Witaj!

[*] Samuel Louis Riannon
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#1
[Obrazek: 3yHtOiP.png]

[Obrazek: 3156251954_1_4_u6dpWG4q.gif]

To czystokrwisty chłopak urodzony w święto "Prima Aprilis".
Jest on Brytyjczykiem urodzonym w Szpitalu Św. Munga.
Obecnie jest na 3 roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie a tiara przydzieliła go do domu Roweny Ravenclaw. Aktualnie zamieszkuje dormitorium 
oraz poza szkołą willę rodu White. Po wakacjach zamiast powrotu 
do Hogwartu zamierza pójść do Durmstrangu.
Na początku 4 roku w Hogwarcie został on wyrzucony za rozsadzenie Bombardą Maximą gabinetu dyrektora i spalenie Chatki Gajowej. Aktualnie przebywa w Durmstrangu.

[Obrazek: NlOagKD.png]
Spoglądając w jego stronę można dostrzec wysokiego, gdyż ponad 180 centymetrów wzrostu, dobrej postury ciała chłopaka o ciemnych włosach. W czasie szkoły zawsze jest ubrany w eleganckie szaty w barwach swojego domu, natomiast podczas pobytu poza Hogwartem ubiera się w bluzę dresową ze spodniami. Jego oczy są koloru niebieskiego, poza nimi na twarzy można dostrzec podłużny nos oraz szerokie usta. Na ramieniu ma bliznę
 od wypadku podczas gry w Quidditch'a.

[Obrazek: 10irLn8.png]
Samuel cechuje się nadzwyczajną oryginalnością oraz pomysłowością. Powiązany jest z tymi cechami również jego spryt, z którego chłopak jest bardzo dumny i chce go w sobie rozwijać.
Chłopak jest aktywny? No właśnie, z tym jest mały problem, ponieważ Samuel przesiedział w domu sporą część wakacji. Nie jest to lenistwo, lecz nikt nie zna prawdziwych powodów.
Jest on także bardzo inteligentny, gdyż potrafi logicznie myśleć a pamięć ma niemalże fotograficzną! Uwielbia on... Chyba czytać książki oraz grać w Quidditch'a. Jego ulubioną książką jest "Podręcznik do Obrony Przed Czarną Magią", która jest jednocześnie jego ulubionym przedmiotem, z którego dziwnym trafem otrzymał jedynie ocenę Nędzną.
Czasami wpada w szał i no... jest w stanie wyrządzić komuś krzywdę, bądź w
ostateczności nawet zamordować, co nigdy się jeszcze nie przydarzyło.
Kiedyś, dawno temu cechował się szlachetnością, która po kilku miesiącach pobytu w Hogwarcie mu zanikała, aż w końcu stracił bardzo wartościową cechę.
O, i przypomniała mi się nazwa jednej z jego cech. Jest to porywczość, z którą chłopak próbuje walczyć, jednakże nie wychodzi mu to. Uwielbia się zachowywać jak dorosły, szczególnie w dialogach z tą oto grupą wiekową. Bardzo mocno interesuje się czarną magią.

[Obrazek: mlWdgDt.png]

[Obrazek: giphy.gif]

Historia młodego czarodzieja zaczęła się dnia 1 kwietnia 2048 roku kiedy to Yennifer II White w Klinice Św. Munga urodziła dziecko - Samuela. Następnie w czerwcu na świat przyszło kolejne dziecko - Sean, który jest bratem chłopaka. Ojcem był Arnold White, który wraz z matką chłopaków zmarł w wypadku. Po tej tragedii chłopaki zostały adoptowane przez Danny'ego White'a. Jego moce magiczne objawiły się podczas kłótni z bratem, za willą rodzinną. Samuel wtedy machnął zwyczajnym kijem do Seana a z niego wyleciały kolorowe iskierki, które po ułamku sekundy poparzyły chłopca. 
Chłopaki z racji takiej, iż od urodzenia obcowali z magią wiedzieli, 
że to było właśnie takie objawienie mocy magicznych.
Samuel wparował do domu, obok którego z resztą się bawili tuż obok i opowiedział całą historie zajścia na podwórku. Jakiś tam rok później moc objawiła się u Seana, lecz to nie jest istotne. 1 kwietnia roku 2059 dla chłopaka był bardzo, bardzo ważnym dniem w życiu, gdyż wiedział on, że otrzyma list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. W końcu po długich oczekiwaniach przez specjalnie zostawione, otwarte okno wleciała sowa, która następnie odłożyła list na stół. Jak tylko chłopak zobaczył pobiegł do Danny'ego i chwilę później był już na ulicy Pokątnej, oczywiście z Danny'm. Zakupili oni różdżkę i wszystko co potrzebne na końcu deportując się z powrotem do willi. 1 września punktualnie o godzinie 16:55 udali się na King's Cross aby następnie wraz z resztą rodzeństwa wyjechać o 17 do Hogwartu. Na ceremonii tiara zadecydowała przydzielić Samuela i Seana do domu Roweny Ravenclaw.
Młody czarodziej uczył się bardzo dobrze a najlepiej wychodziły mu Zaklęcia i UrokiObrona Przed Czarną Magią i Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami. Zawsze bacznie obserwował co się dzieje podczas trwającego Turnieju Czterech Domów. Na koniec roku egzaminy poszły mu dość słabo, z czego chłopak wcale nie jest zadowolony, lecz jego dom wygrał Puchar z Turnieju Czterech Domów. Przed bramą czekali już jego ojciec wraz z jego przybranym bratem - Davidem.
Przez niespełna połowę wakacji spędził aktywnie, na świeżym powietrzu wraz ze znajomymi i swoim "siostrzeńcem" Petter'em. Natomiast przez lekko ponad drugą połowę wakacji spędził w domu? Nikt nie wie co się z nim aktualnie dzieje, lecz prawdopodobnie chłopak 
zaszył się w jednym z lasów między Hogsmeade i River Heights. 
Podobno uczy się tam języka Norweskiego, który przyda mu się jak pójdzie do Durmstrangu. Po rozpoczęciu roku dotarł do Hogwartu, jak? Poleciał na swojej błyskawicy i wylądował idealnie przed bramą! Nie należy on od powrotu z wakacji do rodu White, lecz został on adoptowany przez rodzinę Riannon.

**Dalsza część księgi została spalona**

[Obrazek: qHhvjBU.png]
† Yennifer II White ~ Biologiczna Matka [IC]
 Arnold White ~ Biologiczny Ojciec [IC]
Sean White ~ Rodzony Brat [Sean]
Danny White ~ Przybrany Ojciec [Adrianoski]
David, Veren, Renee White ~ Przybrane rodzeństwo [David,Verne,Renee]
Jeremy i John White ~ Kolejne rodzeństwo, które adoptował Danny [RoxStars,Magnesim]

David Riannon ~ Ojciec [Visitor]
Arsene Riannon ~ Głupi, słaby plebs... Znaczy kuzyn. [Will37]
Matthew Riannon ~ Kuzyn [Matthew10]


 [Obrazek: ffjf263.png]
~ "Co to za uczucie?" ~
Maxine Larsen ~ "Emmm? Noo Maxine cóż, poznaliśmy się podczas egzaminów i w dość dziwny sposób. Nie wiem jak nazwać to uczucie ale.. podoba mi się. Nie widziałem jej długo, bardzo długo. Prawdopodobnie już się nie spotkamy, bywaj Maxine!" [Maxine]

~ Moi przyjaciele? ~
Bella Dregtiv ~ "Bell jest miłą dziewczyną, na prawdę ostatnimi czasy spędzałem z nią, jak i z Carterem najwięcej czasu. Uwielbiam ją za to jaka jest, tak samo jak Cartera." [CzarnaOwca]
Carter Draytron ~ "Cóż, Carter jest chłopakiem o buntowniczym charakterze, smutno mi z powodu śmierci jego brata, lecz co ja mogę na to poradzić? Poza tym jest wspaniałym przyjacielem jak i towarzyszem czy kompanem. Uwielbiam go tak jak Bell, jaki jest." [Carter]
Finn Granth ~ "Bardzo inteligentny gryfon, z którym jesteśmy przyjaciółmi? No chyba tak, opanował patronusa w tak młodym wieku i staram się go traktować jako wzór do naśladowania. 
W ogóle jest dobrym człowiekiem pochodzącym z dobrej rodziny. [neksiakuwa_]
Petter BlackDagger ~ "Ano, jestem jego, wujkiem? *Wybucha śmiechem" W sumie jak go moja kuzynka adoptowała tooo chyba tak jest. I tak go traktuje jako przyjaciela, kompana. Poza tym, niby taki dobry z eliksirów? Nic bardziej mylnego! Dostał Trolla, haha! [Wilczek]
Cindy Jallywall ~ "Emm, nooo przyjaciółka i okazało się, że będziemy rodziną." [xDemmi]
Scott Jallywall ~ "Kolejny kozak z Jallywall'ów! Scott pomaga mi w nauce petryfikusa i tak jak w przypadku Cindy, okazało się, że będziemy rodziną." [Daniel_PL]
Cora Jallywall ~ "Bardzo miła i sympatyczna dziewczynka. Dostała ode mnie może nie jakiś super, lecz dostała prezent. Była to zmiataczka. Szkoda, że nie było mnie stać w tamtej chwili na coś lepszego ale i tak 100 galeonów poszło." [Zdemaskowana]
Nyna Caiqen ~ "Pani profesor, jest bardzo miła i w ogóle. Bardzo dobra swoją drogą i myślę, że nadaje się na nauczyciela. Jest bardzo młoda i niedawno ukończyła Hogwart, lecz dalej uważam ją za odpowiednią osobę. Nie wiem gdzie jest, co robi i działa to w 2 strony." [Nyna]

~ Jacyś tam znajomi ~
Max Polanowski ~ "Bardzo głupi, arogancki chłopak. Nie darzę go jakoś sympatią, lecz można powiedzieć, że to taki kolega." [Endik]
Nalean Sprouse ~ "Nawet miła ślizgonka. Jest właściwie też inteligentna i nooo chyba lubi zawierać nowe przyjaźnie." [ryashu]
Zoe Dragovich ~ "No fajna no osóbka. Jest miła, zaradna i w ogóle. Kiedy cisnąłem na jakiegoś debila, który klnął na nią ten mnie zaatakował i rozwalił łeb. Ona mi wtedy pomogła za co jej dziękuję. Trzymaj się!" [Motyl]
Matthew Riannon ~ "Matthew! Mój nowyyy kuzyn, może brat? Nie wiem. Parę zdań wymieniamy no i teraz? Jego rodzina mnie przygarnęła. Dziękiiii!" [Matthew10]

~ Wrogowie... ~
Lawliet Gingerblade ~ "Okropny, wścibski człowiek bez grosza szacunku do nikogo. Kiedyś nawet nie było z nami aż tak źle, lecz teraz... Ciska zaklęciami na lewo i prawo, w tym na mnie. Ogółem nie lubię go no bo co mogę o nim powiedzieć innego?" [Veniqui]

[Obrazek: sI6EVZt.png]
❏ Potrafi płynnie mówić po Angielsku, Łacińsku i uczy się po Norwesku ❏
❏ Jego patronusem prawdopodobnie będzie Testral ❏
❏ Jego boginem jest Śmierć ❏
❏ Widzi wspaniałe zwierzęta jakimi są Testrale ❏
❏ Ma bardzo dużą styczność z czarną magią, ponieważ prawie został zamordowany zaklęciem niewybaczalnym "Avada Kedavra" oraz widział jak jego kolega umiera właśnie przez to zaklęcie. Był on torturowany także Cruciatusem. ❏
❏ Jego miotłą jest Błyskawica ❏
[i]❏ Uczęszcza do Durmstrangu [i][/i][/i]
❏ Potrafi pięknie śpiewać, lecz ukrywa się z tym talentem. #Głosik ❏
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#2
Nie ma mnie nie ma piwka.
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#3
Endik napisał(a): (02.11.2017 00:35)Nie ma mnie nie ma piwka.

Meh, zaraz dodam.
KemegHere
:woozy_face:




Posty: 82
Tematy: 14
Lip 2017
Slytherin

#4
No a Jeremy'iego?! Foh
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#5
O jestem.
No ale i tak nie ma piwerka bo brzydko. Xddd
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#6
Mnie nie doda co za typ...

Nie dam repki za to C:
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#7
Aktualizacja!
- Nowe relacje -
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#8
Mały @ref
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#9
Mega, super, hiper, ekstra, ultra aktualizacja!  Heart Heart
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#10
Cytat:~ Moi przyjaciele? ~
nie masz przyjaciół
pdw



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.