Witaj!

[ucz.3] Angelina Shay
xjulkanulka
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 5
Sie 2017
83
Slytherin
#1
[Obrazek: d0Vt1gO.png]

Angelina Shay, czarownica półkrwi.
 Urodzona w mugolskim szpitalu Broadmoor Hospital
7 stycznia, 2048 roku. **16 lat temu**
 Tiara wytypowała dla niej dom Helgi Hufflepuff.

[Obrazek: vFV0POz.png]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mD3GgZR.png]
Zielone, a wręcz szmaragdowe oczy dziewczyny, wychylające się spod gęstego, wyjątkowo ciemnego wachlarzu ciemnych rzęs przyciągają uwagę nie tylko populacji męskiej, ale i żeńskiej. Żeby tego było mało, umiejscowione są tuż nad zgrabnym, niewielkim prostym noskiem, który oszroniony jest niewielką ilością jasnych piegów. Symetryczne, malinowe usta stanowią idealne dopełnienie do całej reszty, znajdującej się na drobnej, owalnej twarzy Angeliny. Blond włosy zdążyły rozjasnieć troszeczkę od czasów pierwszych lat spędzonych w szkole magii. Blada, podatna na oparzenia cera dziewczyny mogłaby przypominać z lekka tą wampirzą, aczkolwiek Angelinie wcale to nie przeszkadza. Puchonka ma tendencje do jedzenia, ale szybki metabolizm sprawia, że ciężko jej przytyć. Ta właśnie zdolność pomaga blondynce utrzymać jedną, mniej więcej stałą figurę. Angelina jest oczywiście zaokrąglona tam gdzie trzeba, czego efekt wspomaga dodatkowo głębokie wcięcie w talii oraz długie - tu też niestety chude jak patyki - nogi.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[Obrazek: cg4iXQR.png]
Cechy Angeliny uległy wielkiej zmianie, odkąd poznała niejaką Cindy. Gryfonka zaraziła ja swoją natarczywością oraz nauczyła ja, żeby nie pozwolić nikomu wejść sobie na głowę. Pomimo lekkiej lekkomyślności puchonka jest kochaną istotką. Jest sympatyczna, uczciwa i otwarta na problemy innych - ma w sobie aż zanadto empatii. Kiedyś miała problemy z poznawaniem nowych ludzi, jednak akurat ten problem zaczyna powoli znikać. Trudno nie nazwać jej ambitną. Kiedy jej na czymś zależy  będzie wytrwale dążyć do celu. Nie jest i prawdopodobnie już nigdy nie będzie kochliwa. Najważniejsza w jej życiu jest przyjaźń. Póki co nie zwraca specjalnie uwagi na inne wartości życiowe, co nie jest wcale złym rozwiązaniem. Oczywiście nie brakuje jej wielu wad. Angelina pod wpływem emocji potrafi być nawet agresywna. Raz potulna, jak baranek, następnie wręcz sieje zniszczenie jak smok. Pomimo tego jest lojalna. Stara się nigdy nie opuścić przyjaciół w biedzie, ani nie odrzucić bądź oddalić ich od siebie. Zdarza jej się oceniać książkę po okładce, co zalicza się raczej do wad. Jest optymistka, przez co stara się ignorować pesymistyczne docinki swojej przyjaciółki. Nienawidzi nieporządku. To właśnie dzięki niej, biedna Cindy ma jak się poruszać we własnym otoczeniu, bez potykania się o książki. W wolnym czasie Angelina chętnie posprząta, lub wszystko ładnie pookłada. Trudno nie nazwać jej kreatywna. Pomysłów jej nie brakuje, jednak pod ich natłokiem często nie potrafi się odnaleźć
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[Obrazek: Yo2e09r.png]
[...]


  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[Obrazek: pXqlVal.png]
† Eryk Shay - Ojciec ''Najlepszy tata pod słońcem. Wciąż jestem na ciebie w głębi serduszka zła. Dlaczego, dlaczego mnie  zostawiłeś tak wcześnie? Jeszcze tyle chciałabym Ci powiedzieć... Wierzę, że pewnego dnia wszyscy się spotkamy.''

† Sophia Shay - Matka ''Kochana mamusia. Bardzo, ale to bardzo mi cię brakuje. Twojego cieplutkiego serduszka,  matczynej troski. Jestem Ci bardzo wdzięczna, że mnie wychowałaś, lecz jednocześnie żałuję, że nie miałyśmy więcej czasu.''

Tony Shay -  Brat ''Nie wiem gdzie się podziewasz bracie, nie wiem nawet czy jeszcze żyjesz. Po śmierci mamy wyparowałeś, bez słowa. Zostawiłeś mnie! Mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam Cię żywego.''
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[Obrazek: 498ACKY.png]
Gryffindor
~
Cindy Jallywall 
Jedna z najważniejszych osób w moim życiu! Moje pierwsze wrażenie o niej było błędne - myślałam, że to wredna i zrozumiała Gryfonka. Jednak gdy tylko się z nią przywitałam, od razu wiedziałam, że zostaniemy najlepszymi przyjaciółkami. Teraz cały czas trzymamy się razem, pomagamy sobie nawzajem, wspieramy w bardzo trudnych chwilach.
~
Adrien Cooper
 Największy głupol jakiego znam! Bardzo go lubię - śmiało mogę powiedzieć, że jest dla mnie jak starszy brat. 
~
Yakup Moran 
 Nie znam go za dobrze. Jednak widzę, że bardzo lubi Cindy. Takie malutkie ostrzeżenie dla niego - zrób jej coś a pożałujesz.
~
Ravenclaw
~
 Ambrose Parker 
Napuszony krukon, który non stop pakuję się w tarapaty.  Pewnego razu pokłóciliśmy się - pech chciał, że było to akurat na wieży.  Gdyby nie Cindy prawdopodobnie źle by się to skończyło - dla niego, rzecz jasna. Mimo wszystko nadal darzę go sympatią. Niekiedy potrafi być sympatyczny i ujmujący.
~
Rafael Granth 
 Bardzo miły, troskliwy chłopak. - Widać, że jest bardzo mądry. Nieraz mnie krył u siebie w dormitorium po ciszy nocnej. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.

~
Kanalike Ende
Nienawidzę go. Gdy pierwszy raz go poznałam wiedziałam, że będziemy mieć wiele sporów. Już raz mu nos złamałam, nie mam oporów, by zrobić to jeszcze raz. Więc mój drogi - pilnuj się!
~
Hufflepuff
~
Li Huang
Ostatnio się z nią bardzo polubiłam. Myślę, że znajdę u niej oparcie w trudnych chwilach.
~
Slytherin
~
† Nalean Sprouse
 Przepraszam, Nalean...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[Obrazek: sM4qtM9.png]
    Lubi białą czekoladę.
Jej patronusem prawdopodobnie będzie surykatka.
 Posiada ''Świetlistą Smugę''
 Jest wegetarianką.
 Za czasów dzieciństwa posiadała dwie szynszyle.
Panicznie boi się śmierci, mimo tego i tak często ryzykuje własnym życiem.
Uwielbia rudych szkotów.
Potrafi czytać z ruchu warg.
Z racji swoich korzeni nauczyła się języka Galeickiego.
Godzinami przesiaduje w łazience strojąc się.
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#2
Bardzo ładna, miła dla oka karta postaci! Repka~
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#3
superaśna karta! REPKA!
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#4
Fajno
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#5
Tak se
pdw
xjulkanulka
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 5
Sie 2017
83
Slytherin
#6
Tlenusss napisał(a): (14.10.2017 13:01)Tak se

Szczerość najważniejsza. Heart
xDemmi
Czarodziej




Posty: 17
Tematy: 3
Sie 2017
28
Gryffindor
#7
No, no! 
Ladniutkie! Czekam już tylko na update.
Polecam. Heart
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#8
Więcej tekstu, mniejsza czcionka i wyglądałoby lepiej. Dosyć skromna jak narazie
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#9
Jedna z najładniejszych KP od nowego gracza Tongue Bardzo ładnie się to wszystko prezentuje mimo tego, że aktorkę, którą masz na zdjęciu postaci była już wykorzystywana nie raz w innych KP, ale to nic nie szkodzi. Co prawda mało tekstu, lecz mam nadzieję, że kiedyś dopiszesz więcej Wink
TruskawaGamming
Czarodziej




Posty: 67
Tematy: 15
Sie 2015
49
Slytherin
#10
Śliczniusia karta, czekam na historię!  Heart



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.