Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
Maxinis
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Wrz 2017

#1
 

Imię i nazwisko:
Aniela Dziurka

Data i miejsce urodzenia:
Szpital mugolski w Anglii 14. 02.2037r. (walentynki)

Status krwi:
50%

Cechy charakteru: 
Na pewno nie można o mnie powiedzieć że jestem inteligenta i mądra zawsze przez to miałam problemy z nauką w szkole. Jednak moimi najlepszymi cechami charakteru jest namiętność i towarzyskość zawsze z łatwością przychodziły mi znajomości a chłopaków zmieniałam jak rękawiczki. Myślę że można o mnie powiedzieć że jestem bardzo śmiała aż za bardzo czasem nie zawsze przydaje się ta cecha. Bardzo rzadko kiedy jestem poważna raczej staram się rozweselać wszystkich i w swoim domu urządzać szalone imprezy zapraszając wiele znajomych. Myślę że nie jestem odpowiedzialną osoba na pewno nie potrafiła bym wziąć za coś lub za kogoś odpowiedzialności. Mimo że nie jestem jakoś bardzo inteligentna ale za to jestem bardzo ambitna i wiem że po trupach ale do celu. Mam bardzo wysoką samoocenę sama dla siebie jestem ideałem a inni jak mnie widzą to nie wiem. Bywam zdradziecka z wyjątkiem dla najlepszych przyjaciół których nigdy nie zdradzę. Od zawsze pamiętam że chciałam mieć lekki dorosłe życie co spowodowało że jestem osobą przedsiębiorczą i liczę że w  niedługim czasie ta cecha mi się bardzo przyda. Lubię podejmować ryzyko jednak zazwyczaj kończy się to klapą ale trudno taka już jestem. Mam kilka zainteresować ale największą z nich to stylizacja gdyż od dziecka zawsze starałam się wyglądać na idealną kobietę. Jestem osobą optymistyczną i liczę że nie długo świat o mnie usłyszy.
 

Wygląd postaci:
 Wygląd zawsze był dla mnie ważny zawsze starałam się o niego dbać o przynajmniej i retuszować różne niedoskonałości. Jestem raczej średniego wzrostu jednak gdy założę bardzo wysokie obcasy a zazwyczaj je nosze to wyglądam na dość wysoką kobietę. Moja sylwetka jest szczupła jednak mało wysportowana. Ale przechodząc do mojej twarzy, największą wadą wydaje mi się że jest nos który jest odrobinę za duży. Okolice nosa znajdują się liczne piegi jednak bardzo ich nie lubię ale podobno dodają mi uroku.  Oczy są koloru niebieskiego a brwi nad nie bardzo cieniutkie i mało widoczne. Usta są dość spore zazwyczaj pomalowane bardzo czarowną szminką. Na bocznej części mojej szyj można zobaczyć kilka czerwonych plamek. Moje włosy są odcieniu dość jasnego blondu a sięgają mi do pasa. Przejdę może do tego co zazwyczaj jestem ubrana jest to biała koszulka z moim imieniem. Na nią zakładam jenans’ową kurteczkę. Dolna cześć garderoby oddzielona jest białym paskiem a niżej moje nogi zasłania różowa spódnica która sięga mi do samej ziemi. Jak wcześniej wspomniałam noszę bardzo wysokie czarne obcasy a co do biżuterii to zawsze jest jej na mnie dużo. Myślę że warto też dodać że w górnej części pleców mam 10 centymetrowy tatuaż.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
 

Historia postaci:
To może zacznę od zera mam dwoje rodziców moja mama jest mugolem a ojciec czarodziejem półkrwi czyli tak samo jak ja. Mam też troje małych braci są to trojaczki obecnie mają 7 lat. O wczesnych latach życia bardzo mało mogę powiedzieć gdyż ich nie pamiętam prawdopodobnie polegały one na poznawania otaczającego mnie świata i nauce czynności dnia codziennego jak mówienie chodzenie itp. Kiedy byłam mała zawsze obracałam się w dużej grupie znajomych wszyscy to mugole z którymi obecnie już nie mam kontaktu. Jako mała dziewczynka lubiłam także uciekać z domu i przesiadywać nad rzeką gdzie uczyłam się pływać bardzo to polubiłam i spędzałam tak często popołudnia. Kiedy miałam już te siedem lat nagle się okazało że mój ojciec jest czarodziejem jako mała dziewczynka wierzyłam w czary mary i bardzo się ucieszyłam że mam magika w domu. Rok potem w moje ósme urodziny wszyscy szykowali moje urodziny a ja byłam bardzo aktywna aby ten dzień był idealny bo to moje święto i nic i nikt się inny nie liczył. Niosąc chyba z piętnaście talerzy zahaczyłam od krawędź dywany i wszystko wypuściłam w powietrze sama upadając na ziemie. Świat jakby się na chwile zatrzymał jednak kiedy upadłam nie usłyszałam żadnego dźwięki rozbijającej się ceramiki. Leżała ułożona obok mnie naprawdę mnie to zaskoczyło jednak zostawiłam to w tajemnicy. W dzień jedenastych urodzin po całej perfekcyjnej imprezie urodzinowej przyleciała sowa mojego taty i przyniosła list informujący że zostałam przyjęta do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Następne dni były bardzo wesołe szczególnie na pokątnej. Najbardziej zainteresowała mnie różdżka i moja nowa sowa. Idąc na peron byłam jednak smutna a kiedy wsiadłam popłynęła mi łza wiedząc że długo nie zobaczę swoich rodziców.  Kilka godzin potem zyskałam pełno znajomych chodząc po całym pociągu. Zostałam przydzielona do Huffelpuffu i bardzo mnie to ucieszyło bo tam też bym mój ojciec. Chodź znajomych miałam pełno to wiedzy żadnej i przez pierwsze trzy lata ledwo zdawałam z roku na rok. Gdy byłam w czwartej klasie zaczęłam umawiać się z chłopakami i w ciągu dwóch lat chyba chodziłam z większą częścią chłopaków szkoły. Niestety nie udało mi się zdać klasy piątej i po tym bardzo solidnie wzięłam się za naukę mimo że nie osiągałam jakiś specjalnych wyników to były one zadowalające i udało mi się zdać sumy potem Owutemy kończąc szkołę też się wzruszyłam że to koniec jednak wiedziałam że mój czas jeszcze nadejdzie.
 
 
 
 
 
Wyniki z OWuTeM-ów:
 
Astronomia –3
Eliksiry –3
Historia Magii –1
Mugoloznawstwo -2
Latanie – zaliczone
Numerologia –2
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – 4
Obrona Przed Czarną Magią – 3
Starożytne Runy – 1
Transmutacja – 1
Wróżbiastwo – 1
Zaklęcia i Uroki – 5
Zielarstwo – 4


Skąd dowiedziałeś się o serwerze?’
Dawno dawno temu gdzieś z youtube
 
Co to jest IC i jak je zapisujemy?
Jednym słowem wszystko co robimy jako postać
- cześć jestem Aniela a ty jak masz na imie *patrząc mu w oczy podając powoli dłoń*
-Jestem Emil miło mi cię poznać *szybko złapał za jej dłoń i trochę potrząsnął*
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
Jednym słowem wszystko co robimy jako gracz
(Kiedy jutro będziesz na serwerze ? )
( Po szkole gdzieś o 16:00)
 
Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
*weszła z bratem do swojego starego pokoju i popatrzyła ze szczegółami na wszystko*
-Ale się tu zmieniło
-Twój pokój stoi pusty już tyle lat
*pokazała palcem na księgę*
-Pamiętasz to księga wspomnień ze szkoły
-Nigdy jej nie widziałem co to ?
*Złapała za książkę i popatrzyła na pierwszą strone czytając na głos*
-zobacz to profesor Arvid wtedy był opiekunem naszego domu
-Kto wtedy był dyrektorem szkoły
* przeszła parę kartek dalej i pokazała palcem na jakiegoś mężczyznę*
-To on profesor Peter Margel
-żyje on jeszcze ?
*lekko się zasmuciła*
-Z tego co mi wiadomo to zmarł kiedy skończyłam szkołę
-Dobra koniec wspomnień idziemy na lody
*zamknęła książkę i wyszli wolnym krokiem*
 
 
Czy przeczytałeś regulamin? tak przeczytałam i zobowiązuje się go przestrzegać


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Zgłoś się na discordzie.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#3
Wstrzymane.
Może zmień nazwisko jeżeli jednak nie zamierzasz robić postaci "dla beki"
"[...] za bardzo czasem nie zawsze przydaje się ta cecha." bardzo ładna budowa zdania.
Popraw błędy z zakresu j.polskiego (Nawet jeśli postać nie jest inteligentna, podanie powinno być napisane poprawnie)
" moja mama jest mugolem a ojciec czarodziejem półkrwi czyli tak samo jak ja. " Pobawmy się w matematykę. (50%+0%) / 2 = x    x-status krwi Twojej postaci
Sowa jej ojca przyniosła list z Hogwartu?
Rozpisz zakupy na Pokątnej / akcję na peronie.
Brak opisu życia dorosłego.
Rozpisz trochę akcję.
3 dni na poprawę.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#4
A ja odrzucam.

Jak dobrze obaj wiemy Maxinis, otrzymałaś bana permanentnego - wiesz dobrze za co, a za tym Twoje podanie na postać dorosłą zostaje przeze mnie odrzucona.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.