Witaj!

[APELACJA] Tlenusss
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca karę: Hachi/Motyl
Powód nałożenia kary: 'NON-RP, notoryczne DM. Zastanów się nad swoim zachowaniem.' / '[b]NON-RP, notoryczne DM. Zero kultury w rozmowie na temat banicji. Zastanów'[/b]
Czas trwania kary: 1 week zmienione na 2 week
Opis sytuacji: Siedzę sobie w Hogsmeade i nagle dostaje bana na tydzień o treści [b]'NON-RP, notoryczne DM. Zastanów się nad swoim zachowaniem.' od Motyl. No to pisze do niej i raz pojawiło się przekleństwo po czym dostałem info od ziomków, że mam bana na 2 tygodnie, sprawdzam sobie, no i mam. A jak spytałem o to dm, dostałem odpowiedź że odstała ssy jak biłem potencjalne ofiary.[/b]

Argumentacja: Non-rp żadnego nie robiłem, a ten dm? Już tłumacze. Otóż, stoję sobie pod WS w hogu (jeszcze przed zwolnieniem) no i bije mnie jakiś randomek, to go zgłaszam. No to on mnie zabił, jako iż nie było administracji to nie zgłaszam. Wróciłem pod ws i znów mnie zabił no to go zgłosiłem bo tym razem był modno, wróciłem sobie po ws i nadal mnie zabijał. To w końcu go zabiłem i podobno za to dostałem bana Smile))))
pdw
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#2
ja tylko wspomne, że praktycznie cały czas uderzasz łapką a potem czekasz tylko aż ktoś Ci odda.
do tego kilka razy byłeś na nokturnie i szybko uciekałeś przez hogmida. tyle z mojej strony.
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#3
Nie odpowiadamy na agresje agresją i już problem zażegnany. Ban zostaje.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.