Witaj!

[APELACJA] kacpi1310
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#1
Osoba nakładająca karę: Ferith
Powód nałożenia kary: non rp
Czas trwania kary: 5 dni
Opis sytuacji: wbijam podczas ciszy nocnej na wielka sale wszamac cos jakas szmaciura ze slythu mi zaczyna dokuczac grozi avada kedavra itd. pozniej rzucila na mnie 2 razy dretwote niewerbalna bez opisania akcji. na koniec polamala mi rozdzke a ja sie wkurwilem i zaczalem ja flejmic

Argumentacja:
1. napadanie dretwota i lamanie badyla podczas zwyklej rozmowy ? to chyba nie jest rp
2. kazala mi spadac do dormi pomimo iz sama nie powinna tam byc
3. polamala mi rozdzke, pomimo iz jest to nieodloczny element kazdego czarodzieja a bez rozdzki nie moge robic praktycznie nic (nie stac mnie na nowa)
4. mialem prawo zdenerwowac sie jak jakas baba z wasem dziewiczym napada mnie za nic i na dodatek takie rzeczy odwala


Pozatym, przyplyw emocji i wkurwienie czego skutkiem jest robienie glupich rzeczy to nie jest non rp i ku*** nie kazcie mi czytac tych poradnikow juz to 100000 razy czytalem
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#2
Przeczytaj całą skargę, popraw to co jest niestosowne i daj znać.
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#3
juz gotowe
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#4
Bana nie zdejmuje, miałeś szansę i ją zmarnowałeś, zamiast pokazać, że Ci zależy i uszanować czyjeś słowa ty wolisz wyzywać wszystkich za to co robią IC na chacie OOC. Pomijam fakt, że wiesz mniej więcej o co chodzi w RP ale daleko Ci od poprawnej gry, grasz tak jakby regulaminu nie było, może czas najwyższy nie czytać poradników a właśnie regulamin.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.