony ,ale kierowca autobusu przedstawił się i spytał dokąd chce jechać ,a Damian pokazał listę zakupów ,a kierowca od razu zaproponował ulice pokątną .Damian nie miał  jedynie pieniędzy i spytał się kierowcy gdzie dostanie pieniądze ,a on na to że w banku. Damian poszedł do tego banku a goblin siedzący na samym końcu banku kazał pokazać klucz ,Damian nie wiedząc co zrobić wyją ten tajemniczy przedmiot goblin zabrał go i spoglądał na niego goblin rzekł :hmm polski oddział gringota jeśli to twój klucz pieniądze otrzymasz dopiero jutro .
Damian wiedząc już gdzie można kupić te wszystkie rzeczy, zadzwonił po tatę i wrócił do domu z ojcem. następnego dnia Damian kupił wszystkie rzeczy na pokątnej i otrzymał klucz który zostawił dzień wcześniej w banku ,lecz to nie był zwykły klucz do skarbca goblin powiedział:że klucz ten nie otwiera wyłącznie skarbca lecz coś jeszcze coś bardziej cennego niż pieniądze coś na co niema odpowiedzi ,lecz klucz został sprawdzony pod względem czarów i uroków lecz nic nie znaleziono wiadomo tylko że stworzył go Józef Nowak. dnia 1.września Damian udał się z ojcem pod dworzec i tam się rozstali Damian udał się na peron 9 ale nie wiedział gdzie jest peron 9 i 3/4 i wziął do renki klucz dziadka i zobaczył jak kilka ludzi znikało rozpędzonych w ścianie wiec zrobił to samo. i tak Damian dostał się na peron 9 i 3/4
  
udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
hej... jestem Damian! Damian White. jestem w {nazwa domu do którego zostanę przydzielony },a ty ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie wiem,sprawdź na google maps. zostaniemy przyjaciółmi)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera talerz ostrożnie by nie wylać,stawia go na stół*dziękuje  

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
szukałem serwerów RP HARRY POTTER w google

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
- Zmień nazwisko takie jest na serwerze.
- Dopisz do charakteru negatywne cechy.
- Rozwiń do pełnych zdań wygląd jedno zdanie za krótko.
- Mamy rok 2060 więc jak pradziadek mógł brać udział w II WŚ? Zmień ten fragment posiadasz 11 lat a nie 100 ileś.
3 szanse, 3 dni na poprawę!

Wstrzymane!
- Pełne zdania nie wyliczanki.
- Dopisz zakupy na Ulicy Pokątnej jak i odjazd z peronu 9 i 3/4.

2 szanse, 3 dni na poprawę!
Damian_Potter
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2016
Gryffindor

#3
morze teraz? mam taką nadzieje  :3
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.