Witaj!

[Dziecko] Leonard Harris
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#1
Imię i nazwisko:
Leonard Matthias Harris
Data urodzenia:
09.06.2052r. 
Czystość krwi:
75% (50% + 100%)
Przynależność rasowa lub etniczna:
50% - Anglik ; 50% - Polak
Miejsce urodzenia:
Polska, Poznań
Aktualne miejsce zamieszkania:
Dolina Godryka
Zdjęcie/Rysunek postaci:


Opis wyglądu postaci:
Spoglądając na Leo można zauważyć nawet jasne niebieskie oczy, a nad nimi czarne dla niektórych niewidoczne brwi.Jego włosy mają kolor brązu.Na twarzy można zauważyć mały spiczasty nos.Jego głowa ma kształt owalnej.Ma jeszcze krótką szyję.W co on się ubiera? Zazwyczaj jest to koszulka wraz z swetrem lub bluzą.Spodnie to zazwyczaj jeansy, dresy lub inne co lubi.O butach raczej nie trzeba mówić, gdyż są to trampki, adidasy itd... Podsumowując wygląd można powiedzieć, że nie ubiera się jakoś jak czarodziej, a podobnie jak mugol.Jedynie, gdy musi gdzieś ładnie się ubrać zakłada strój odświętny, czyli biała koszula, bądź inna. 
Cechy charakteru postaci:
Leonard ma w swój sposób dziwny charakter, gdyż jest odważny i inteligentny oraz oryginalny, ale nieraz może być chamski.Nie można zapomnieć o tym, że jest nieposłuszny i często robi to co mu się podoba i nie zważa na decyzje innych co do niego mówią.Jedynie chamski nie jest dla swych bliskich - tj: rodzina, przyjaciele i inne osoby ważne dla niego.Bardzo wiele jeszcze cech ma chłopak, jednak nie wszyscy mogą je zauważyć.Jest odpowiedzialny i lojalny jak i nieraz tchórzliwy.Zazwyczaj on woli spędzić sam czas, bądź niekiedy z innymi, jest to zabawa, bądź czytanie książek co jest jego 

Historia:
[Obrazek: giphy.gif]
Historia młodego chłopca zaczęła się w Polsce, a tak dokładnie to w mugolskim szpitalu znajdującym się w Poznaniu.Jego matka już jakoś 2 tygodnie przed porodem była w szpitalu, aby nic się nie stało bez zapowiedzi.Po odbytym porodzie, który trwał około 2 godziny.Już po 3 dniach wyszedł ze szpitala i pojechał do domu wraz z rodzicami, gdzie ujrzał swojego starszego o 2 lata brata - Davida.Od razu się z nim "zaprzyjaźnił".Nie mówiąc dalej czas błyskawicznie leciał.W pierwsze wakacje nie wyjechali za granice, jednak pojechali nad Polskie Morza - do Gdańska.Spędził tam z rodziną jakoś 1,5 miesiąca.Po powrocie do domu zauważył, że był remont i wszystko jest inaczej ułożone i tak dalej.Dopiero gdy miał 3 lata wyjechali wszyscy na wakacje do Grecji.Już po roku czasu w urodziny, gdy rozpakowywał chłopiec prezenty zauważył, że gdy był bardzo podekscytowany tymi prezentami jeden uniósł się w górę i nie wiedział co to było.Nie powiedział nic na ten temat.Po jakoś 3 minutach zabawka opadła na ziemię jakoś do jego rąk.Porozmawiał on z rodzicami co powiedzieli, że jest czarodziejem.i pójdzie za 7 lat do Szkoły Magii gdzie pozna bardziej czym jest magia i nauczy się prócz sztuczek magicznych wiele innych wspaniałych rzeczy.Chłopiec uwierzył w to i odliczał tylko dni do 1 września 2063r.W wieku ośmiu lat przeprowadził się na teren wysp Brytyjskich, a tak dokładnie to w okolice Liverpool.Mieszkał z rodzicami do 9 roku życia, gdy przeprowadził się do wuja gdzie zamieszkał i mieszka do dzisiaj.Otrzymał on pokój po swoim kuzynie, gdzie zajmuje miejsce aż do dziś.

Rodzina:
Anne Harris - Matka // IC
Robert Harris - Ojciec // IC
David Harris - Brat // IC
Ethan Harris - Wujek // Mike12
Alea & Clarke Harris - kuzynki // Alea ; Clarke
Victor Harris - ??? (prawdopodobnie kuzyn) // LuisMand
David Harris - ??? (prawdopodobnie kuzyn) // David876
Alain Harris - ??? (prawdopodobnie kuzyn) // David678
Nicodem Harris † - Wujek // Nicodem_80
Lily Harris - ??? (prawdopodobnie kuzynka) // Lily228 
Relacje:
Ethan Harris - "Wujaszek... No fajny jest tylko... trochę dziwny jest i nawet młody!" //Mike12
Grzegorz Harris - "Kolejny wujek, tylko teraz ten dziwny co niby mi obiecał, że nauczy mnie latać.Ech... Ciekawe dlaczego obiecał, a tego nie zrobił." //Leanerek999 (jakoś tak.)
Aron Lestrange - "Eem... Mężczyzna co chodzi ciagle na pocztę i robi trzaski? Nie wiem jakiś dziwny i poplątany był.Jak tak można żyć, meh.." //IxuGaming
Victor Harris - "Ten chyba kuzyn... Ale to dziwolong.Rzuca we wszystkich śnieżkami! Jeśli powiedziałbym *powiedział pod nosem.* Ethanowi to by kaski nie dostał. *Wybucha śmiechem.*" //LuisMand
(Wiem, że moja postać ma trochę więcej tych relacji, ale dodam w przyszłości.)
Ciekawostki:
1.Uczy się latać.
2.Jego miotła to 2000.
3.Potrafi się porozumieć w kilku językach: 
- Polski ;  Angielski ; Francuski i Rosyjski.
4.Nigdy nie słodzi herbaty.
5.Jego ulubionym kolorem jest niebieski.
6.Jego ulubionym zajęciem jest czytanie książek lub zabawa z przyjaciółmi.
7.Jego patronusem będzie prawdopodobnie Ryś.
8.Nikt nie wie co jest lub kto jest jego boginem.
9.Nie wie jeszcze kim by chciał być w przyszłości.
10.Lubi malować
11.Często podbiera kiedy nikt nie patrzy jakieś rzeczy innym aktualnie robi to w domu rodzinnym, ale stara się to wykorzystać.
(Konto na MK: MałyDzieciak) 
Tissuku
Czarodziej




Posty: 59
Tematy: 6
Gru 2017
10
#2
XDDD!
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#3
Nie ma mnie nie ma repki
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#4
@up Ekhm... Nie odgrywałem z tobą akcji żadnej. A pan @Tissuku niech się nie śmieje bo i tak robi beke z kp "rodu" swojego.
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#5
Fajna karta... Repka!
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#6
Aktualizacja!
1.Dodałem kilka członków do rodziny.
2.Dodałem jakąś tam relacje.
3.Dodałem z 2 ciekawostki.
(19.12.2017r.)
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#7
Jest ok, ale mam dwa zastrzeżenia
1. Jakim cudem ma 9 lat i 163cm?! (Chyba że jest półolbrzymem)
2. Stawiaj odstępy po kropkach, bo to nie wygląda dobrze.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#8
@Calek zmieniłem wzrost.
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#9
I tak dużo, ale ok Wink
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#10
czemu dales stefana i elene przy relacjach.....to jest niedopuszczalne, tylko delena



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.