Witaj!

[Apelacja] Samuel
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#1
Osoba nakładająca karę: 
Hachi, Ferith

Powód nałożenia kary: 

Hachi = Odwalanie na koncie tymczasowym, 
Ferith = Próba oszustwa Administracji.

Czas trwania kary:

Początkowo Hachi miesiąc, poźniej Ferith 2 miesiące

Opis sytuacji:

Cała sytuacja miała miejsce całkiem niedawno kiedy to na MSQ, po zakończeniu meczu i z racji takiej, iż na koncie tymczasowym tylko przez ten mecz grałem a po tym jak Merlin kazał mi wyjść postanowiłem wejść na główne konto. Chwilę później jak z Walerym Zającem (@Sordey) byłem w namiocie Polski aby zobaczyć "Diamentowy Znicz". Po chwili jak wychodziłem z namiotu pojawiła mi się informacja "Zostałeś zbanowany przez: Hachi Powód: Odwalanie na koncie tymczasowym. Ban wygasa za 1 month." Postanowiłem więc wejść za pomocą VPN na konto i bardzo tego żałuje. Po paru akcjach ze znajomym zostałem zbanowany bez podania powodu. Po chwili otrzymałem od niego informację, iż Shaanz mnie odbanował a po chwili znowu zbanował za... "Próba oszustwa administracji". 

Argumentacja:

No więc tak zacznę. W czasie pierwszego bana od Hachi nie powinienem zostać zbanowany na miesiąc, dodatkowo nie znam powodu bana i proszę o przedstawienie sytuacji. Potem od Feritha cóż, żałuję tego co zrobiłem i nooo na 100% nigdy więcej czegoś takiego nie zrobię.
Apelacja jest kierowana raczej do @MistrzGry albo nawet do @em411. Po prostu chciałbym pograć jeszcze w tym roku szkolnym (IC).
Loraane
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 3
Maj 2017
Slytherin

#2
skoro nie znasz powodu, to dlaczego zalujesz? XD
zalujesz, ale nie wiesz czego zalujesz?
chyba nie za bardzo rozumiem.
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#3
Loraane napisał(a): (26.11.2017 00:10)skoro nie znasz powodu, to dlaczego zalujesz? XD
zalujesz, ale nie wiesz czego zalujesz?
chyba nie za bardzo rozumiem.

Żałuje tego co zrobiłem potem. (Chodzi o VPN)
Loraane
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 3
Maj 2017
Slytherin

#4
Ridi_FX napisał(a): (26.11.2017 00:10)
Loraane napisał(a): (26.11.2017 00:10)skoro nie znasz powodu, to dlaczego zalujesz? XD
zalujesz, ale nie wiesz czego zalujesz?
chyba nie za bardzo rozumiem.

Żałuje tego co zrobiłem potem. (Chodzi o VPN)

a, sorka
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#5
A ty przypadkiem nie odszedłeś z hapla?
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#6
Anonek napisał(a): (26.11.2017 00:17)A ty przypadkiem nie odszedłeś z hapla?

Hapel jest taki fajny, że wracam. Shy
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#7
Nauczka dla administracji, żeby banować na nick a nie ip xD
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#8
Zamykam bo spam, poczekajcie na @Hachi bądź @Ferith'a
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#9
Początkowo otrzymałeś postać Katrine Knudsen, którą miałeś grać na MŚQ, jednakże otrzymałeś bana od Arvida, prawdopodobnie doskonale wiesz za co i nie muszę tego ujawniać na forum publicznym. Wszystko było ładnie, pięknie. Czekałeś na unbana, chociaż... Dostałeś kredyt zaufania od moderacji, a dokładniej od osoby, która nałożyła ci banicję. Konto z postacią Katrine zostało zbanowane, a ty otrzymałeś postać Parka. Dostałam na ciebie kilka skarg, nawet od samego organizatora, użytkownika merlin0. Cytuję wiadomość osoby, która widziała twoje akcje:
"Hachi jest sprawa, ponieważ  typek co odgrywał parka, na meczu quidditcha nijaczył postać. Z jego opisu powinien być podrywaczem, a nie agresorem. Więc było to tak: po meczu wszyscy zawodnicy chin udali się do swojego namiotu a on nagle zaczął na wszystkich rzucać petrifikusa. Potem jeszcze zaczął kombinować coś z Oblivate. Na tą chwile proponujemy zmienić gracza odgrywającego Parka."
Zwiększenie banicji zostało ustalone z Hoopem/Arvidem. Ban również wliczał się w twoje poprzednie przewinienia.
Czekam na wypowiedź @Ferith.
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#10
Po dłuższych negocjacjach stwierdziliśmy by skrócić Twoją banicje na okres tygodnia plus nagrodzić Cię trawabanem (100tys.). Jednak zastrzegam sobie prawo by w razie kolejnego twojego przewinienia nadać Ci bana na czas całego miesiąca byś karę odbył tak naprawdę jeszcze raz od początku.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.