Witaj!

[Apelcja]
Sahiel
Azkaban




Posty: 7
Tematy: 3
Lis 2017

#1
Nick gracza: Adixon

Osoba nakładająca karę – Sirlexplay

Powód nałożenia kary - non-rp| Łamanie regulaminu servera ,,Koniec tego dobrego"

Czas trwania kary – Chyba stały

Opis sytuacji –  Za pomocą MK chęcią wzbogacenia się popełniłem kilka razy non-rp. Tydzień temu zrobiłem archiwizację na następny dzień znów wszedłem na to samo konto widzę że nie mam bana odruchowo wpisałem /wyplac 45 potem wywaliłem bo wydawało się nie potrzebne po tym użyłem licząc że ranga zostanie mi zabrana zrobiłem /archiwizacja i patrzę znów mam 45 galenów. Szybko łącząc fakty zorientowałem się że to dobry zarobek dla pomocy bliskich graczy. Robiłem to zawsze w godzinie 6:00-8:00  w dniach 30,31.12.2017r. i  5.12.2018.r. Na oko mój portfel został zasilony ponad 40 tysięcy galenów. 

Argumentacja: Jest mi strasznie przykro i naprawdę przepraszam. Teraz dopiero zrozumiałem że straciłem możliwość gry na wspaniałym serwerze. Dobrze wiem że ten Ban jest słuszny i proszę o unbana taka sytuacja więcej się nie powtórzy to dla mnie nauka na całe życie. Bardzo pragnę tego unbana gdyż na Haplu gram długo zawsze trzymałem się zgodnie regulaminu jednak w grudniu zaczęło mi brakować pieniędzy. A w styczniu okazało się że traciłem możliwość gry na serwerze na którym spędzałem relaksując się po szkolnych problemach i ogólnie. Jeszcze raz bardzo proszę o ułaskawienie mnie nawet niech będzie to ban czasowy ale aby się kiedyś skończył.
 
Edit - Minęło już trochę i chce już wrócić do gry. Jak już mówiłem nic nie zrobię na jednym mk i do tego nigdy więcej tego już nie zrobię.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.