Witaj!

[Apelacja] Bella
Bella
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 4
Mar 2017

#1
Wink 
Osoba nakładając karę: Emil
Powód nałożenia karę: "Niestosowne akcje"
Czas trwania kary: Ponad miesiąc 

Opis sytuacji: Dwoje postaci, 17 letni Trevor i jego narzeczona Isabella (15 lat, za chwilkę 16) uprawiają seks. Są ze sobą ponad 4 lata, planują swoje wspólne życie już od paru lat. Cała akcja nie była odgrywana. Była rozgrywana w ich prywatnym pokoju z dala od "dzieci" by nie szerzyć zgłoszenia. Wszystko było na sme byśmy tylko my widzieli i nie gorszylk innych. Tak naprawdę to nie było odgrywanie bo z przyczyn prywatnych i emocjonalnych poprosiłam by takie akcje nie były odgrywane, tylko opisywane by nie było niejasności. Zostaliśmy zbanowani tylko i wyłącznie przez to że H@ patrzył na klasy ooc nie cała sytuację.

Argumentacja:   Jak można zauważyć wszystko było zgodne z regulaminem. Pragnę wspomnieć że gracz Rocky ma już skrócony ban do tygodnia. O mnie zaś zapomniano i gdy przypominam o sobie Emil owi ten mnie ignoruje. Gra na serwerze lecz nie ma czasu odpisać. Od 4 dni czekam na skrócenie tego. Rozmawiam z ludzi i oni sami potwierdzają że powinnam dostać całkowity ub dlatego, że to moje pierwsze "przewinienie" choć tak naprawdę nie ma w tym podobno mojej winy. Chętnie proszę o wypowiedzenie się graczy na ten temat.
Bella
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 4
Mar 2017

#2
"Codziennie" Ciekawe. Szkoda że nie wiesz co się dzieje w pokoju prefekt ów itp. A ta Apelacja jest po to by nareszcie Emil zaczął się interesować. Nie po to by ludzie pisali komentarze nie na miejscu.
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#3
Przypomnę Veni ze akcja na wilkołakach własnie była odegrana *Zrobili to * xD I akcja była sprowokowana twoją akcją xD gdzie usilnie próbowaliście albo zginąc albo wrzucic dwa wilkołaki w krzaki xD

@ A to że po Hogu chodzą plotki jakobym siedział w pokoju pref w łóżku z Bellą na okrągło... przypomnę to tylko plotki, owszem siedzę w tym pokoju ale powtórzę po raz setny mam powody tam siedzieć na okrągło.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#4
Ja tam jestem ZA unbana bo dawno dawno pewni gracze ruchając się w klockach dostali tylko kicka...
Przesada dawać miesiąc na takiego bana.
Może kolejnym razem należy zglosic to administracji ale akcja była odgrywana na /sme i bez widzenia graczy więc co się czepiać...

// +20% Za spam w apelacji
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#5
Jestem Za. Ban nie dość że bez sensu to jeszcze nie skrócony ;-; I tak Emil pewnie zamknie ten wątek za kilka godzin

// +20% Za spam w apelacji
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#6
A tam unbana dla nich- każdy może zamoczyć w klockach, a ich postacie są pełnoletnie ;-;

// +20% Za spam w apelacji
sonaro
Czarodziej




Posty: 50
Tematy: 2
Sie 2017
12
Slytherin
#7
A tak szczerze, to uprawianie stosunków w pixelach sprawia Wam jakąkolwiek przyjemność? Nie rozumiem, po co aż tak urozmaicać związek w grze, to żałosne i ośmieszające.

// +20% Za spam w apelacji
nie
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#8
Fuj, narzeczeństwo w wieku 15 lat i chodzenie ze sobą w wieku 11, ale patoooo

// +20% Za spam w apelacji
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#9
Chodź Adasiu, zapraszam na HAPLA


// +20% Za spam w apelacji
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#10
Najbardziej znane i cieszące się popularnością strony z s*x chatem.
S*xchat.com +18
P**nchat.com +18
Hapel.pl +7

Dobra decyzja ze strony administracji. To co nie mogą robić na innych stronach, robią to tutaj i to (nie) legalnie.
(nazwy wymyślone na poczekaniu, żeby nie było xd)

// +20% Za spam w apelacji



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.