Witaj!

[Apelacja] Anthony
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#1
Osoba nakładająca karę: Hachi (Na mk)
Powód nałożenia kary: 3 Warn - NonRP
Czas trwania kary: 24h
Opis sytuacji:
No więc cała sytuacja miała miejsce kilkadziesiąt minut temu kiedy to latałem na miotle przez Riverheights w stronę bagien. Przez przypadek wleciałem, nawet nie połapując się o tym poza mapę. Chwilę po tym jak się już połapałem gdzie jestem to szybko wróciłem na mapę i na bagna. W tym właśnie czasie pojawiła mi się informacja, że zostałem zbanowany. Przez chwilę pisałem z Hachi o tym na discordzie, lecz ona w pewnym momencie przestała odpisywać, nie spamiłem itd bo nie jest to potrzebne.

Argumentacja:
No co prawda nie powinienem wlatywać poza mapę i ban może wynikać z mojej nieuwagi no ale cóż, uważam że banicja powinna zostać zdjęta. Wiem, że już kiedyś mi się to zdarzyło, lecz Wookie mnie tylko pouczył. Jestem bardzo smutny z powodu banicji, ponieważ prowadziłem dość ważną akcję na tej postaci. Potwierdzić to może użytkownik @Juliax, który był przy całym zajściu.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#2
Dnia bez hapla nie wytrzymasz że apelacje piszesz? ;-;
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#3
OJEJ ZABRALI KLOCKI NA JEDEN DZIEŃ,  CO JA TERAZ ZROBIĘ
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#4
Anonek napisał(a): (10.11.2017 18:47)Dnia bez hapla nie wytrzymasz że apelacje piszesz? ;-;

Xaroyu napisał(a): (10.11.2017 18:47)OJEJ ZABRALI KLOCKI NA JEDEN DZIEŃ,  CO JA TERAZ ZROBIĘ

Aktualnie odgrywam ważne dla życia tej postaci akcje.
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#5
Cała apelacja od bana jest dla mnie bezsensowna, jeśli mogę tak to nazwać. Otrzymałeś trzy ostrzeżenia, a wszyscy dobrze wiemy, iż kończy się to banem, który trwa dwadzieścia cztery godziny. Tutaj nie chodzi o to, że sobie latałeś po całej mapie i ją zwiedzałeś. Otrzymałeś automatyczną banicję za całokształt swojego zachowania. Dodatkowo zgłosiłeś osobę, z którą to robiłeś, więc i ty zostałeś pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny. Wookie Cię pouczył, a ja już za kolejnym razem nadałam ci ostrzeżenie. Prowadziłeś akcję, latając sobie na miotle po mapie. Powiem w skrócie - nieźle.
Apelacja zostaje odrzucona, a osoby wypowiadające się, które nie są z nią powiązane, otrzymują 20% warna.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.