Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Kajtymek
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 3
Mar 2015
1
#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Petr Dullemans (czyt. Pitr Dylemans)

Miejsce urodzenia: Anglia Norwich

Czystość krwi: 100%

Historia postaci: W Holandii w mieście Amsterdam żył Jannick Dullemans oraz Poulie Tinki byli oni czarodziejami czysto krwistymi i dodatkowo przyjaciółmi.Byli czarodziejami i musieli chodzić do jakiejś szkoły więc chodzili do Dumstrangu gdzie po kilku latach zakochali się w sobie.Gdy już skończyli szkołę postanowili przeprowadzić się do Anglii a mianowicie do Norwich.Gdy już ułożyli sobie tam życie postanowili spłodzić potomka gdzie pewnego dnia w Norwich 1.12.2030r. urodził się Petr Dullemans między godziną czternastą a piętnastą.Rodzice Petra byli zszokowani , że dziecko im się narodziło , ponieważ Petr miał się urodzić miesiąc później.Ale całe szczęście urodził się zdrowy i nie było zagrożenia dla małego Petra.
6 lat później ujawniły się jego moce.Gdy raz tata wkurzył się na syna , ponieważ stukł drogi wazon Petr poczuł nienawiść do ojca.Nagle spoglądając na wazon wszystkie kawałki które były potłuczone się złączyły i tym samym naprawił się wazon.Rodzice byli z niego dumni ,ponieważ ujawniły się jego moce.2 lata później gdy chłopak już dostatecznie zmądrzał rodzice opowiedzieli mu o magii o tym że jak będzie miał 11 lat dostanie list z Hogwartu i będzie się tam uczył przez 7 lat.3 lata później rodzice i Petr nie mogli się doczekać listu z Hogwartu . Petr się strasznie denerwował czy go w ogóle dostanie . Po 3 dniach przyleciała sowa z listem . Chłopak z tatą skakali ze szczęścia , a mama płakała ze wzruszenia jak już się uspokoili Petr przeczytał list.Po przeczytaniu listu wszyscy byli w Euforii gdzie już następnego dnia postanowili pojechać do Londynu na zakupy na ulicę Pokątną.Następnego dnia pojechali samochodem do Londynu gdzie po długiej podróży udali się do baru o nazwie Dziurawy kocioł.Udali się na zaplecze gdzie tata wyciągnął różdżkę pukając nią delikatnie w cegły.Przed nimi stała otworem ulica Pokątna.Od razu udali się do pierwszego lepszego sklepu a był to sklep Esy & Floresy gdzie gdy weszli powitał ich z uśmiechem na ustach facet w średnim wieku.Od razu się spytał ty po książki ? a Petr od razu odrzekł że tak.Wiesz mamy w tym roku bardzo ciekawe książki.Na prawdę odrzekł Petr Tak jak kupisz 10 zeszytów dostaniesz fajną książkę w gratisie.Tato mogę spytał się Petr Ojciec odrzekł że tak chociaż potrzebne jest tylko 8 zeszytów.Kupili zeszyty i podręczniki i też tą książkę którą dostał za kupienie 10 zeszytów.Gdy wyszli z Esów & Floresów udali się prosto do sklepu Olivandera gdzie gdy weszli powitał ich z uśmiechem pewien staruszek zaraz gdy już weszli spytał się chłopca w czym mogę pomóc? Rodzice chłopczyka wyjaśnili całą sytuację i Petr zaczął razem z Olivanderem szukać idealnej dla niego róźdżki.Po dwudziestu minutach znalazł ją jednak próbując znaleść różdżkę która go wybierze skończyło się oczywiśncie na zdemolowaniu sklepu. Olivander nie miał nic za złe bo przecież co jakiś czas przychodzi jakiś młodzieniec i tak samo demoluje sklep.Olivander powiedział z czego wykonana jest różdżka a gdy już wszystko było wyjaśnione rodzice za nią zapłacili i wyszli ze sklepu.Po zrobieniu reszty niezbędnych zakupów pojechali znów do domu.Dnia 1 września udali się znów do Londynu jednak tym razem na stację King Cross.Troszkę szukali drogi do peronu 9 i 3/4 ale w końcu znaleźli a gdy już to zrobili Petr wziął swój wózek i razem z rodzicami wbiegł nim prosto w ścianę gdzie nagle pojawił się na peronie 9 i 3/4 . Chłopczyk pożegnał się z rodzicami i wszedł razem z bagażem do jednego z przedziałów i zobaczył tam dziwnego chłopca .

Wygląd postaci : Petr ma lekkie pryszcze na twarzy szczególnie obok nosa.W zimę często ubiera białą kurtkę a pod spodem jest czarna koszulka z długim rękawkiem nosi też standardowo rękawiczki i czapkę jakieś dobre buty w Jesień nosi to samo ale zaś w cieplejsze pory roku jak wiosna i lato.We wiosnę ubiera jakiś sweter lub zwykłą koszulę na to bluzę standardowo jeansy oraz conversy a w lato nosi zwykłą koszulę nie znosi koszulę z ramiączkami denerwuje go jak rodzice każą mu taką założyć i jakieś szorty oraz sandały lub klapki.Włosy mienią się brązowym kolorem są dosyć długie ponieważ dosięgają mu do połowy szyi. Waży 39 kg i ma 156 cm wzrostu.Na nogi ubiera czarne conversy . Nosi też bardzo często granatowe jeansy z brązowym paskiem.

Cechy charakteru: Petr jest osobą bardzo odważną.Lubi wyzwania i nowe przygody.Uwielbia poznawać nowe rzeczy.Jest przyjacielski i lubi pomagać innym w trudnych sytuacjach w miarę swoich możliwości.Nienawidzi gdy jeden gnębi drugiego od razu na tę myśl rzygać mu się chce.W takich momentach od razu podchodzi do tej kłótni i każe wyjaśnić o co poszło Bardzo często staje w obronie słabszych.Nie jest przesądny i nie wierzy w stereotypy.

Zainteresowania: Petr uwielbia Quiddicha.W przyszłości chce zostać słynnym zawodnikiem reprezentacji Anglii.Jego ulubionym przedmiotem jest Obrona Przed Czarną Magią,ponieważ mówi,że w przyszłości mu się to bardzo przyda w poznawaniu nowych przygód . Petr nienawidzi Zielarstwa i Ochrony Przed Magicznymi Stworzeniami,ponieważ jego tata mu mówił iż jest to bardzo nudne .

Rodzina postaci:

-Tata Jannick Dullemans (Czarodziej czystej krwi Postać RP) [Żyje]
-Mama Poulie Dullemans (Czarodziejka czystej krwi Postać RP) [Żyje]

[OOC]

Nick w grze: Kajtymek

Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Petr będzie bardzo uprzejmym uczniem . Jego sposobem na rozwiązanie problemów innych uczniów będzie spokojna rozmowa z poszkodowanym i sprawcą . Często będzie rozmawiał ze swoimi przyjaciółmi .

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC czyli świat naszych postaci zapisuje się to w * gwiazdkach np. *Podnosi gałązkę* a opis otoczenia w ** dwóch gwiazdkach np. **Gałązka pod siłą nacisku ptaka ugięła się**

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to świat poza grą czyli real zapisuje się to w nawiasach ( np. (Ja z/w)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Z google

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą:

P-Petr A-Alex

-P Cześć! *mówi nieśmiało*

-A Czeeeść ? Znamy się ? *zapytał chłopak w jego głosie można było usłyszeć zdenerwowanie*

-P Jeszcze nie , ponieważ dopiero jestem na pierwszym roku *uśmiechnął się*

-A to może się przedstawie *zaczął śmiało* Nazywam się Alex Huttkinson i chodzę do 7 klasy

P- Ja jestem Petr Dullemans *powiedział* i pochodzę z Anglii a dokładniej z Norwich ale tak rodowo jestem Holendrem *uśmiechnął się*

A- *Odwzajemnił uśmiech* A co chciałeś się mnie spytać ? *powiedział a na jego twarzy można było wyczytać zaciekawienie*

P- Chciałem się dowiedzieć gdzie jest sala transmutacji *powiedział prędko*

A- Już ci mówię! *wykrzyknął* Najpierw musisz iść schodami w dół później skręć w prawo i zobaczyczysz z lewej strony takie schody . Idziesz nimi w górę i widzisz parę drzwi . Wejdź do tych po lewej i jesteś na miejscu! *uśmiechnął się*

P- Dzięki wielkie ! Nie wiem jak ci się odwdzięczę *odwzajemnił uśmiech*

A- Nie musisz **w Wielkiej Sali nagle coś wybuchło** co to było ? *spytał zaskoczony*

P- Może pójdziemy sprawdzić ? *zrobił przerażoną minę*

A- Nie możemy ! *krzyknął* Przecież tam może być niebezpiecznie *powiedział z przerażeniem*

P- To co robimy?! *krzyknął*

A- Ty idź lepiej na lekcje bo się spóźnisz *oznajmił* jutro ci powiem jak cię spotkam co to było

P- Dobra to idę tylko koniecznie mi to powiedz ! *Odszedł kiwając ręką nowemu koledze*

A- *Też pomachał mu ręką na pożegnanie po czym od razu poszedł do Wielkiej Sali*

Czy przeczytałeś regulamin?Tak (!!!)
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
(!!!)
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Podanie Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.