Witaj!

Skarga KociNinja - Nagminne łamanie regulaminu.
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#1
Nick oskarżającego: Samuel
Nick oskarżonego: KociNinja
Powód: Nagminne łamanie regulaminu. Nie od dziś wiemy, że ten właśnie gracz uwielbia łamać regulamin i z graczami kłócić się o byle błahostkę, przeklinać, obrażać innych graczy oraz terminarzyć. Jednym z dowodów na takie zachowanie KociegoNinjy to np. skarga Rocky'ego *klik*. Dodam też, że to nie moja pierwsza taka sytuacja z nim w roli głównej.
Miała ona miejsce już jakiś czas temu przy świadkach:
- Allia
- animalka
- IxuGaming (On rozstrzygnął)
Działo się to kiedy wyrwałem mu zaklęciem Accio różdżkę z dłoni a ten kłócił się, że jak trzymał mocno to nie da mi itemku. Koniec z końcem to właśnie @IxuGaming wyciągnął mu z ekwipunku różdżkę. Prosiłbym o wypowiedzenie się przede wszystkim @KociNinja a bardzo bym się cieszył jakby mogli się wypowiedzieć też @Allia, @Animalka oraz sam @IxuGaming, ponieważ byliście świadkami jego zachowania właśnie przy tamtej akcji. Pozdrawiam!

Dowody (Wymagane Screenshoty): https://imgur.com/a/qDNc1[url=https://imgur.com/a/qDNc1][/url]
Proponowana kara: Trawban? Może ban? Nie wiem, niech wybiera ekipa.
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#2
No boli cie coś chyba, w końcu wyszło że Lucas z różdżka przyleciał do cb a nie że ktoś mi wyjmował ją z eq..
A jeśli mnie pamięć nie myli to sam Ixu powiedział że Lucas do niego przyleciał z różdżką.
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#3
ja to tam tylko zauwazylam ze gracz ridi_fx ostatnio zglasza kazdego wiec

+podczas odgrywania ze mna kocininja nie odwala ani nic no moze troche

no i nie lamie regulaminu

//SirLex, 20% warn za wypowiadanie się w skardze, będąc z nią niezwiązanym.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#4
@up
Moim zdaniem jest tak samo.Nie można sobie zażartować bo ten już zgłasza.Gdybym tak zaczął wytykać palcami jego błędy z przeszłości tj np: MG itp... to by się zdziwił.Po prostu zgłasza kogoś mimo o każde gówno co jest bardzo wkurzające.Ciekawe czy wgl potrafił Accio.

//SirLex, 20% warn za wypowiadanie się w skardze, będąc z nią niezwiązanym.
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#5
tak btw z tego co wiem to accio jest dla 2ooc XDDDDDDDDDDDD
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#6
Tak spytam tylko czy wiecie, że za wypowiadanie się pod czyjąś skargą nie będąc w to zamieszanym jest jakiś tam % ostrzeżeń? Z tego co mi się zdaje to 40.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#7
Gracz KociNinja nieraz się dopuścił do złamania niejednego punktu regulaminu - fakt, ale już skupmy na akcji o której wspomniano w skardze. Więc krótko ją podsumujmy. 

Gracz Samuel chciał odebrać graczu KociNinja różdżkę, a przy próbie odebrania jej,  KociNinja nie chce jej oddać. Więc korzystając z magii, a tak konkretnie to ze zaklęcia Accio, gracz Saumel próbuje ją odebrać. KociNinja odgrywając "dobrze  schowaną różdżkę" myślał, że zaklęcie nie zadziała. Zaklęcie działa między innymi w taki sposób, że mimo dobrego schowania danego przedmiotu, powiedzmy książkę, a czarodziej wie dokładnie, gdzie się znajduje, to może ją przywołać nawet z drugiego końca zamku mając silną wolę. Tutaj to nawet nie mowa o takiej odległości - a o paru metrach (o ile różdżka faktycznie się znajduję w pobliżu postaci IC). Na ss'ie jest to jedynie uzasadnione, że różdżka jest dobrze schowana, i tylko to.

Jest tutaj trochę nieścisłości. Nie wiadomo gdzie ta różdżka się znajduje, ale można wnioskować, że jest w pobliżu KociNinja. Jednak jeżeli leżała luźnie w kieszeni, lub w spodniach pod pasem, to różdżka raczej się wyślizgnie, ewentualnie szybka reakcja może temu zapobiec. Do tego dobrze skorzystać z komendy /sprobuj. Po prostu owa akcja została trochę chaotycznie odegrana.

Sugeruję, by odegrać tą akcję od nowa. Nie będę tutaj nikogo karał, jedynie można się przyczepić, jak to było rozstrzygnięte. Odnośnie zaklęcia Accio, to porozmawiamy o tym, kiedy będziemy odgrywali akcje pod moim nadzorem.

Przy okazji wspomnę, że Ci co się wypowiedzieli w tej skardze, nie będąc z nią w ogóle powiązanym - ukarzę 20%'owym warnem.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.