Witaj!

Zaakceptowane Podanie na uczennicę, blondas
blondixxxddd
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2015

#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Ann Coope

Miejsce urodzenia: Francja

Czystość krwi: 75%

Historia postaci: Ann urodziła się w bogatej rodzinie, we Francji. Dziewczynka od początku swojego życia wiedziała, że jej rodzice są czarodziejami, i że ona sama nim kiedyś zostanie. Ann miała jedną prawdziwą przyjaciółkę, która również była czarodziejką, dlatego dziewczynka mogła jej wyjawić wszystkie swoje sekrety związane z magią. Jej moc ujawniła się 21 marca; w jej urodziny. Wtedy akurat bawiła się z Julią, jej przyjaciółką. Dziewczynki bawiły się różdżkami swoich rodziców, gdy obie podpaliły krzak w ogrodzie Ann. Julia nie chciała, by rodzice Ann nie lubili jej, więc pomogła przyjaciółce wodą oblewać krzak, by cały ogień zgasić, gdy wtedy rodzice Ann przyszli i wymówili zaklęcie, przez które krzak wyglądał jak 'nowo-narodzony'. Dziewczynki uśmiechnęły się od ucha do ucha i przeprosiły rodziców za to nieporozumienie. Lecz następnego dnia, Ann bardzo się pokłóciła z Julią, i z innymi przyjaciółkami zaczęła ją obgadywać. Inne dziewczyny wiedziały, że która raz będzie obgadywała Ann będzie miała do czynienia z magią i czarami. W 11 urodziny Ann, do domu wleciała czarna sowa, oczywiście z listem. Dziewczynka po przeczytaniu wymarzonego listu, przytuliła się do rodziców jak nigdy dotąd, i wraz z nimi pojechała na Pokątną, gdzie wykupiła potrzebne rzeczy do szkoły. Potem wrócili do domu, Ann spakowała się i wyjechała do Hogwartu.

Wygląd postaci: Ann ma bardzo duże, zielone oczy, zgrabne, małe usta i leciutko zadarty nosek. Dziewczynka odkąd dotarła do Hogwartu, ciągle nosi długą, ciemną szatę, z odznaką swojego domu. Ann chodzi w conversach w ciemnych kolorach. Często się uśmiecha; ma 'skejt grzywkę'. W uroczyste święta, dni, Ann zwykle ma na sobie krótką czerwoną sukienkę i oczywiście czarne szpilki. Niestety gdy idzie na lekcje ogranicza się do noszenia bardzo długich kolczyków. Gdy podpaliła krzaki w ogrodzie, na policzku została jej blizna w kształcie nuty. Ann często nosi małe słuchawki w uszach, dlatego nie zawsze słucha nauczycieli.

Cechy charakteru: Charakter Ann; hmm... Jest to dziewczynka przede wszystkim arogancka i bezczelna w stosunku do starszych. Ma starszego brata, do którego zawsze jest złośliwa i wredna. Ann lubi obgadywać nieznajome osoby, lecz tylko przy swoich zaufanych przyjaciółkach. Gdy ktoś 'podskoczy' do jej przyjaciółek, zawsze staje w obronie. Nie licząc, że jest wredna, arogancka i bezczelna, równie często pomoże młodszym w potrzebie, gdy tylko jest w stanie.

Zainteresowania: Ann nie lubi Zielarstwa, i nie będzie na nie uczęszczać. Uwielbia śpiewać, dlatego, że ma piękny głos. Uwielbia Latanie.


Rodzina postaci:

Joanna Coope - Matka
Severus Coope - Ojciec
David Coope - Brat


[OOC]
Nick w grze: blondixxxddd


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Zamierzam ją odgrywać jako dziewczynkę pragnącą przygód. Będzie arogancka i bezczelna w stosunku do starszych.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: In Character - Jest to świat między naszymi postaciami. Czynności zapisujemy w gwiazdkach, a opis otoczenia - w dwóch. Np.: *Siada na ławce.* Ale tu chłodno. **Z fontanny leci lodowata woda**

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: Jest to świat między nami, nie naszymi postaciami. Zapisujemy w nawiasach. Np.: (Sry, ja musze leciec, ide na trening. Nara)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: Tak. Zdobyłam je, grając w gry RP.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Z innego forum

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

(O) -Olivier
(A) -Ann

**W sali wejściowej panuję lekki spokój gdy nagle wchodzi do niej lekko podenerwowana Ann**

A: Podeszła odważnie do ślizgona - Oliviera, stanęła tuż przed nim i zapytała , odważnie* Cześć.. mam pewien problem czy pomógłbyś mi dojść na transmutację?
O: *Reagując na pytanie spojrzał z grymasem na twarzy w stronę Ann i odpowiedział drwiącym głosem do dziewczynki* Nic mnie to nie obchodzi. Nie mam czasu.  
A: *Dziewczynka z złowrogą miną spojrzała na ślizgona* Ty chyba mnie nie rozumiesz. Choć raz bądź tak miły i zaprowadź mnie no proszę!*Powiedziała nieco wystraszonym tonem*
O: Powiedziałem nie mam czasu *Powiedział ironicznie marszcząc brwi*
A: W takim razie zapytam kogoś innego *Odeszła od Oliviera*
O: Zaczekaj! Niech ci będzie zrobię dziś wyjątek i powiem ci gdzie masz iść *Powiedział obojętnym tonem*
A: Naprawdę *Powiedziała niedowierzającym tonem* A więc mów.
O:Idziesz do portretu Bertiego Botta - to ten od tych słodyczy, mówisz "Fasolka Grylażowa",przejdziesz przez korytarz i jesteś pod salą.
A: Okej, zapamiętam *uśmiechnęła się do Oliviera*
O: Polecam się na przyszłość!
A: Dzięki *Krzyknęła przyjaznym tonem*  

Czy przeczytałeś regulamin? Tak. (!!!)

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania. (!!!)
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Zaakceptowane!
Ale radzę zmienić nick na taki bez "xxxddd", bo wygląda to strasznie głupio. D:
blondixxxddd
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2015

#3
Dzięki za radę, Selvyn ;3



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.