Witaj!

Cherry - Skarga
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#1
Temat skargi: Skarga na Cherry - Ucieczka z akcji i unikanie jej
Nick oskarżającego: KociNinja
Nick oskarżonego: Cherry
Powód: Więc tak, Cherry miała wiele razy zwracaną uwagę że coś źle robi, dzisiaj doświadczyła swojej doskonałości. Gdy zobaczyła ze idę to od razu chowa kaczkę i odchodzi gdy do niej podchodze i szybko pisze akcje to ta mówi ze ja schowała. Ok niby schowała tylko ze ja chce napisac sobie akcje ale ta ucieka sobie gdzieś. Nie moglem jej nic zrobić bo po prostu powiedziała że jej nie trzymałem, ale czy to znaczy że może uciekać widząc że chce coś zrobić?
Ss: https://imgur.com/a/jQhrc
Proponowana kara:jak uważacie.
kusper68
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 5
Wrz 2017
7
Slytherin
#2
W 100% sie zgadzam z tym co napisales, wiele razy byly pisane na nią skargi oraz bylem swiadkiem jej idiotycznego zachowania i nonrp, ostatnio miala bana na 3 tygodnie za wlasnie uciekanie z takowych akcji
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#3
Potwierdzam to. Mimo że gracze jej ciągle tłumaczą jak powinno się robić a nawet czasem moderacja to nic z tego nie wynika. I jej miliard mk na których to samo robi ;-;
IceMonica
Czarodziej




Posty: 38
Tematy: 5
Sty 2017
29
Ravenclaw
#4
Była karana za swoje przewinienia wiele razy i dalej robi to samo co robiła.
Kompletny brak wyciągniętych wniosków.
Dalej jestem świadkiem licznych ucieczek z jej strony, po sporej ilości uwag.
Popieram skargę.
Cherry
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
4
Hufflepuff
#5
Schowałam przedmiot bez odgrywania - do tego mogę się przyznać, ale Twoja upierdliwość jest taka, że za wszelką cenę chcesz mieć przewagę i satysfakcję z akcji. Stałam przy Twojej postaci dość długo i miałeś czas na napisanie akcji, ale Ty poświęciłeś to na bezsensowne płacze na czacie OOC.

Proponowałabym odegrać akcje jeszcze raz i ewentualnie wtedy wyciągać jakieś wnioski odnośnie kary dla mnie.
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#6
Dobra, ale ja zauważyłam małą poprawę u @Cherry. Naprawdę widać u niej starania co do zachowania. Już nie odwala tak bardzo jak przed banem.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#7
Popieram poprzedniczkę, chociaż to nie oznacza, że nic nie robi. Powinna się po prostu nauczyć, niektórzy potrzebują więcej czasu.
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#8
Przepraepraszam bardzo ale jedynie napisalem doslownie trzy slowa na do a ty sobie poszlas
Cherry
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
4
Hufflepuff
#9
W tym moja wina, że nie napisałam wcześniej, że na widok Twojej postaci chowam przedmiot. Moim zdaniem nie ma sensu tego ciągnąc i po prostu odegrać jeszcze raz daną akcje.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#10
Cherry napisał(a): (30.09.2017 09:31)Schowałam przedmiot bez odgrywania - do tego mogę się przyznać, ale Twoja upierdliwość jest taka, że za wszelką cenę chcesz mieć przewagę i satysfakcję z akcji. Stałam przy Twojej postaci dość długo i miałeś czas na napisanie akcji, ale Ty poświęciłeś to na bezsensowne płacze na czacie OOC.

Proponowałabym odegrać akcje jeszcze raz i ewentualnie wtedy wyciągać jakieś wnioski odnośnie kary dla mnie.

Ale to nie jest tylko jeden przypadek uciekania z akcji. Na twoim milionie mk gdy rzucasz w kogoś śnieżkami czy obrażasz go i widzisz przez ściane że nick się poruszył w twoją strone to zaczynasz uciekać gdzie pieprz rośnie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.