Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
MadziaTFM
Azkaban




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2017

#1
Imię i nazwisko: Juliet Nixon
Data i miejsce urodzenia: ul. Reading 9 Anglia
Status krwi: 75%
Historia postaci: Trafiła do Ravenclaw. Gdy była w pierwszej klasie, była nieśmiała. Poznała różnych ludzi, ale nie zawsze było jej tam dobrze. Uczyła się dobrze, miała trochę przyjaciół, ale nie wielu. Gdy podchodziła do egzaminów ogarniał ją stres. Dlatego nie dostawała bardzo dobrych ocen. W drugiej klasie nie była już taka nieśmiała, więc zdobywała więcej przyjaciół. Ale w następnych klasach powoli ich traciła. Kiedy skończyła szkołę w Hogwarcie miała już tylko kilku. Dalej mieszkała ze swoją przyjaciółką. Było im bardzo dobrze ze sobą. Kiedy szły na spacer spotkały swojego wroga. Juliet myślała że będą  z nim walczyć. Wyciągała już różdżkę, ale Naomi szybko z nią uciekła. (Naomi to ta przyjaciółka) Dalej po rozmyśleniach Juliet postanowiła że się przeprowadzi. Juliet powiedziała dla Naomi że będą się odwiedzać. Na kolejny dzień Juliet poszła szukać nowego domu.
Wygląd postaci: Juliet ma długie falowane blond włosy z grzywką. Ma niebieskie oczy oraz długie rzęsy. Ma jasno różowe usta oraz lekko ciemną karnacje. Ma trochę długi czarny cienki sweterek zapinany na guziki. Pod sweterkiem ma białą bluzkę. Ma Jeansy oraz czarne trampki. Jest trochę szczupła oraz wysoka. Do tego ma długie nogi. Nie nosi makijażu. Ma nieduży nos oraz nie duże usta.
Cechy charakteru: Na początku nieśmiała potem stałą się bardziej śmiała. Jest tak trochę samolubna ale nie widać tego. Jest mądra oraz kreatywna. Przyjacielska i miła, ale nie lubi kiedy dotyka się jej rzeczy. Jest trochę leniwa. Nie jest bardzo uprzejma. Ale dla swoich przyjaciół jest bardzo uprzejma. Dla nie znanych osób na początku może być bardzo miła. Ale później kiedy bardziej zapozna się z osobą, nie jest taka miła jak na początku. Tych co nie lubi, po prostu omija.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. W - 6, PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia – T
Eliksiry – T
Historia Magii – O
Mugoloznawstwo - Z
Latanie – Z
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – O
Obrona Przed Czarną Magią – N
Starożytne Runy – T
Transmutacja – O
Wróżbiarstwo – Z
Zaklęcia i Uroki – Z
Zielarstwo – T

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Znalazłam jakoś

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC - In Character czyli świat wewnętrzny gry zapisujemy to normalnie jak byśmy pisali na chacie.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC -Out Of Character czyli świat zewnętrzny gry. Zapisujemy to w nawiasach owalnych "()".

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
(to było jeszcze wtedy kiedy Juliet mieszkała z naomi)
N - Naomi J- Juliet

*siedzi na kanapie razem z Naomi*
N: Ej, trzeba będzie uporządkować kiedyś ten strych, na przykład dziś! 
J: *Zsuwając się z kanapy mówi* Ale mi się nie chcę!
N: To masz problem, idziemy.
*Razem z Naomi idzie na strych*
J: Ehh, zawsze go nienawidziłam i go nienawidzę.
N: Ale trzeba go posprzątać, może natkniemy się na coś ciekawego.
J: Wolę nie. *zaczyna przeglądać pudła*
N: *Zaczyna zamiatać* 
J: Ehh, stare zabawki, coś tam jeszcze, kurz i kurz.
N: No niestety tutaj pełno jest kurzu. A tym bardziej śmieci!
J: *popatrzyła się na Naomi trzymając zdjęcie* Ej! Patrz!
N: *Odłożyła zmiotkę i popatrzyła na zdjęcie* To przecież zdjęcie z Hogwartu!
J: Nooo! Przypomniały mi się te czasy.
N: Brakuje mi ich. *po chwili znowu wzięła za zmiotkę i sprząta*
J: *schowała zdjęcie do kieszeni i dalej przegląda pudła*
N: Widzisz? Mówiłam żeby posprzątać strych! *gdy już pozmiatała odłożyła zmiotkę*
J: To skoro posprzątałaś to może przejrzysz te ostatnie pudło? *mówiąc to wskazała na pudło*
N: No dobra. *zaczyna przeglądać ostatnie pudło*
Po sprzątaniu
*schodzą ze strychu*
J: Wreszcie!!
Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
W wolnej chwili zgłoś się na discorda.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#3
Odrzucam.
Brak jakiejkolwiek reakcji.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.