Witaj!

Skarga na Mistrza Gry - Niezrozumiałe szlabany.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#1
Nick oskarżającego: Endik
Nick oskarżonego: Mistrz Gry
Powód: Niezrozumiałe szlabany na tydzień. No to niesprawiedliwe, wchodzę sobie na server a tutaj mam szlaban na wysyłanie podań... Podań? sam jestem zdziwiony. Dlaczego dostałem szlaban jak normalnie dostałem odrzuconą zgodę i wysłałem poprawę...
Zaczęło się gdy chciałem stworzyć zgodę na dziecko, przyjęła mnie pewna rodzina i wysłałem słabą zgodę, odrzucona, wysłałem kolejną znów odrzucona no to się wkurzyłem i wysłałem Długą zgodę i co, dostałem szlaban...
Dowody (Wymagane Screenshoty): https://imgur.com/a/avXkJ
Proponowana kara: Po prostu wytłumacznie mi szlabanu i go zniesienie...

(Nie wiedziałem gdzie wysłać pytanie, ale to nie jest typowa skarga)
Dexson
Azkaban




Posty: 9
Tematy: 1
Sie 2017
Gryffindor

#2
Endik napisał(a): (11.11.2017 18:11)Nick oskarżającego: Endik
Nick oskarżonego: Mistrz Gry
Powód: Niezrozumiałe szlabany na tydzień. No to niesprawiedliwe, wchodzę sobie na server a tutaj mam szlaban na wysyłanie podań... Podań? sam jestem zdziwiony. Dlaczego dostałem szlaban jak normalnie dostałem odrzuconą zgodę i wysłałem poprawę...
Zaczęło się gdy chciałem stworzyć zgodę na dziecko, przyjęła mnie pewna rodzina i wysłałem słabą zgodę, odrzucona, wysłałem kolejną znów odrzucona no to się wkurzyłem i wysłałem Długą zgodę i co, dostałem szlaban...
Dowody (Wymagane Screenshoty): https://imgur.com/a/avXkJ
Proponowana kara: Po prostu wytłumacznie mi szlabanu i go zniesienie...

(Nie wiedziałem gdzie wysłać pytanie, ale to nie jest typowa skarga)

dobrze ci tak xDdddd

//Hachi: Ręce opadają. 20%
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#3
Ciekawi mnie, iż gdyby twoja osoba doznała takiej niesprawiedliwości byś nie czuł się tak jak ja.
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#4
Endik po przeczytaniu wszystkiego i zobaczeniu SS wnioskuje ze nie możesz wysyłać do niego przez tydzień ,,podań,, na dziecko
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#5
No ale zgody mogę wysyłać, ale wogóle po co ja mam ten szlaban???
Godu
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 2
Paż 2017
5
#6
Zgody można wysyłać co 30 dni. Pewnie nie czekałeś i mistrza to wkurzyło i dostałeś szlaban.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#7
Gdzie pisze że zgody można wysyłać ci 30 dni?
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#8
A zgody na mk nie zostały odwołane?
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#9
No ale na dziecko trzeba mieć koniecznie zgodę, na początek też tak myślalem ale ja robię też zgodę na metamorfomaga.
Amaranto
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 1
Cze 2017
5
#10
Endik napisał(a): (11.11.2017 19:36)No ale na dziecko trzeba mieć koniecznie zgodę, na początek też tak myślalem ale ja robię też zgodę na metamorfomaga.

Co się dziwisz? 3 razy odrzucono podanie, to musisz poczekać. Inaczej ktoś mógł wysyłać kilka podań dziennie. Po za tym zgodę na genetyke pisz dopiero po tym jak nauczysz się odgrywać ucznia Tongue



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.