Witaj!

[Skarga] Opiekun org.
Unseen
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 3
Sty 2015

#1
Heart 
Oskarżający: (Była)Organizacja Unseen.
Nick oskarżonego: Eryk, opiekun organizacji.

Powód: Otóż, od ponad tygodnia, może nawet dwóch działalności organizacji nie było, odgrywała akcje między sobą w miejscu, które znają osoby, które powinny. Nie dostała najmniejszego ostrzeżenia, czy też upomnienia, wcześniejsze błędy były wyjaśniane, organizacja miała karniaka, jednego. Lecz zmienił się opiekun organizacji - Eryk, minister magii - ale jaki sens, by Minister Magii kierował organizacjami, tutaj przestępczymi? W końcu stoi po jakiejś strony, a jak wiadomo bezstronność rzadko jest widywana u ludzi, każdy działa na własną rękę, tak było jest i będzie. Dlaczego po tak długim czasie ciszy organizacja została usunięta od tak? Jaki jest w tym sens? Wszystkie wcześniejsze błędy były wyjaśnione, nikt o nic się po tym nie czepiał.
Nie czepiał bym się niczego, gdybyście usunęli nas wtedy, gdy byśmy coś zrobili źle, a nie po dwóch tygodniach spokojnego odgrywania na własnym terenie.

PS. Pierwsze słyszymy o jawnym MG i łamaniu struktur. (Było jedno MG, ale akcja była cofnięta, nie z naszej winy zostało wykonane.)


Proponowana kara: -

Love,
ЦПSΣΣП.
Deleted
Mugol


 
#2
Pierwszą rzeczą, nie jesteś liderem a więc nie wiem dlaczego składasz skargę z konta Unseen w imieniu organizacji.

Nie upraszczaj tego, wcześniej byliście raz zawieszani a więc był to jednoznaczny sygnał, że coś jest nie tak, a Wy nic nie zrobiliście. Dodatkowo dostaliście nie tak dawno karniaka za ewidentne łamanie regulaminu. Nie interesuje mnie Wasze wyjaśnienie, że "niektóre akcje nie mogą czekać" - regulamin obowiązuje każdego bez wyjątku.

Nie łącz funkcji jaką pełni Herpon w IC z tym jaką ja pełnię. Równie dobrze możemy uznać, że tomek nie "mógłby być" opiekunem bo był Aurorem. Niedorzeczność, osoba obierająca mnie na Opiekuna Organizacji świetnie wiedziała o tym. Kolejne bezpodstawne insynuacje o dokonywanie przeze mnie MG oraz łączenia OOC z IC.

Dodatkowo jako Opiekun Organizacji proszę o wypowiedź mojego poprzednika oraz administracji RP.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#3
No to jako były opiekun organizacji mam tu chyba też coś do powiedzenia.
Na początek wybronię Eryka, bo to głownie moje, a nie jego działania doprowadziły do rozwiązania organizacji. Rozpisywałem się o tym Godowi i Avianowi i to administracja RP pozwoliła Erykowi was rozwiązać. Jeżeli to jakaś tajemnica to przepraszam.

Do rozwiązania Unseen nakłaniał mnie jeszcze Froxel parę miesięcy temu, ale wtedy ukarałem Unseen zawieszeniem, czego potem pożałowałem. Dostawałem wiele skarg gdy jeszcze administracji nie wolno było włączać się w akcje organizacji, a Hubcik to robił. Potem to zniesiono, ale skarżyło mi się znowu mnóstwo innych osób o MG i unikanie akcji. Tego ostatniego sam dość dosadnie doświadczyłem, gdy pod eliksirem wielosokowym poszedłem na spotkanie, które członek organizacji sam zaaranżował, a gdy się dowiedział, że to ja nagle się nie pojawił. Jasno było w tym widać unikanie akcji, która mogłaby zagrozić organizacji, a tym bardziej, że byłem wtedy opiekunem zrozumiałem graczy, którzy właśnie z takich powodów się skarżyli.

Oprócz tego organizacja ostatnio nie robiła coś konkretnego mimo tak wielu zgód, które mieli wydane. Wykorzystywali ją raczej do szkolenia swoich postaci, uczenia się CM, zaklęć niewybaczalnych, oraz ulepszania swoich broni. Tylko jakoś potem nie mieli ochoty wykorzystywać ich w akcji. Moim zdaniem ciągnięcie tej organizacji nie miało sensu, bo wypaliła się tak samo jak inne twory typu Istoty itd.

W takim razie posądzanie Eryka o to, że chce się pozbyć problemu IC jest głupie, bo on został opiekunem organizacji, gdy już wszystko było praktycznie przesądzone, a skarżyć możecie sobie ewentualnie mnie, co średnio mnie obchodzi.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#4
Panowie wyżej jasno chyba uświadomili wszystkim, że kwestia rozkładu Unseenów to długoterminowy proces. Chciał tego Froxel, tomek, a teraz jednogłośnie stwierdziła to 'ekipa ds. Roleplayu'(nie tylko administracja RP).

Zamykam temat.

Żeby nie było, że jestem stronniczy... Nakładam na Eryka kare w postaci myślnika, zgodnie z proponowaną przez was karą.
Deleted
Mugol


 
#5
Lider organizacji Unseen nie ma zamiaru negować decyzji ekipy ds. RP tak więc skargę uznaję za rozwiązaną. Jeżeli Tobie (mowa o autorze skargi) coś nie pasuje w tej decyzji złóż skargę w swoim imieniu - nie organizacji.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.