Witaj!

Apelacja (GrubaTrcza)
Tracha
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 2
Maj 2017
Hufflepuff

#1
Osoba nakładająca karę: Marsen (na moje konto GrubaTrcza)
Powód nałożenia kary: Spam wątkami
Czas trwania kary: Do 22 grudnia 2017, godzina 18:30
Opis sytuacji: Dnia 1 grudnia o godzinie 18:10 napisałem skargę na moderatora Hachi, z powodu niby niesłusznych kicków oraz wydawania traw-banów bez powodu, co jednak wkrótce okazało się moją pomyłką, jednak no za późno. W stosunku do 1. sprawy nie miałem większych problemów - po prostu wyrzucanie 'bez określonego powodu' potraktowałem jako żart, potem jednak dowiedziałem się że było to w celu uniknięcia spamu ooc. W każdym razie następnie jeden z graczy zaczął mnie dm'ować bez powodu, ktoś, tak mi się zdaje, napisał na niego zgłoszenie, więc on, chyba, oskarżył mnie o 'fałszywe zgłoszenia', za co - czyli za nic - dostałem 1500 traw bana (może 1000, nie pamiętam), przez co oburzony napisałem skargę. Wkrótce Marsen odpowiedział na nią, oraz zastrzegł że spam wątkami grozi banem. Nie zauważyłem że odpowiedział w sprawie traw-banów (zdaje mi się że dodał to dopiero w edycji gdy pisałem 2. wątek), a jednie Kicków, dodatkowo chcąc wypowiedzieć się uniemożliwiono mi to zamknięciem wątku, tak więc, myśląc że dwa wątki to nie spam, napisałem wątek. Zaraz potem dostałem bana na okres równo trzech tygodni.

Argumentacja: Bardzo mi przykro i przepraszam za to co zrobiłem, nie zamierzam, oraz nigdy nie zamierzałem, spamować wątkami, a ten raz zrobiłem to z powodu poczucia niesprawiedliwości, które okazało się no nieprawdziwe. Chciałbym też po prostu wrócić na tamto konto, na którym robię swoją kp oraz chciałbym ją na bieżąco poprawiać i uzupełniać. Obecnie piszę to z drugiego, starego konta, z którego nie korzystałem właściwie od maja, samo jest na starym e-mailu do którego zapomniałem wcześniej hasła, jak i do samego konta. Odzyskałem oba dopiero po zrobieniu nowego konta. Obiecuję też że z mojej strony taka sytuacja się nie powtórzy.
Dziękuję z góry za rozpatrzenie apelacji.
GrubaTrcza
Marsen
Czarodziej



Donator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
330
Slytherin
#2
Bez problemu, otrzymasz unbana. Tylko liczę, że naprawdę ta sytuacja się nie powtórzy.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.